• Informacje na temat:

  mało znani aktorzy

Artykuły na temat: mało znani aktorzy
 • "Dzikie serce": Aktorzy, którzy lubią uderzyć!

  ...w internecie zdjęcie Chaveza przebranego za kobietę. Ups! Nie chciałem! Tajemnicą poliszynela jest fakt, że niektórzy aktorzy wykorzystują sceny w telenowelach, by dać upust swojej złości...

 • Peja i KaeN zagrają w filmie

  Dwójka raperów pojawi się w obrazie "Totem". Zdjęcia ruszają wiosną.

 • Anna Przybylska i Paweł Wawrzecki dobrze się znali. Aktor wspomina zmarłą przyjaciółkę

  ...przystrojona była w piękne białe kwiaty.  W rocznicę śmierci na łamach "Faktu" Anię wspomina Paweł Wawrzecki. Aktorzy razem grali w serialach "Złotopolscy" oraz "Daleko od noszy". Podczas godzin wspólnie(...)...  "Ania miała pokorę i skromność. Wiedziała, co to jest praca i życie. To codzienne życie było dla niej bardzo ważne. Mało się spotyka takich ludzi jak ona. Właściwie miała wszystko: była piękną kobietą...

 • Naomi Watts potknęła się na scenie

  W niedzielę wieczorem odbyła się gala wręczenia Nagród Gildii Aktorów Ekranowych (SAG Awards). Gwiazdy pokazały się w kreacjach od najlepszych projektantów. Stroje mogą jednak czasami sprawić niemałą trudność! Naomi Watts pojawiła się na scenie razem z obsadą filmu "Birdman", który zdobył główną statuetkę i został okrzyknięty najlepszym filmem 2014 roku.

 • Karolina Nolbrzak i Włodmierz Matuszak odwołali ślub! Znamy powody!

  Nie brylują razem na bankietach, nie zwierzają się ze swego życia prywatnego w wywiadach. Trzymają się na marginesie show-biznesu. Mimo to aktorzy Karolina Nolbrzak i Włodzimierz Matuszak są łakomym(...) relację w tajemnicy. Gdy prawda wyszła na jaw, mało kto dawał szanse temu uczuciu. Oni jednak zagrali niedowiarkom na nosie. Karolina Nolbrzak i Włodzimierz Matuszak przestali się ukrywać i zamieszkali...

 • "Birdman": Powrót na szczyt

  "Birdman" to czarna komedia o aktorze znanym z roli superbohatera (Michael Keaton), który stawia czoło wyzwaniu, jakim jest wystawienie sztuki na Broadwayu. Podczas przygotowań do premiery toczy walkę ze swoim ego i robi, co w jego mocy, by uratować karierę, rodzinę i siebie. Produkcja Alejandro Gonzáleza Inárritu ma 9 oscarowych szans.

 • Płomień duży i mały

  Serial komediowy, 46 min, Polska 2008 Reżyseria: Wojciech Adamczyk Scenariusz: Robert Brutter, Jerzy Niemczuk Zdjęcia: Włodzimierz Głodek Muzyka: Krzesimir Dębski Aktorzy: Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Grzegorz Wons, Artur Barciś, Marta Lipińska, Franciszek Pieczka, Jacek Kawalec, Dorota Chotecka, Wioletta Arlak, Marta Chodorowska, Arkadiusz Nader, Piotr Pręgowski, Bogdan Kalus...

 • Burza wokół filmu o Piusie XII

  Kontrowersje, krytykę ze strony Watykanu i protest środowisk żydowskich wywołał zaprezentowany w poniedziałek, 2 marca, w Rzymie film fabularny o Piusie XII. Przedstawiono go - jak podkreślają media - jako "Schindlera z Watykanu", który uratował w czasie wojny 800 tys. Żydów. W filmie występuje m.in. Christopher Lambert.

 • "Dziewczyny ze Lwowa": Intensywne wakacje Magdy Wróbel

  Wakacje trwają w najlepsze, ale aktorzy mogą tylko pomarzyć o wypoczynku. Na planach seriali, które trafią na mały ekran jesienią, praca wre.

