• Informacje na temat:

  małgosia z na wspólnej

Artykuły na temat: małgosia z na wspólnej
 • Piotr przyjmuje posadę wice-naczelnego redaktora w dwutygodniku "Fiesta". Małgosia nie ukrywa swoich wątpliwości dotyczących jego wyboru. Izabela uważa,...

 • Lucyna Malec jak Marilyn Monroe

  Choć Lucyna Malec od dziecka chciała być aktorką, przyznaje, że tak jak jej bohaterka z serialu "Na Wspólnej", byłaby świetnym belfrem. Zdradza także, jaką ma przewagę nad... Marilyn Monroe.

 • Na Wspólnej

  Igor i Kamil rozwiązują umowę najmu z Mierzejewskim. Ewie nie podoba się ten pomysł i próbuje przeprosić Piotra. Weronika dostaje propozycję pracy w kancelarii swojej dawnej znajomej. Adam uważa, że nie powinna wchodzić w współpracę z Agnieszką. Małgosia spotyka się z Piotrem. On za wszelką cenę próbuje ją przekonać, że bardzo mu na niej zależy.

 • Nowy mąż na nowy rok?

  Gwiazdka już za nami. Niektórym przyniosła nie tylko prezenty i radość, ale i zmiany w życiu. Czy Małgorzata Rozenek dostała od ukochanego pierścionek?

 • Na Wspólnej

  Do Ziębów przyjeżdża Staszek. Kiedy dowiaduje się, że Grzegorz zostawił Żanetę chce zdobyć jego adres w Irlandii, aby tam pojechać i policzyć się z nim. Małgosia wraz z Ulą i Martą idą do klubu. Nagle do Gosi podchodzi Piotr, który stara się ją przekonać, że się zmienił. Agnieszka prosi Weronikę, żeby już od jutra zaczęła pracę w jej kancelarii. Adamowi nie podoba się, że jego narzeczona z dnia...

 • Maciej Musiał: Powrót do przeszłości

  - Stanąłem przed kamerą, gdy miałem 6 lat - mówi. Na szczęście łatka dziecięcej gwiazdy do niego nie przywarła. Dziś Maciej Musiał ("The Voice of Poland", "rodzinka.pl") ma 20 lat i jest u progu dorosłej kariery.

 • Najpierw Indonezja, potem ekskluzywny ośrodek w Wysokiej Wsi, a teraz morze. Małgosia Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan (wiek do wiadomości redakcji) wydaje fortunę w te wakacje!

 • "Mali Giganci": Wkrótce bitwa drużyn!

  Piękny śpiew, świetny taniec i niesamowicie rozgadane buzie. Uczestników niezwykłego talent-show "Mali Giganci" czeka prawdziwy pojedynek. Ich trenerzy zdradzili, jak motywują i wspierają swoich podopiecznych.

 • Małgosia kontra chciwy biznesmen!

  Małgosia Jantar (Joanna Brodzik) wie, że jeśli plany budowy autostrady dojdą do skutku, straci swój ukochany pensjonat. Czeka ją spór z chciwym właścicielem stacji benzynowej, w roli którego zobaczymy Waldemara Obłozę, czyli Romana z "Na Wspólnej".

 • Magdalena Boczarska: To było wyzwanie

  Ekstremalne zdjęcia w torpedowni i kąpiel w lodowatym morzu. Magdalena Boczarska zdradza kulisy pracy na planie serialu "Zbrodnia".

Zdjęcia na temat: małgosia z na wspólnej
Wideo na temat: małgosia z na wspólnej
 • Stare kanapy Wojewódzkiego w garderobie Chylińskiej!

  Agnieszka Chylińska pochwaliła się swoją ogromną garderobą, w której przygotowuje się do występów w jednym z show i w której znalazły się stare kanapy z "Kuba Wojewódzki Show". Celebrytka podkreśliła, że ona i Małgosia Foremniak mają osobne pokoje, chłopcy - Marcin Prokop i Szymon Hołownia - jeden wspólny. "Trzeba czasem zgrywać gwiazdę" - śmieje się Chylińska. (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: małgosia z na wspólnej