• Informacje na temat:

  małgosia socha slub

Artykuły na temat: małgosia socha slub
 • "Przyjaciółki": Małgorzata Socha kończy 35 lat!

  Jedna z najpiękniejszych polskich aktorek ceniona jest nie tylko za talent aktorski, ale przede wszystkim za swój styl, klasę i elegancję. Małgorzata Socha gra jedną w głównych ról w przebojowym serielu Polsatu - "Przyjaciółki". Fani "Przyjaciółek" uwielbiają Małgosię za rolę wrażliwej i romantycznej Ingi Gruszewskiej. Zakochana Inga układa sobie życie z Szymonem (Filip Bobek), ale ten nie radzi...

 • Socha wyszła za mąż!

  Małgorzata Socha wzięła ślub ze swoim długoletnim partnerem - biznesmenem Krzysztofem Wiśniewskim. Uroczystość odbyła się 5 lipca w podwarszawskiej miejscowości Konstancin-Jeziorna.

 • "Przyjaciółki": Wciąż namawia na ślub

  Agnieszka Sienkiewicz, jako serialowa Dorota doskonale wie, jak uwieść bogatego prezesa. W prawdziwym życiu aktorce nie w głowie takie intrygi.

 • Kolejny ślub "Na Wspólnej"

  Ile ślubów i wesel było już w serialu "Na Wspólnej" , trudno zliczyć, a wkrótce szykuje się kolejna taka uroczystość. Tym razem ślubować sobie będą Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur).

 • Kolejny serialowy ślub

  Ile ślubów i wesel było już w serialu "Na Wspólnej", trudno zliczyć, a wkrótce szykuje się kolejna taka uroczystość. Tym razem ślubować sobie będą Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur).

 • Żmuda Trzebiatowska: Czekam na dobrą propozycję

  Marta Żmuda Trzebiatowska pojawiła się na promocji książki Ewy Kasprzyk. Młoda aktorka opowiedziała o pierwszym spotkaniu z Kasprzyk oraz o planach na przyszłość.

 • Już dziś ślub! Nie przegap!

  Wreszcie nadszedł radosny moment, na który czekali wszyscy fani tych bohaterów, ale i oczywiście fani tych aktorów. A chodzi o serialową parę Kamila i Zuzę, których grają Małgosia Socha i Kazimierz Mazur.

 • Ten rok będzie należał do niej

  Los jej wyraźnie sprzyja. Zyskała sporą popularność dzięki reklamie, a do tego dostała ciekawe role w dwóch przebojowych serialach. Wygląda na to, że w roku 2014 Barbara Kurdej-Szatan zostanie jedną z największych gwiazd telewizji.

 • Na planie 6. sezonu "Przyjaciółek"

  Widzowie na pewno zastanawiają się, czy Inga (Małgorzata Socha) i Szymon (Filip Bobek) wezmą wreszcie ślub. Jak się okazuje, bohaterka zapomni o swoim dotychczasowym partnerze i wpadnie jej w oko ktoś zupełnie inny. Nowym adoratorem serialowej Ingi będzie Robert, którego zagra Krzysztof Wieszczek. - Robert jest maklerem, czyli z pozoru zupełnie nie pasuje do świata Ingi, ale okaże się, że...

 • Czeka na dobrą propozycję

  ...zrealizować jakiś spektakl? - Sama nie, ale z Anią Cieślak mamy już tekst i chcemy wyprodukować spektakl. Czekamy tylko na Małgosię Sochę. Przyjaźnimy się i chcemy we trzy zagrać w tym spektaklu. Małgosia...

Zdjęcia na temat: małgosia socha slub