• Informacje na temat:

  małgosia na wspolnej

Artykuły na temat: małgosia na wspolnej
 • Najpierw Indonezja, potem ekskluzywny ośrodek w Wysokiej Wsi, a teraz morze. Małgosia Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan (wiek do wiadomości redakcji) wydaje fortunę w te wakacje!

 • Lucyna Malec jak Marilyn Monroe

  Choć Lucyna Malec od dziecka chciała być aktorką, przyznaje, że tak jak jej bohaterka z serialu "Na Wspólnej", byłaby świetnym belfrem. Zdradza także, jaką ma przewagę nad... Marilyn Monroe.

 • .... Paweł przyznał, że niełatwo było mu napisać list do rolniczki, lecz "jakoś zebrał się w sobie" i w końcu to zrobił. Z kolei Małgosia zdradziła, że podczas czytania listów była pewna, że chce poznać Pawła. A kiedy nastąpił przełom w ich relacjach?  "Myślę, że ta pierwsza randka w stadninie, to już wiedzieliśmy, że coś się dzieje, a potem to już wszystko potoczyło się samo" - opowiadała Małgosia...

 • Nowy mąż na nowy rok?

  Gwiazdka już za nami. Niektórym przyniosła nie tylko prezenty i radość, ale i zmiany w życiu. Czy Małgorzata Rozenek dostała od ukochanego pierścionek?

 • Małgosia Rozenek-Majdan ma co świętować! Pokazała zdjęcie z porodówki!

  ...końca w jej zapewnienia wierzyły rzekome koleżanki ze szkoły, które pokazały jej zdjęcie ze studniówki w 1988 roku, potwierdzające że Małgosia jest kilka lat starsza niż podaje.  Ta stwierdziła wówczas...

 • Maciej Musiał: Powrót do przeszłości

  - Stanąłem przed kamerą, gdy miałem 6 lat - mówi. Na szczęście łatka dziecięcej gwiazdy do niego nie przywarła. Dziś Maciej Musiał ("The Voice of Poland", "rodzinka.pl") ma 20 lat i jest u progu dorosłej kariery.

 • "Klan": Wspólne lody i pocałunek, czyli tak kwitnie uczucie Małgosi do nauczyciela!

  Widok córki całującej starszego chłopaka zaniepokoi Jacka (Tomasz Bednarek) i zacznie drążyć temat. Czy odkryje, że Małgosia (Suzanna von Nathusius) zakochała się w swoim nauczycielu (Aleksander Sosiński)?

 • "Mali Giganci": Wkrótce bitwa drużyn!

  Piękny śpiew, świetny taniec i niesamowicie rozgadane buzie. Uczestników niezwykłego talent-show "Mali Giganci" czeka prawdziwy pojedynek. Ich trenerzy zdradzili, jak motywują i wspierają swoich podopiecznych.

 • Piotr przyjmuje posadę wice-naczelnego redaktora w dwutygodniku "Fiesta". Małgosia nie ukrywa swoich wątpliwości dotyczących jego wyboru. Izabela uważa,...

 • Magdalena Boczarska: To było wyzwanie

  Ekstremalne zdjęcia w torpedowni i kąpiel w lodowatym morzu. Magdalena Boczarska zdradza kulisy pracy na planie serialu "Zbrodnia".

Zdjęcia na temat: małgosia na wspolnej
Wideo na temat: małgosia na wspolnej
 • Stare kanapy Wojewódzkiego w garderobie Chylińskiej!

  Agnieszka Chylińska pochwaliła się swoją ogromną garderobą, w której przygotowuje się do występów w jednym z show i w której znalazły się stare kanapy z "Kuba Wojewódzki Show". Celebrytka podkreśliła, że ona i Małgosia Foremniak mają osobne pokoje, chłopcy - Marcin Prokop i Szymon Hołownia - jeden wspólny. "Trzeba czasem zgrywać gwiazdę" - śmieje się Chylińska. (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: małgosia na wspolnej