• Informacje na temat:

  mało znany aktor

Artykuły na temat: mało znany aktor
 • Zmarł Jon Paul Steuer, aktor znany z serii "Star Trek"

  Aktor, znany z seriali takich jak "Star Trek: Następne pokolenie" oraz "Grace Under Fire", zmarł na początku stycznia. O jego śmierci poinformowali dzisiaj jego koledzy z zespołu P.R.O.B.L.E.M.S.

 • Paul Walker: Mija rok od tragicznej śmierci aktora

  Mija rok od tragicznej śmierci Paula Walkera. Aktor znany z serii filmów "Szybcy i Wściekli" zginął 1 grudnia 2013. w wypadku samochodowym niedaleko kalifornijskiej miejscowości Santa Clarita. Miał 40 lat.

 • Anna Przybylska i Paweł Wawrzecki dobrze się znali. Aktor wspomina zmarłą przyjaciółkę

  Paweł Wawrzecki (68 l.) bardzo przeżył śmierć Anny Przybylskiej (†35 l.), lecz raczej unikał publicznego wypowiadania się o aktorce. W czwartą rocznicę jej odejścia postanowił podzielić się swoimi wspomnieniami.

 • Zblazowany arystokrata, zapomniany aktor, niewidomy nauczyciel

  Oscarowy "Birdman", komedia akcji "Bezwstydny Mortdecai" i polskie produkcje "Hiszpanka" oraz "Carte Blanche" to budzące największe zainteresowanie widzów tytuły spośród ośmiu filmów, jakie wchodzą 23 stycznia na ekrany naszych kin.

 • ​"Daleko od noszy": Syn znanych aktorów dostał rolę w nowym serialu TVP

  Wkrótce padnie pierwszy klaps na planie nowej telenoweli TVP1 "Leśniczówka", w której jedną z dużych i ważnych ról zagra Jakub Gąsowski - syn pary znakomitych aktorów, Hanny Śleszyńskiej i Piotra Gąsowskiego. Kuba jest studentem Wydziału Aktorskiego Akademii Teatralnej i - wszystko na to wskazuje - ma szansę bardzo szybko zyskać popularność dorównującą tej, jaką od lat cieszą się jego sławni...

 • Thomas Brodie-Sangster: Portret aktora w wieku młodzieńczym

  Thomas Brodie-Sangster dorastał na naszych oczach. Dziś, w wieku 24 lat, jest weteranem małego i dużego ekranu. Znamy go z uroczej komedii "To właśnie miłość", gdzie zagrał syna Liama Neesona; z biograficznego "Johna Lennona. Chłopaka znikąd", gdzie wcielił się w samego Paula McCartneya; wreszcie z "Gry o tron", w którym to serialu gra Jojena Reeda.

 • Znamy przyczynę śmierci Witolda Pyrkosza!

  Witold Pyrkosz zmarł w wieku 90 lat. Wiadomość o jego śmierci jednak zaskoczyła wielu fanów, a także i kolegów oraz koleżanki z planu serialu „M jak miłość”, w którym grał Lucjana Mostowiaka. Teraz okazuje się, że aktor od jakiegoś czasu niezbyt dobrze się czuł.

 • Najgorsze filmy roku! Znamy kandydatów do Złotych Malin

  Poznaliśmy skróconą listę tytułów, które powalczą o Złote Maliny - nagrody honorujące najgorsze produkcje roku. Najwięcej szans na mało chwalebną statuetkę ma komediowy western Setha MacFarlane'a "Milion sposobów jak zginąć na Zachodzie", który może wygrać w aż 8 kategoriach.

 • Paulina Koziejowska i Jacek Borkowski: Poważne zarzuty pod adresem partnerki aktora

  Aktor tak zakochany nie był chyba nigdy! Niemal codziennie zamieszcza w internecie nowy wiersz. Oczywiście o swej miłości do pogodynki Pauliny Koziejowskiej (36 l.): "Ona, złota, leniwa. Z niedbałym warkoczem. Leży naga... ramiona. Uda, piersi i oczy" - pisze Borkowski. Prezenterka jest młodsza od niego o 23 lata. Uczucie dopadło aktora nagle i wywróciło jego życie do góry nogami. Para jest ze...

 • Antoni Królikowski jako Eugeniusz Bodo?

