• Informacje na temat:

  malwina grała natalię zwoleńską

Artykuły na temat: malwina grała natalię zwoleńską
 • Czekają ją rewolucje

  Nowy sezon serialu przyniesie wiele zmian w życiu Magdy Zwoleńskiej. Honorata Witańska jednak przekonuje, że jej bohaterka, jak zawsze, wyjdzie cało z opresji. Pomoże jej w tym serialowa siostra, grana obecnie przez Marię Dejmek.

 • Ksawery przytuli jeszcze synka

  ...szczęścia" gdy Malwina grała Natalię Zwoleńską, nasze wątki nie były powiązane. Połączyły się później, gdy zdecydowała się odejść z serialu, a jej miejsce zajęła Marysia Dejmek. To dobrze, bo nie...

 • "Barwy szczęścia": Przed śmiercią Ksawery pokaże jasną stronę swojej natury

  ..., którą poznałeś na planie "Barw Szczęścia"! - Nie, muszę to sprostować - poznaliśmy się wcześniej. Na planie "Barw Szczęścia" spotkaliśmy się raz, chyba podczas zdjęć w Serocku. Gdy Malwina grała Natalię Zwoleńską, nasze wątki nie były powiązane. Połączyły się później, gdy zdecydowała się odejść z serialu na rzecz szkoły, a jej miejsce zajęła Marysia Dejmek. Może dobrze się stało, bo nie wiem, jak...

 • Deląg w "Barwach szczęścia"

  Przystojny mężczyzna i szybki samochód potrafią zrobić na kobiecie piorunujące wrażenie. Nic dziwnego, że bohaterka "Barw szczęścia", Natalia Zwoleńska (Malwina Buss), na widok przystojnego właściciela komisu samochodowego, zakochała się od pierwszego wejrzenia.

 • "Barwy szczęścia": Idą zmiany

  Nowy sezon serialu przyniesie wiele zmian w życiu Magdy Zwoleńskiej z "Barw szczęścia". Honorata Witańska jednak przekonuje, że jej bohaterka, jak zawsze, wyjdzie cało z opresji. Pomoże jej w tym serialowa siostra, grana obecnie przez Marię Dejmek.

 • Zdąży jeszcze przytulić syna...

  Będą łzy i wielkie emocje! Zanim jednak Ksawery przegra z nieuleczalną chorobą, razem z Kasią wyznają sobie miłość. Zostanie też pełnoprawnym ojcem synka ukochanej, który się akurat urodzi. Wzruszony zostawi im hojny prezent.