• Informacje na temat:

  małgorzata walewska program

Artykuły na temat: małgorzata walewska program
 • Walewska przeprasza Natalię Lesz!

  ..."Pani Natalio, przepraszam, nie chciałam absolutnie pani urazić. Ma pani wszelkie atuty, które pozwolą pani odnieść sukces. Mam nadzieję, że się pani nie podda i będzie walczyć o siebie" - powiedziała Małgorzata Walewska .

 • Małgorzata Walewska i Beata Tyszkiewicz gośćmi "Top Chef"

  W najbliższym odcinku programu "Top Chef" uczestników czekają trudne zadania, w których niełatwo o pomyłkę. Który z kucharzy zaliczy wpadkę? Umiejętności zawodników oceniały będą Małgorzata Walewska i Beata Tyszkiewicz.

 • Kasia Skrzynecka szczęśliwa. W "Twoja twarz brzmi znajomo" znowu nieźle się obłowi!

  Kasia Skrzynecka (45 l.) z niecierpliwością wyczekuje kolejnej odsłony polsatowskiego show "Twoja twarz brzmi znajomo". Jej kontrakt opiewa na niezłą sumkę. Czy w programie pojawi się chory Paweł Królikowski?

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": "Kaliszuk, I Love You!"

  "Kaliszuk, I Love You!" - zakrzyknęła Małgorzata Walewska po występie Marka Kaliszuka w ostatnim odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W sobotę, 18 października, aktor wcielił się w Arethę Franklin.

 • Katarzyna Cichopek dementuje plotki o swoim udziale w "Twoja twarz brzmi znajomo"

  Katarzyna Cichopek jest zbulwersowana doniesieniami plotkarskich portali, które informują o tym, że nie spełniła oczekiwań producentów programu "Twoja twarz brzmi znajomo" i nie przeszła castingu ze względu na brak odpowiednich umiejętności. Aktorka podkreśla, że są to informacje wyssane z palca, bo ona w ogóle nie planowała udziału w tym show i nie brała udziału w próbnych zdjęciach.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wraca po przerwie

  Po dwutygodniowej przerwie na antenę Polsatu wraca przebojowy program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W jakich wcieleniach w sobotę, 18 października, zobaczymy uczestników programu? Kto okaże się najlepszy?

 • Joanna Liszowska zostanie jurorką w słynnym show Polsatu? "Zwietrzyła szansę na wielki powrót"

  ...! "Joasia świetnie bawiła się na planie. Przypomniało jej się, jak fajnym doświadczeniem jest praca w programie rozrywkowym z publicznością w studiu. Robiła to już przecież w show "Got to Dance. Tylko...

 • Kayah: Nigdy nie byłam piękniejsza

  Występ Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" przypadł do gustu nie tylko jurorom. Pochwały wyraziła także Kayah, w którą wcieliła się aktorka.

 • Joanna Liszowska wraca do show-biznesu!

  Aktorka, która żyje w rozkroku między Szwecją a Polską, poprowadzi taneczny program "World of Dance". Właśnie ruszają castingi do pierwszej edycji - dowiedział się "Super Express". "To nie jest kolejny talent show! To spektakularne widowisko, zarówno dla widzów, jak i uczestników, które przenosi taniec w zupełnie inny, nowy wymiar" - mówi tabloidowi osoba z produkcji. Sama aktorka nie...

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Są już pierwsze gwiazdy

  "Super Express" ujawnia nazwiska pierwszych uczestników trzeciej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo".

Wideo na temat: małgorzata walewska program
 • "M jak...": Był w serialu od początku, teraz go opuszcza?! Mamy komentarz!

  Wiosną br. Kacper Kuszewski, czyli Marek Mostowiak z „M jak miłość” zostanie jednym z jurorów „Twoja twarz brzmi znajomo”. W dziewiątej edycji show będzie oceniał uczestników programu razem(...) trudne. Czuję ciężar odpowiedzialności. Aktor doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, jak trudnym zadaniem jest przygotowanie występu w programie i będzie starał się wpierać uczestników programu