• Informacje na temat:

  małgorzata wyszynska dziennikarka

Artykuły na temat: małgorzata wyszynska dziennikarka
 • Kolejna prezenterka wyrzucona z "Wiadomości"

  W poniedziałek, 29 marca, 39-letnia Małgorzata Wyszyńska niespodziewanie otrzymała wypowiedzenie od władz Telewizji Polskiej. Nieoficjalnym powodem zwolnienia były zbyt wysokie zarobki dziennikarki.

 • Dziennikarka wyrzucona z "Wiadomości"!

  Znana dziennikarka Małgorzata Wyszyńska została usunięta z redakcji "Wiadomości" w trybie natychmiastowym. W piątek, 13 stycznia, miała prowadzić główne wydanie programu informacyjnego Jedynki. Nie wiadomo, kto ją zastąpi.

 • Hanna Lis: Będzie wielki powrót?

  Kiedy dwa lata temu Hannę Lis zwolniono z TVP, gwiazda nie przypuszczała pewnie, że zostanie skazana na tak długą medialną banicję. Ale może już wkrótce dziennikarka dostanie od losu nową szansę. Czy(...) 2. Jednak z tych planów nic nie wyszło. Teraz mówi się o tym, że dziennikarka ma szansę na powrót do „Wiadomości” po dymisji Iwony Schymalli, dyrektorki telewizyjnej Jedynki. Za jej kadencji Hanna nie...

 • Dziennikarka wraca do TVP!

  Dorota Wysocka-Schnepf będzie prowadziła główne wydania "Wiadomości" w TVP1. Do stacji powraca po ponad roku przerwy, z powodu konfliktów z ówczesnym szefem programu.

 • Nie zabieraj mi jej

  ..., Polska, 2016 Reżyseria: Kordian Piwowarski Scenariusz: Karolina Szymczyk _ Majchrzak Aktorzy: Mateusz Damięcki (Krzysztof), Katarzyna Dąbrowska (Wiktoria), Grzegorz Daukszewicz (Adam), Małgorzata(...) Garlicki (Tretter), Aleksandra Hamkało (Julka Burska), Anna Popek (dziennikarka), Katarzyna Bujakiewicz (Marta), Maciej Cymorek (Miłosz)

 • Zwolniona z "Wiadomości"!

  Małgorzata Wyszyńska została odsunięta od prowadzenia "Wiadomości" w TVP1. Podobno dziennikarka "słabo wypadła w badaniach wizerunkowych prezenterów".

 • Gdyby można było cofnąć czas

  ...), Piotr Garlicki (Tretter), Katarzyna Bujakiewicz (Marta), Sławomir Orzechowski (Rysiek), Małgorzata Zajączkowska (Irena), Anna Popek (dziennikarka)

 • "Wiadomości": Będą zmiany!

  Małgorzata Wyszyńska objęła funkcję szefa "Wiadomości" w TVP 1. Jaka metamorfoza zapanuje na ekranie?

 • Lis znowu odsunięta

  Hanna Lis długo nie zagrzała miejsca przed telewizyjną kamerą. Jak dowiedziała się "Rzeczpospolita", dziennikarka ponownie została odsunięta od prowadzenia "Wiadomości" telewizyjnej Jedynki.

 • Prezenterka pozywa TVP

  Małgorzata Wyszyńska, prezenterka "Wiadomości", złożyła pozew do sądu pracy i zapowiada, że złoży też pozwy cywilne. To już 45. sprawa wytoczona spółce przez zwolnionych pracowników.

Wideo na temat: małgorzata wyszynska dziennikarka
 • Jestem twój

  Marta, trzydziestoletnia lekarka traci panowanie nad swoim życiem. Odrzuca zakochanego w niej męża, biznesmana Jacka . Zostaje sama. Przypadkowo poznaje młodego kryminalistę Artura, który zakochuje się w niej bez pamięci. Nagłe niekontrolowane zbliżenie, niechciana ciąża, którą Marta chce usunąć. Artur chce ratować dziecko, pomaga mu w tym matka.. Siostra Marty, Alicja próbuje pomóc siostrze na życiowym zakręcie, choć jej własne życie to emocjonalna ruina. Tajemnice, maski, skrywane obsesje...

 • Śniadanie do łóżka

  Tomasz Karolak jako celebryta z przypadku, który zakochuje się w ponętnej stylistce (Małgorzata Socha) i - korzystając z rad najlepszego kumpla (Piotr Adamczyk) - próbuje zaserwować jej śniadanie do łóżka.

 • U Pana Boga za miedzą

  Kontynuacja przebojowych komedii " U Pana Boga za piecem" oraz "U Pana Boga w ogródku". Spokojne życie mieszkańców tego kąta Podlasia zakłócały tylko przybycia obcych. Czasem obcy stawał się swoim, jak Marusia, Bocian czy Marian, czasem - obcy znikał, wygnany przez lokalną społeczność, która nie chciała burzenia swojego świata. Tak jest i tym razem. Marina, atrakcyjna, dojrzała i samotna instruktorka przybywa do Królowego Mostu, by zapoznać miejscową policję z tajnikami obsługi komputera....