 • Teatr Tomasza Karolaka działa już 5 lat

  Zdaniem Tomasza Karolaka podstawą dobrze funkcjonującego teatru jest sięganie po niebanalny repertuar i zespół ludzi, którzy znają się od lat i mają do siebie zaufanie. Stołeczna scena IMKA w tym roku świętuje 5-lecie swojej działalności.

Zdjęcia na temat: mało znani aktorzy
Wideo na temat: mało znani aktorzy
 • Dracula: Historia nieznana

  Film będzie łączył historię autentycznej postaci historycznej - Vlada Palownika, który walczył z Turkami i legendę o wampirze Drakuli (opisaną w powieści Stokera). W filmie bohater będzie wewnętrznie rozdarty - będzie musiał podjąć decyzję, czy gotów jest sprzedać diabłu swoją duszę, jeśli w zamian jego kraj będzie wolny od inwazji tureckiej.

 • Mała matura 1947

  Ciepła i niepozbawiona humoru opowieść o dojrzewaniu w pierwszych burzliwych latach powojennej Polski. Film w reżyserii Janusza Majewskiego ("C.K. Dezerterzy", "Zaklęte rewiry") z udziałem plejady gwiazd (Marek Kondrat, Olgierd Łukaszewicz, Marian Opania, Wiktor Zborowski, Agnieszka Michalska, Artur Żmijewski, Wojciech Pszoniak, Sonia Bohosiewicz) i utalentowanych debiutantów (Adam Wróblewski, Dawid Kot, Mikołaj Jodliński, Adam Zduńczyk). Podobnie jak w "Stowarzyszeniu umarłych poetów" Petera...

 • Alfie, mały wilkołak

  Film na podstawie serii książek Paula van Loon pod tym samym tytułem. Przy pełni księżyca, w siódme urodziny, Alfie (Ole Kroes) zmienia się w białego, puszystego, małego wilkołaka. W nocy chłopiec bez skrępowania wyskakuje przez okno i biegając po parku, czy ogrodzie sąsiadów wyszukuje kurczaków, kaczek i innych przysmaków. Przed wschodem słońca powraca do domu śmiertelnie zmęczony. Z obawy przed reakcją przybranych rodziców i utratą domu, postanawia utrzymać swój sekret w tajemnicy.

Dyskusje na temat: mało znani aktorzy
 • Re: "Cudowne lata": Aktorzy znów razem!

  Którą stworzyli i poraz pierwszy zaśpiewali, mało znani i prawie zapomniani The Beatles.

 • Re: "Korona królów": Kolejny aktor odchodzi z produkcji

  Często jest tak, że świetni aktorzy są mało znani. Spielberg wielokrotnie zapraszał do swoich produkcji mniej znanych aktorów.

 • Re: "Korona królów": Mateusz Król zostanie wielką gwiazdą?

  O dziwo, oglądam pierwszy od lat polski serial! Jakie to szczęście, że grają w nim mało znani aktorzy albo nie opatrzeni jak Pazury, Szyce czy Króliki. Dzięki, że to serial historyczny a nie współczesna nuda. Brawa dla Kazimierza, to jest dopiero Król!!!!!

 • Re: "Korona królów": Ilona Łepkowska odniosła się do plotek

  Fajny pomysł, szkoda że włączono w to przedsięwzięcie Łepkowską. Powstanie kolejna szmira w stylu M jak miłość, Klan i inne bzdury których tytuły już nie pamiętam bo własciwie nie ma różnicy jaki to serial. To że grają mało znani aktorzy to największy plus bo od tych pseudo gwiazd grających we wszystkich serialach wciąż tak samo tylko z innym imieniem to już głowa boli

 • Re: "Sama słodycz": Koniec serialu

  Kryminalni to było to. Bardzo lubiłam ten serial. Grali mało znani aktorzy i fajnie się to oglądalo. Oczywiście niezatapialny Karolak tez tam grał i jego dziewczyna także.