• Informacje na temat:

  małgosia foremniak w tańcu z gwiazdami

Artykuły na temat: małgosia foremniak w tańcu z gwiazdami
 • ​"Odwróceni. Ojcowie i córki": Małgorzata Foremniak znów zatańczy z Maserakiem?

  Małgorzata Foremniak, czyli Mira Kołodziej z seriali "Odwróceni" i "Odwróceni. Ojcowie i córki", dostała propozycję udziału w specjalnej edycji show "Taniec z gwiazdami", w której ponownie miałaby wirować po parkiecie w ramionach Rafała Maseraka! Przed laty była związana z przystojnym tancerzem, a o ich romansie mówiła cała Polska...

 • Trudny rok Foremniak

  Chociaż agentka Małgorzaty Foremniak co chwilę odbiera telefony z przeróżnymi propozycjami dla popularnej aktorki, wie, że nie zainteresują one gwiazdy. Foremniak odmawia wszystkim, mówiąc: "Ja tego nie potrzebuję". Czyżby aktorka rezygnowała z propozycji dla chwili spokoju z ukochanym?

 • Małgorzata Foremniak nie była idealną mamą! Teraz jej córka przerwała milczenie!

  Małgorzata Foremniak (52 l.) przez lata wyrzucała sobie, że nie zapewniła Oli idealnego dzieciństwa. Ona sama teraz zabrała w tej sprawie głos.

 • Żegnamy "Taniec z gwiazdami"!

  Po 13. edycjach stacja TVN postanowiła zrezygnować z produkcji kolejnej odsłony "Tańca z gwiazdami". Nie oznacza to definitywnego pożegnania z programem, władze TVN-u nie wykluczają przyszłego powrotu tanecznego formatu; pewna epoka dobiegła jednak końca.

 • Małgorzta Foremniak zaprzyjaźniła się z żoną byłego męża!

  Małgorzata Foremniak (47 l.) utrzymuje przyjazne stosunki nie tylko z byłym mężem, Waldemarem Dzikim (58 l.), ale także jego żoną!

 • Granice wytrzymałości Rosati

  Weroniki Rosati kilka razy odmówiła udziału w "Tańcu z gwiazdami". Co sprawiło, że w końcu udało się ją namówić na taneczne występy? "Poczułam, że mogę sobie na to pozwolić" - przyznała młoda aktorka.

 • Dominika Ostałowska wściekła na Foremniak! "To cios"

  ...samego mężczyzny... Reżyser, któremu trudno się oprzeć Na celowniku paparazzich i plotkarskich mediów Małgorzata Foremniak znalazła się w 2005 r., po zajęciu II miejsca w "Tańcu z Gwiazdami", za(...)W show-biznesie nie ma miejsca na sentymenty. O ciekawe propozycje zawodowe toczy się ostra rywalizacja, a producenci telewizyjni stawiają tylko na największe gwiazdy. Gdy Małgorzata Foremniak (47

 • Ostatni casting do "Mam talent!"

  W Teatrze Polskim w Warszawie odbył się ostatni casting do 6 edycji programu TVN "Mam Talent!".

 • Paweł Deląg i Małgorzata Foremniak razem? Zaskakujące doniesienia tygodnika

  Oboje mają za sobą trudne doświadczenia. Deklarowali, że wybrali samotność. Ale dziś Paweł Deląg (47 l.) nie ukrywa zachwytu Małgorzatą Foremniak (50 l.).

 • Foremniak i Maserak wrócą do siebie?

  Małgosia Foremniak i Rafał Maserak rozstali się definitywnie dwa miesiące temu. Tymczasem bardzo możliwe, że byli kochankowie zostaną skazani na swoje towarzystwo... na parkiecie.