• Informacje na temat:

  maluchy

Artykuły na temat: maluchy
 • Dominika Figurska i Michał Chorosiński myślą o szóstym dziecku! "Żyjemy na bombie"

  Maluchy dały nam mocno popalić, ale definitywnie nie zamknęliśmy jeszcze tematu - mówi aktor Michał Chorosińsi (42 l.), pytany, czy z żoną Dominiką Figurską (38 l.) dają sobie jeszcze szansę na powiększenie rodziny.

 • "Mali Giganci": Najlepsi z najlepszych

  Już w sobotę, 9 maja, widzowie TVN obejrzą specjalny odcinek "Małych Gigantów". Na scenie zobaczymy wszystkich uczestników show. Spośród nich sędziowie wybiorą najlepszego wokalistę, tancerza i showmana.

 • Ronnie Wood z córeczkami na spacerze. Ma opiekuna do dzieci

  Ronnie Wood (71 l.) po raz szósty został ojcem w wieku 68 lat - jego żona Sally Humphreys (40 l.) urodziła bliźniaki. Teraz para stara się o... kolejne maluchy!

 • Minionki wracają!

  Nie tylko dzieci kochają Minionki. Sprawiły to ich zabawne przygody, żarty i, cóż, gapowatość. Już 26 czerwca film "Minionki" zadebiutuje na ekranach polskich kin. Tymczasem zapraszamy na cykl minionkowych imprez.

 • Beata Tyszkiewicz rozżalona: Moje wnuki wolą telefon i komputer

  Beata Tyszkiewicz (77 l.) jest niecodzienną babcią. Ze swoimi wnukami widuje się kilka razy w roku. Niestety, maluchy zazwyczaj wolą komputer i telefon komórkowy od towarzystwa babci...

 • Jerzy Stuhr: Wielka siła w słowach

  Aktor, reżyser i... bajkopisarz! To gorący okres dla Jerzego Stuhra - po premierze kontrowersyjnego "Obywatela" czas na "Rewizora". Jak się jednak okazuje, działalność pozasceniczna jest dla artysty równie ważna. Komu pomaga w wolnym czasie?

 • Ricky Martin: Moim dzieciom nie brakuje matki!

  ...43-letni piosenkarz Ricky Martin od dwóch lat samotnie wychowuje synów bliźniaków - sześcioletnich Matteo i Valentino, których urodziła mu zaprzyjaźniona surogatka. Zdaniem piosenkarza maluchy świetnie radzą sobie bez matki!

 • Wielki finał "Małych Gigantów"

  Na scenie "Małych Gigantów" pozostały już tylko dwie drużyny. W finałowym odcinku Klika Rubika i Czaderki zaprezentują swoje talenty. Ponadto Grzegorz Hyży zaśpiewa z Alicją Regą, a Margaret z Olivią Wieczorek. Finał show już w sobotę, 2 maja, w TVN.

 • Brodzik zamartwia się o dzieci!

  Aktorka jest przerażona tym, co za rok czeka jej maluchy...

 • Urszula Chincz w nowej roli

  Na co dzień świetnie sobie radzi jako dynamiczna dziennikarka programu "Dzień dobry TVN". Ale już za kilka tygodni Urszula Chincz stanie przed kolejnym wyzwaniem. Specjalnie dla nas uchyla rąbka tajemnicy i opowiada, czym zajmie się wiosną.

Zdjęcia na temat: maluchy
Wideo na temat: maluchy
 • Czartoryska: dzieci nauczyły mnie improwizować!

  "Uczę się cieszyć chwilą" – mówi Anna Czartoryska. Celebrytka twierdzi, że do niedawna jeszcze była mało spontaniczna i nie lubiła niespodzianek. Przy dzieciach musiała jednak posiąść zdolność improwizowania, maluchy codziennie stawiają przed nią bowiem najbardziej wymyślne zadania i zabawy.

 • Dzieci Katarzyny Cichopek i Anny Muchy bawią się razem na planie „M jak miłość”

  Katarzyna Cichopek zapewnia, że mimo napiętego harmonogramu dobrze radzi sobie z łączeniem obowiązków mamy z pracą na planie „M jak miłość”. Aktorka wspólnie z Anną Muchą, która również ma małe dzieci, przywozi dzieci na plan serialu, gdzie maluchy mają zapewnioną opiekę i specjalny pokój do zabawy, dzięki czemu mamy mogą się skupić na pracy.

