• Informacje na temat:

  małgosia i maserak

Artykuły na temat: małgosia i maserak
 • Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak znów razem na parkiecie? Już wszystko jasne!

  Niedawno pojawiły się spekulacje, że Małgorzata Foremniak (52 l.) i Rafał Maserak (35 l.) wkrótce znów mogą zaprezentować się razem na parkiecie. Czy jest to w ogóle możliwe? To w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie" zdradza pracownik Polsatu...

 • Maserak nadal z Foremniak

  Ten romans niezmiennie od dwóch lat jest największą sensacją salonów - aktorka Małgorzata Foremniak i tancerz Rafał Maserak. Nieważne, co o nich mówią i piszą, oni ciągle są razem.

 • ​"Odwróceni. Ojcowie i córki": Małgorzata Foremniak znów zatańczy z Maserakiem?

  Małgorzata Foremniak, czyli Mira Kołodziej z seriali "Odwróceni" i "Odwróceni. Ojcowie i córki", dostała propozycję udziału w specjalnej edycji show "Taniec z gwiazdami", w której ponownie miałaby wirować po parkiecie w ramionach Rafała Maseraka! Przed laty była związana z przystojnym tancerzem, a o ich romansie mówiła cała Polska...

 • Maserak bez włosów!

  Już nigdy więcej nie zobaczymy go w lokach?! Nigdy więcej nie ujrzymy jego kitki? - ironicznie histeryzuje "Super Express".

 • Małgorzata Foremniak: po latach Rafał Maserak zadał jej bolesny cios?

  Osiem lat od rozstania tancerz zadał byłej ukochanej bolesny cios. Małgorzata Foremniak (50 l.) nie sądziła, że Rafał Maserak (33 l.) tak ją upokorzy.

 • Foremniak zatańczy na Eurowizji?

  Plotkom na temat końca związku Rafała Maseraka i Małgorzaty Foremniak nie ma końca. Tymczasem para ma się dobrze, co więcej planuje wspólny występ na tanecznej Eurowizji.

 • Foremniak i Maserak zaręczeni?

  Czyżby nowy pierścionek, który od niedawna nosi Małgosia Foremniak , był prezentem od Rafała Maseraka ? Potwierdza to znajomy aktorki. "Chyba mają poważne plany..." - mówi.

 • Upojna noc z Foremniak

  Okazuje się, że wszystkie plotki o końcu związku Małgorzaty Foremniak i Rafała Maseraka są nieprawdziwe. Para pojawiła się razem na jednej z warszawskich imprez. Przez cały wieczór wpatrzeni byli tylko w siebie a wszystko zakończyło się upojną nocą w mieszkaniu aktorki.

 • Maserak nie chce Foremniak

  Wiedzieliśmy - Rafał Maserak (24 l.) nie chce być z Małgosią Foremniak (40 l.). Twardo obstaje przy tym, że łączy ich tylko przyjaźń. Od początku było wiadomo, że to Foremniak o wiele bardziej zależy na związku.

 • Trudny rok Foremniak

  Chociaż agentka Małgorzaty Foremniak co chwilę odbiera telefony z przeróżnymi propozycjami dla popularnej aktorki, wie, że nie zainteresują one gwiazdy. Foremniak odmawia wszystkim, mówiąc: "Ja tego nie potrzebuję". Czyżby aktorka rezygnowała z propozycji dla chwili spokoju z ukochanym?

Zdjęcia na temat: małgosia i maserak
Wideo na temat: małgosia i maserak
 • Hansel i Gretel: Łowcy czarownic

  Klasyczna historia w zaskakującej konwencji horroru i kina akcji. Od wydarzeń w chatce z piernika minęło piętnaście lat. Jaś i Małgosia są już dziś dojrzałymi ludźmi. Mimo to rodzeństwo nadal łączy niezwykła misja – na całym świecie nie ma lepszych od nich łowców czarownic. Już wkrótce czeka ich polowanie, podczas którego ich umiejętności zostaną wystawione na najcięższą próbę