• Informacje na temat:

  małgorzata wronska

Artykuły na temat: małgorzata wronska
 • "M jak miłość": Gurłacz i Friedmann dołączyli do obsady

  Wrońskiego, a nasz znamienity felietonista wystąpi w wątku Zofii Kisielowej (Małgorzata Rożniatowska). Czyżby grany przez niego Józef Modry miał zostać nowym amantem wesołej wdówki z Grabiny?

 • "Życie nad rozlewiskiem": Kto w ciąży?

  Zakończyły się zdjęcia do trzeciej serii "Domu nad rozlewiskiem". "Życie nad rozlewiskiem", bo taki tytuł nosi serial, który już jesienią będzie można obejrzeć w telewizyjnej Jedynce, nadal rozgrywa się w Pasymiu.

 • "M jak miłość": Kto zabił Roberta? Jest pierwszy podejrzany...

  ..., pogadaj, podpytaj o jego przeszłość - poleci Stadnickiemu. Tymczasem w Grabinie dojdzie do kolejnej tragedii. Basia (Maja Wudkiewicz) - córka Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert...

 • Spotkanie z gwiazdami serialu

  2 grudnia na antenie TVP1 pojawi się serial "Nad rozlewiskiem" - kontynuacja "Życia nad rozlewiskiem" i jednocześnie ostatnia część mazurskiej sagi. We wtorek, 13 listopada, gwiazdy serialu spotkały się z dziennikarzami na konferencji prasowej i pokazie 1. odcinka opowieści o losach Małgosi Jantar (Joanna Brodzik) i jej najbliższych.

 • "M jak miłość": Flirty i amory

  Doktor Agata (Katarzyna Kwiatkowska) znajdzie w lesie psa Frodo, który ucieknie z posesji Macieja Jaracza (Marcin Janos Krawczyk). Lekarka postanowi zaopiekować się czworonogiem. Jego właściciel - nowy komendant straży pożarnej - szybko jednak wyjaśni nieporozumienie i odbierze zwierzaka. Przy okazji para wpadnie sobie w oko. Słoń w składzie porcelany Któregoś dnia Zofia (Małgorzata...

 • Trudny wybór

  - Chodzi o to, żebyśmy byli superbohaterami, którzy w 45 minut rozwiążą każdą sprawę - mówi Leszek Lichota, czyli serialowy mecenas Marek Dębski.

 • "M jak miłość": Matactwa Bilskiego

  Stosunki Marii (Małgorzata Pieńkowska) i Roberta (Zbigniew Stryj) staną się napięte.

 • OFAFA: Święto animacji w Krakowie

  Film "Miasto płynie" w reż. Balbiny Bruszewskiej zdobył "Złotą Kreskę" i 2,5 tys. zł nagrody w kategorii filmów profesjonalnych na 15. Ogólnopolskim Festiwalu Autorskich Filmów Animowanych OFAFA 2010.

 • "M jak miłość": Kisielowa odwala za policję czarną robotę?

  Kisielowa (Małgorzata Rożniatowska) zjawi się na komisariacie w Lipnicy, by złożyć doniesienie na motocyklistę, który od pewnego czasu jeździ po Grabinie... bez tłumika. - Niech go pan aresztuje za zakłócanie spokoju! - poleci Robertowi (Filip Gurłacz).

 • Pełne sensacji "Na Wspólnej"

  Emocjonujące historie i zaskakujące zwroty akcji zrewolucjonizują życie mieszkańców najpopularniejszej serial owej ulicy, czyli "Na Wspólnej".

Wideo na temat: małgorzata wronska
 • Jestem twój

  Marta, trzydziestoletnia lekarka traci panowanie nad swoim życiem. Odrzuca zakochanego w niej męża, biznesmana Jacka . Zostaje sama. Przypadkowo poznaje młodego kryminalistę Artura, który zakochuje się w niej bez pamięci. Nagłe niekontrolowane zbliżenie, niechciana ciąża, którą Marta chce usunąć. Artur chce ratować dziecko, pomaga mu w tym matka.. Siostra Marty, Alicja próbuje pomóc siostrze na życiowym zakręcie, choć jej własne życie to emocjonalna ruina. Tajemnice, maski, skrywane obsesje...

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • U Pana Boga za miedzą

  Kontynuacja przebojowych komedii " U Pana Boga za piecem" oraz "U Pana Boga w ogródku". Spokojne życie mieszkańców tego kąta Podlasia zakłócały tylko przybycia obcych. Czasem obcy stawał się swoim, jak Marusia, Bocian czy Marian, czasem - obcy znikał, wygnany przez lokalną społeczność, która nie chciała burzenia swojego świata. Tak jest i tym razem. Marina, atrakcyjna, dojrzała i samotna instruktorka przybywa do Królowego Mostu, by zapoznać miejscową policję z tajnikami obsługi komputera....