  Podobno trwają prace nad serialem, za którego fabularną kanwę posłuży biografia legendarnego artysty - Eugeniusza Bodo. Główną rolę ma zagrać aktor znany z sagi "Nad rozlewiskiem".

Zdjęcia na temat: mało znany aktor
Wideo na temat: mało znany aktor
 • "Wspaniałe stulecie": Halit Ergenç gra władców

  Czterdziestopięcioletni aktor znakomicie spisuje się w roli władców. W Polsce znamy go jako sułtana Sulejmana ze "Wspaniałego stulecia", jednak na swoim koncie ma także rolę Mustafy Ataturka - pierwszego prezydenta Republiki Turcji. Mało brakowało, a Halit zamiast zachwycać na ekranie, pływałby po morzu! Zaraz po maturze dostał się na Politechnikę w Stambule, chciał zostać inżynierem morskim. Po

 • Brüno

  Po Boracie i Alim G przyszedł czas na BRUNA!Najnowsza kreacja totalnego świra i mistrza nonsensownego humoru Saszy Baron Cohena. Bruno to kolejna fikcyjna postać stworzona przez Sachę Barona Cohena. Tym razem aktor wciela się w homoseksualnego reportera z austriackiej telewizji interesującej się przede wszystkim modą, gwiazdami show biznesu i... homoseksualizmem samym w sobie. Bruno wywraca świat mody i sław do góry nogami i zadaje pytania, na które nie ma odpowiedzi. Nikt nie jest w stanie...

 • Dracula: Historia nieznana

  Film będzie łączył historię autentycznej postaci historycznej - Vlada Palownika, który walczył z Turkami i legendę o wampirze Drakuli (opisaną w powieści Stokera). W filmie bohater będzie wewnętrznie rozdarty - będzie musiał podjąć decyzję, czy gotów jest sprzedać diabłu swoją duszę, jeśli w zamian jego kraj będzie wolny od inwazji tureckiej.

Dyskusje na temat: mało znany aktor
 • Re: "Druga szansa": Znany aktor ma kłopoty!

  Miłość kodowska się ujawniła pełną gębą. Krowa, która głośno ryczy mało mleka daje.

 • Re: "Druga szansa": Znany aktor ma kłopoty!

  widzisz ...ale rodzina zmarłej nic nie chce...mało tego zmarła nie zmarła ,no nie wiem jak ci to wytłumaczyć ...może tak ,że zmarła wg.Ciebie żyje.

 • Re: "Druga szansa": Znany aktor ma kłopoty!

  Sam się "glombie" nie popisałeś. Kto to jest tak w ogóle glomb? "Szkola", "zapamietaj" ... też takich wyrazów szukać na próżno. I do tego zdanie zawsze zaczyna się od dużej litery. Przedszkole dla Ciebie to za mało.

 • Re: "Druga szansa": Znany aktor ma kłopoty!

  Miał pecha po prostu, współczuję i każdemu może się to zdarzyć. Ktoś może mieć słabszy dzień itd. Ja miałem podbny przypadek ale się zamyśliłem i wynurzając się zza wzniesienia ujrzałem korek na dwóch pasach. Od razu hamowanie ale i tak za mało odcinka i W_dup_iłem w tył cinqecento . Kierowca był lekko poszkodowany bo nie miał zagłówków, coś z kręgiem szyjnym. Przebywał > 7 dni w szpitalu

 • Re: "Druga szansa": Znany aktor ma kłopoty!

  traktowane jako wypadek a nie kolizja. Nigdy w takiej sytuacji w Polsce nikogo nie posadzili i słusznie. Zostanie uznany winnym i odstąpi się od ukazania albo symboliczna kara w zawieszeniu . Ot i cała sensacja. Takich spraw jest setki w całym kraju mało tego każdy z nas może być takim przestępcą. Ale tytuł robi wrażenie i ta twarz z zamazanymi oczkami powala na kolana. Krótko dziennikarska

 • Re: Gwiazdy po latach: Wojna domowa

  I jeszcze epizodyczna rólka, ale jaką dzięki niej zyskał popularność... Jarema Stępowski, zbierający suchy chleb dla konia :) No i nie można mówić że Rudzki bez tego był mało znany. Słynny aktor, znany też z nienagannej dykcji i kultury.