• Informacje na temat:

  malitowski michał żona

Artykuły na temat: malitowski michał żona
 • Michał Malitowski: Czy wychowa córkę na tancerkę?

  Michał Malitowski (37 l.) i jego żona od małego próbują zarazić swoją córeczkę taneczną pasją.

 • Andrzej Grabowski nowym jurorem w "Tańcu z gwiazdami"!

  Pavlovići Michał Malitowski. Czwartym jurorem miał być pewien znany i lubiany aktor. Teraz już wszystko stało się jasne... Jak informuje "Fakt", chodzi o słynnego Ferdka Kiepskiego ze "Świata według(...) ze stawami. Żona zabroniła więc Grabowskiemu pląsów na parkiecie. Za stołem jurorskim może jednak zasiadać śmiało, bez obawy o uszczerbek na zdrowiu... Nadaje się?

 • "Taniec z gwiazdami" [3. odcinek]: Dziurman odpada, Zawadzka najlepsza

  Artur Dziurman pożegnał się z "Tańcem z gwiazdami". - Koniec mojej udręki. Męczcie się dalej - aktor nie tracił poczucia humoru, zwracając się do współuczestników show. Najlepiej w trzecim odcinku programu zaprezentowała się Marcelina Zawadzka.

 • Andrzej Grabowski w "Tańcu z gwiazdami"

  Wiadomo już, kto będzie czwartym jurorem nowej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Obok Beaty Tyszkiewicz, Iwony Pavlović i Michała Malitowskiego usiądzie Andrzej Grabowski.

 • Natalia Siwiec: Zawsze marzyłam o trójkącie

  Natalia Siwiec w ostatnim odcinki programu "Kulisy Tańca z gwiazdami" na kanale Polsat Cafe zwierzyła się prowadzącemu program Billgunowi, że całe życie marzyła o trójkącie.

 • Jesień w telewizji Polsat

  Tej jesieni, wzorem ubiegłego sezonu na antenie telewizji Polsat królować będą taniec i muzyka, czyli dwa talent show - druga edycja "Tylko taniec. Got to Dance" oraz czwarta edycja "Tylko muzyka. Must be the music". Ale to nie jedyne propozycje - widzowie obejrzą na przykład nowy serial "Przyjaciółki".