• Informacje na temat:

  maliszewski

Artykuły na temat: maliszewski
 • Wreszcie ma syna!

  Cezary Pazura, czyli Wiktor Maliszewski z "Facetów do wzięcia", doczekał się syna! Kilka dni temu powitał na świecie malutkiego Antoniego.

 • Plenery Film Spring Open 2014 zakończone

  10 dni, ponad 300 gości i ekspertów z branży oraz rekordowa liczba partnerów technologicznych - dostawców sprzętu o wartości 4,5 miliona złotych. Z nami kolejna edycja warsztatów adresowanych do młodych twórców filmowych - Plenery Film Spring Open 2014, które organizowane są przy wsparciu Krakow Film Commission.

 • Śpiewak i... kurtyzana

  Magdalena Różczka, czyli Wanda Ryszkowska z "Czasu honoru", i Cezary Pazura, czyli Wiktor Maliszewski z "Facetów do wzięcia", wybrali się razem do kina. W środę wieczorem zjawili się w warszawskiej Kinotece na premierze swojego nowego wspólnego filmu.

 • Mariusz Ostrowski: Aktor o wielu twarzach

  Choć w serialu "Barwy szczęścia" nie może się dogadać z synem ukochanej, Mariusz Ostrowski przyznaje, że prywatnie szybko łapie kontakt z młodszymi aktorami. Zapytaliśmy, czy uda mu się przekonać do siebie Witka?

 • Nowacki opowiada w komisariacie o zajściu w gospodzie. Wbrew faktom podkreśla swoją bohaterską postawę. Machejko i Maliszewski postanawiają pomóc Krystynie...

 • Kto odpadnie z "Fabryki"?

  W czwartym odcinku "Fabryki gwiazd" zagrożonymi okazali się Marcin Szymański oraz Julita Woś. Z programu odpadł Marcin Maliszewski. Co wydarzy się w czasie piątkowej Gali?

 • Zakochany w żonie

  Małżeństwo Cezarego Pazury, czyli Wiktora Maliszewskiego z "Facetów do wzięcia", z młodszą o ćwierć wieku Edytą Zając przez kilka sezonów było głównym tematem plotkarskich gazet i portali...

 • Odpadła z "Fabryki Gwiazd"

  W trzecim odcinku "Fabryki Gwiazd" kolejnymi zagrożonymi okazali się Marcin Maliszewski oraz Nick Sinckler. Decyzją widzów z programu odpadła Marina Milov. Gościem specjalnym trzeciej Gali "Fabryki Gwiazd" był zespół Bracia! Wspólnie z uczestnikami wykonali jeden z największych hitów zespołu Queen - "Show Must Go On".

 • Zagra w doborowym towarzystwie

  Anna Dereszowska, czyli zakonnica Dorota w nowym serialu TVP 1 "Siła wyższa", przygotowuje się do premiery sztuki "Rzeź", którą zamierza wystawić po wakacjach Teatr 6. Piętro. Ania wystąpi w niej u boku dawno niewidzianego na teatralnej scenie Cezarego Pazury, czyli czyli Wiktora Maliszewskiego z "Facetów do wzięcia".

 • Hey: Jak powstawał teledysk

  "Mimo wszystko" to pierwszy singel promujący nową płytę grupy Hey "Echosystem", która ukaże się w poniedziałek, 21 listopada. Na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać promujący teledysk, wyreżyserowany przez Annę Maliszewską, laureatkę Yachów w 2004 roku (zdobyła m.in. Grand Prix na tym festiwalu wideoklipów). - Chcieliśmy zrobić coś dla starych fanów Hey'a i o nich - powiedziała o teledysku Maliszewska w rozmowie z INTERIA.PL.

Zdjęcia na temat: maliszewski
Wideo na temat: maliszewski
 • Maria Peszek pokazała nowy klip!

  "Samotny tata" to kolejny singiel Marii Peszek opowiadający o samotnym tacierzyństwie. Do utworu został zrealizowany teledysk w reżyserii i wg. scenariusza Anny Maliszewskiej, z występującym w głównej roli Erykiem Lubosem.