• Informacje na temat:

  małgorzata zawadzka aktorka

Artykuły na temat: małgorzata zawadzka aktorka
 • "Czterej pancerni i pies": Małgorzata Niemirska - "Heroina Polskiego Kina"

  Bohaterką kolejnej odsłony cyklu "Heroina Polskiego Kina" była Małgorzata Niemirska. Spotkanie z aktorką odbyło się w Teatrze Collegium Nobilium przy ulicy Miodowej, a uczestniczyli w nim przyjaciele ze szkoły teatralnej, sceny oraz planów filmowych.

 • Rafał Maserak: W "Tańcu z gwiazdami" wykonuję swoją pracę

  - Nie zastanawiam się nad plotkami o ustawionych wygranych w "Tańcu z gwiazdami" - mówi Rafał Maserak. Tancerz twierdzi, że w programie przede wszystkim wykonuje swoje zadanie, jakim jest nauczenie gwiazd tańca, nie skupia się natomiast na zakulisowych rozgrywkach.

 • Małgorzata Kożuchowska: Spotykam mamy, które są mi wdzięczne!

  Małgorzata Kożuchowska (43 l.) cieszy się, że wreszcie będzie mogła wykorzystać macierzyńskie doświadczenie w serialu "Rodzinka.pl"!

 • Małgorzata Pieczyńska: Mam co grać

  Małgorzata Pieczyńska, prywatnie mama 23-letniego Victora, jest dumna również ze swoich serialowych dzieci i z sentymentem wspomina własny debiut aktorski.

 • "M jak miłość": Barbara Kurdej-Szatan jest... najcenniejszą polską aktorką

  ...jesienią zobaczymy w roli Marysi w nowym serialu Telewizji Polsat "W rytmie serca". Jej wartość wyceniona została przez specjalistów na kilkaset tysięcy złotych - właśnie tyle aktorka może żądać za np(...), którą otwiera dziennikarka Martyna Wojciechowska, znalazły się tylko 2 aktorki - Joanna Kurdej-Szatan i Kinga Preis. Kolejna serialowa gwiazda - Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska...

 • W Międzyzdrojach w niedzielę, 3 lipca, zakończył się X jubileuszowy Festiwal Gwiazd. Organizatorzy zaprzeczają, jakoby za rok impreza miała odbyć się w innym mieście. "Musielibyśmy przenieść 108 odcisków dłoni gwiazd, umieszczonych na promenadzie, co jest niewykonalne" - podkreśla dyrektor artystyczny festiwalu, Andrzej Strzelecki.

 • Aktorki pozowały... pod wodą!

  ...", Małgorzata Socha, czyli Konstancja Grylak z "Prosto w serce", Magdalena Kumorek, czyli Anka Zawadzka z "Przepisu na życie", Marta Żmuda Trzebiatowska, czyli Monika Miller z "Julii", Ewa Gorzelak, czyli(...)W sobotę w jednym z warszawskich hoteli po raz pierwszy zaprezentowany został kalendarz "Kropla Szczęścia". Galę poprowadziła z wielkim wdziękiem Małgorzata Kożuchowska, czyli Natalia Boska...

 • Sto lat dla Magdalney Piekorz

  Po premierze na festiwalu filmowym w Gdyni, gdzie otrzymała Złotego Klakiera, czyli nagrodę za najdłużej oklaskiwany film konkursowy, "Senność" Magdy Piekorz zaprezentowana została wreszcie warszawskiej publiczności. Premiera filmu zbiegła się z urodzinami reżyserki.

 • "Klan": Gwiazdy zaopiekowały się bezdomnymi czworonogami

  Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli Grażyna Lubicz z "Klanu", i Dawid Zawadzki, czyli Jacek z "O mnie się nie martw", zdecydowali się niedawno na powiększenie swych rodzin i przygarnęli bezdomne psiaki! To nie jedyne znane z seriali gwiazdy, które bez wahania zgodziły się na udział w nowym programie TVP2 "Przygarnij mnie".

 • Liszowska z Ibiszem

  W sobotę, 15 września, zadebiutuje nowy program Polsatu "Studio Weekend". Bohaterami pierwszego odcinka będą między innymi: Joanna Liszowska, Filip Bobek oraz Jan Nowicki i jego żona Małgorzata Potocka.

Zdjęcia na temat: małgorzata zawadzka aktorka