• Informacje na temat:

  malinowska w ciąży

Artykuły na temat: malinowska w ciąży
 • Karolina Malinowska i Olivier Janiak znów zostaną rodzicami?!

  Karolina Malinowska (33 l.) i Olivier Janiak (41 l.) mają trzech synów. Doczekają się upragnionej córeczki?

 • "Mam talent!": Wielki finał!

  "Mam talent!" cieszy się tak dużą popularnością, bo pozbawieni talentu ludzie bawią, natomiast występy tych, którzy talent mają, zapierają dech w piersiach. W sobotę, 27 listopada, wielki finał trzeciej edycji show.

 • Karolina Malinowska o samotnym (?) macierzyństwie: Każdy rodzic powie, że ma dosyć

  Karolina Malinowska (35 l.) nie kryje, że wychowywanie trzech synów to najtrudniejsze wyzwanie, z jakim przyszło jej się zmierzyć w dorosłym życiu. Samotna podróż do Azji ma ukoić jej skołatane nerwy.

 • Nie tylko Cichopek, czyli jesień w Polsat Cafe

  Na tegoroczną jesień Polsat Café przygotował cztery polskie nowości: "Miłość jak z powieści", "Gotowe na zmiany", "Eliksir młodości" i "Ciekawe świata". Wśród prowadzących same gwiazdy, m.in. Katarzyna Skrzynecka, Katarzyna Cichopek, Elżbieta Zającówna, Ewa Wachowska, Grażyna Wolszczak.

 • Karolina Malinowska ostro o mamach celebrytkach!

  Wygląda na to, że Karolina Malinowska (32 l.) postanowiła zdyskredytować swoje konkurentki! Wywoła burzę w show-biznesie?

 • Izabella Łukomska-Pyżalska atakuje Malinowską!

  Kilka tygodni temu Karolina Malinowska swoją wypowiedzą o mamach-celebrytkach wywołała prawdziwą burzę. Przypomnijmy, że żona Janiaka zdradziła, jak tak naprawdę wyglądają macierzyńskie obowiązki jej koleżanek z branży! "Anna Mucha w ciąży i po ciąży biegała na obcasach i jakkolwiek ją kocham, to wiem, że życie tak nie wygląda. (...) Jak się czyta wywiady z gwiazdami, to zazwyczaj wszystkie...

 • Przypomnijmy: żona Oliviera Janiaka stwierdziła ostatnio, że "macierzyństwo jest frustrujące, przerąbane" i nie ma nic wspólnego z mamami-celebrytkami, które po ciąży biegają na obcasach, mają trzy nianie i deklarują w wywiadach, że jest cudownie. Wypowiedź tak zdenerwowała niepracującą żonę Tomasza Terlikowskiego, Małgorzatę, że w felietonie opublikowanym na portalu Anny Muchy (!) postanowiła...

 • Malinowska nosi bieliznę wyszczuplającą

  Karolina Malinowska w programie "Gwiazdy na dywaniku" ocenia styl celebrytów, wytykając im często niedoskonałości figury. Ona sama smukłą sylwetkę zawdzięcza... modelującej bieliźnie!

 • Anita Sokołowska w ciąży

  Niedawno wyszło na jaw, że Małgorzata Socha i jej mąż za kilka miesięcy zostaną rodzicami. Teraz tygodnik "Na Żywo" podaje, że mamą zostanie również Anita Sokołowska (36 l.), znana także z serialu "Na dobre i na złe". Aktorka jest podobno już w trzecim miesiącu ciąży. Ojcem dziecka jest jej partner, reżyser Bartosz Frąckowiak (31 l.). "Uważają, że to idealny moment na powiększenie rodziny. Nie...

 • Żona Janiaka jest w ciąży!

  Karolina Malinowska jest w rozterce: nie wie, czy teraz, gdy wreszcie ma szansę na swoje pięć minut w show-biznesie, zrezygnować z rozkręcania kariery na czas ciąży.

Zdjęcia na temat: malinowska w ciąży
 • Czy Malinowska wygląda jakby była w ciąży?!
 • Czy Malinowska wygląda jakby była w ciąży?!
 • Czy Malinowska wygląda jakby była w ciąży?!
Wideo na temat: malinowska w ciąży
 • Maja Bohosiewicz zachęca do ćwiczenia w ciąży!

  Według niektórych każda kobieta w ciąży musi się bardzo oszczędzać, a ostatnią rzeczą, o której powinna myśleć, jest aktywność fizyczna. Trenerka Ewa Chodakowska, modelka Karolina Malinowska, stylistka Zofia Ślotała oraz aktorka Maja Bohosiewicz powiedziały w "Dzień Dobry TVN", dlaczego warto ćwiczyć w ciąży i po urodzeniu dziecka. "Jeżeli ciąża przebiega poprawnie, to aktywność fizyczna jest

 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.

 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.