Dyskusje na temat: maluchy
 • Re: Sesja w basenie? Czemu nie! Oni nie wstydzą się swoich ciał

  Zawsze trzepie w basenie. A niech se maluchy popływają

 • Re: "M jak miłość": Skalski sfałszuje wynik testu na ojcostwo!

  Pozwolilibyście, żeby Wasze maluchy grały w tego typu serialach? Sceny przemocy domowej, kłótni, walki o dziecko, a w tym wszystkim niemowlę albo przedszkolak,który przecież też czuje.

 • Re: "Czarnobyl": Skandaliczne zdjęcia na miejscu katastrofy?

  W jakim świecie żyjemy ! dziś na wieść o przekroczeniu pyłu zawieszonego ulice aż roją się od młodzieńców w maskach noszących rurki i onne pe dryl skie akcesoria. Wtedy bawiliśmy się na podwórkach, rzucaliśmy płytkami z azbestu i co ? żadej skazy białkowej uczulenia jak dzisiejsze wychuchane maluchy. Człowiek sowiecki ! nie do zdarcia

 • Re: "Na dobre i na złe": Sensacyjne doniesienia z Leśnej Góry!

  Liczba ofiar wojen domowych w Syrii i Jemenie dawno przekroczyła pół miliona. Wśród nich znalazły się też tysiące dzieci. Jeżeli nawet uda im się uciec ze stref walk, często trafiają do obozów, gdzie panuje głód i co chwila wybuchają epidemie. Niedożywione, przerażone i pozbawione nadziei maluchy stają się również łakomym kąskiem dla wojennych watażków. Czytaj więcej na http

 • Re: Te gwiazdy nie poznały smaku macierzyństwa...

  ... o tego groźne sytuacje w szkołach i na ulicy, brak chęci do nauki, a zdrowotnie też źle: mnóstwo alergii i strasznych chorób dotykających maluchy... już nie mam parcia na bycie babcią.

 • Re: "Radio Romans": Co stało się z gwiazdami radia?

  Teraz "kultowe" są już nawet maluchy, polonezy i syrenki, a kiedy były w powszechnym użytku wszyscy sie z tego badziewia tylko nabijali.. Najwyraźniej warunkiem kultowości w jej obecnym rozumieniu jest zanik pamięci o przedmiocie "kultu"

 • Re: "Na dobre i na złe": Szok! Hana zdradzi Piotra! Z Radwanem!

  Edukacja seksualna dla pierwszoklasistów. Gender w nataciu. To są skutki przekraczania granicy absurdu w seksualnej edukacji dzieci. W norweskich szkołach maluchy dostały książki, w których zamieszczono obsceniczne ilustracje. Dzieci uczą się literek z powyginanych, nagich mężczyzn i... penisów!!!. POgońmy lewactwo i homoterror, póki jeszcze nasz nie zamknęli w więzieniach

 • Re: "Aż po sufit": Edyta Olszówka wraca do gry!

  Czytajac niektóre komentarze mozna pomslec, ze zyjemy w jednym z krajów muzulmanskich?! czy wam sie podoba czy nie, Polki powoli zaczynaja SAME decydowac, co dla nich dobre! A malo to biednych dzieci u nas, których "pobozni" rodzice zamiast zapewnic im odpowiednie warunki do zycia, nie pracuja (no tak, Polska winna), pija do nieprzytomnosci i plodza nastepne maluchy!? A u nas spoleczenstwo sie

 • Re: "Barwy szczęścia": Przeżył traumę i stracił miłość!

  Jak ukradna dzieci matce to wiadomo ze takie maluchy sa chowane na wsiach a sekta nie dba o rozwoj bo tylko pieklem strasza i wiesz ze jestes w piekle .Guru nadaje szatanskie imiona nie nosisz nazwiska matki ani ojca tylko ze sekty daja nazwiska i oni maja prawo do pieniedzy z zasilkow na te dzieci .Matki biologiczne sa przesladowane wyzywane i podbieraja im nawet najmniejsze zasilki jak

 • Re: Agnieszka Włodarczyk mówi dość i... oskarża Anetę Zając! O co?

  Dzieci powinny mieć matkę i ojca, a ci niekoniecznie muszą być razem. Mają natomiast kochać i dbać o swoje maluchy. A tego typu przepychanki nikomu nie wyjdą na zdrowie.