• Informacje na temat:

  małgosia bela

Artykuły na temat: małgosia bela
 • Córka Rusin i Lisa robi karierę w Paryżu!

  Odkąd 15-letnia Pola znalazła się pod skrzydłami agencji Model Plus, jej kariera wyraźnie przyspieszyła. Prestiżowa agencja reprezentująca takie sławy jak Małgosia Bela czy Magdalena Frąckowiak, ma kontakty na całym świecie. Dzięki temu Iga została zaproszona na casting reklamowy do Paryża. - Każda taka oferta ma wielkie znaczenie, bo nawet jeśli nie wygrasz, to po kilku spotkaniach zostajesz...

 • Anja Rubik poprowadzi program w TVN!

  Walka o posadę w nowym show TVN była naprawdę zacięta. W końcu prowadzenie takiego programu jak "Project Runway" to spora nobilitacja. Produkcja zaprosiła na castingi najpiękniejsze polskie modelki. Nadzieję na zwycięstwo miały także Magda Mielcarz, Małgosia Bela, Kasia Struss i Magda Frąckowiak. Program "Project Runway", który powstał w 2004 roku, doczekał się już 22. edycji na całym świecie...

 • Woliński: Dziewczyny z LA to obciach

  ...szlachetny modeling to Małgosia Bela". Czy chciał przez to powiedzieć, że Krupa to modeling nieszlachetny i obciachowy?

 • Szumowska: "Ono" słyszy

  "Ono" to najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej , którego scenariusz został oparty na powieści Doroty Terakowskiej - zmarłej kilka miesięcy temu matki reżyserki. Obraz miał swoją premierę podczas tegorocznego festiwalu w Kazimierzu Dolnym. "To film o dojrzewaniu młodej kobiety, tajemnicy życia i odpowiedzialności" - mówi Szumowska.

 • Taniec na wulkanie (wywiad z Sorry Boys)

  W swojej twórczości afirmują ulotność ludzkiego życia, bo potrafią "tańczyć na wulkanie". Nie skończyli promować nowej płyty, a już korci ich by nagrać kolejną, tym razem po polsku. Skąd Sorry Boys mają tyle energii?

 • "Ono" Szumowskiej w Berlinie

  "Ono" , ostatni obraz Małgorzaty Szumowskiej , zostanie zaprezentowany podczas tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie, w sekcji Panorama. W piątek, 7 stycznia, organizatorzy Berlinale ogłosili listę filmów, które pokazane zostaną w ramach Panoramy.

Zdjęcia na temat: małgosia bela