• Informacje na temat:

  małgosia foremniak

Artykuły na temat: małgosia foremniak
 • Małgorzata Foremniak: Wsparcie w kłopotach

  Małgorzata Foremniak (50 l.) mogła liczyć na córkę, gdy miała prawdziwe problemy. Teraz gwiazda odwdzięcza się jej swoją pomocą.

 • Foremniak otwiera restaurację

  Pomimo upływającego czasu Małgorzata Foremniak czuje się młodo. I chce młodo wyglądać!

 • Córka Małgorzaty Foremniak dostała pracę

  W ciągu ostatnich kilku lat wiele razem przeszły. Doświadczyły zarówno żałoby, jak i porażek zawodowych i uczuciowych. Jednak to właśnie dzięki temu Małgorzata Foremniak (51) i Aleksandra Jędruszczak (28) bardzo się do siebie zbliżyły. Ostatnio mają powód do świętowania!

 • Trudny rok Foremniak

  Chociaż agentka Małgorzaty Foremniak co chwilę odbiera telefony z przeróżnymi propozycjami dla popularnej aktorki, wie, że nie zainteresują one gwiazdy. Foremniak odmawia wszystkim, mówiąc: "Ja tego nie potrzebuję". Czyżby aktorka rezygnowała z propozycji dla chwili spokoju z ukochanym?

 • Małgorzata Foremniak przeżyła trudne chwile. Z pomocą przyszła jej córka

  Córka daje jej siłę, oparcie i... pomoc. I to jest jej wielki życiowy sukces. Małgorzata Foremniak (52 l.) może być z niej dumna.

 • Samotne święta Foremniak

  Cisza i spokój... Własnie to najbardziej potrzebne jest dziś Małgorzacie Foremniak (42). Aktorka przeniosła się z Warszawy do małego domu w cichej wiosce niedaleko Węgrowa. Tu na swoich 11 hektarach gwiazda telewizyjnych seriali chce spędzić najbliższy czas. Także Wielkanoc...

 • Małgorzata Foremniak szczęśliwa. Wydaje córkę za mąż!

  Jedna z latorośli gwiazdy zamierza zawrzeć związek małżeński. Małgorzata Foremniak (50 l.) robi wszystko, by zorganizować ukochanemu dziecku wspaniałe wesele.

 • Najwyraźniej Małgorzata Foremniak uznała, iż najwyższy czas zacząć promować swoją najstarszą córkę. Szesnastoletnia Ola wygląda jak żywa kopia swojej słynnej mamy - zachwyca się "Fakt".

 • Małgorzata Foremniak nie była idealną mamą! Teraz jej córka przerwała milczenie!

  Małgorzata Foremniak (52 l.) przez lata wyrzucała sobie, że nie zapewniła Oli idealnego dzieciństwa. Ona sama teraz zabrała w tej sprawie głos.

 • Foremniak w dobrej formie

  Figury i seksapilu mógłby jej pozazdrościć niejeden podlotek. 43-letnia Małgorzata Foremniak tryska wyjątkową energią i poczuciem humoru. W czym tkwi jej sekret?

Zdjęcia na temat: małgosia foremniak
Wideo na temat: małgosia foremniak
 • Małgorzata Foremniak o swoim koszmarze!

  Jakiś czas temu Małgorzata Foremniak padła ofiarą tzw. stalkera, który miesiącami nękał ją i zakłócał spokój. Mężczyzna miał na jej punkcie obsesję, rozpuszczał też w mediach nieprawdziwe i krzywdzące plotki na jej temat, fundując Małgorzacie prawdziwe piekło! Teraz Foremniak kolejny raz postanowiła opowiedzieć o tych ciężkich przeżyciach. Przy okazji okazało się też, że w przypadku

 • Stare kanapy Wojewódzkiego w garderobie Chylińskiej!

  Agnieszka Chylińska pochwaliła się swoją ogromną garderobą, w której przygotowuje się do występów w jednym z show i w której znalazły się stare kanapy z "Kuba Wojewódzki Show". Celebrytka podkreśliła, że ona i Małgosia Foremniak mają osobne pokoje, chłopcy - Marcin Prokop i Szymon Hołownia - jeden wspólny. "Trzeba czasem zgrywać gwiazdę" - śmieje się Chylińska. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Cezary Pazura kończy z pajacowaniem? "Czaruś we mnie umarł"

  . Próbowałem również z Małgosią Foremniak, te obsadowe sytuacje toczyły się bardzo długo, do samego końca prawie – mówi Cezary Pazura agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Aktor twierdzi, że

Dyskusje na temat: małgosia foremniak