• Informacje na temat:

  mały biust

Artykuły na temat: mały biust
 • Podczas gdy wiele kobiet narzeka, że przez mały biust czują się mało kobieco, piosenkarka ma zupełnie odwrotny problem. Mariah Carey, która jakiś czas temu przybrała na wadze, doszła do wniosku, że(...) zmniejszenia biustu! Uważa ponoć, że dzięki temu będzie atrakcyjniejsza dla swojego nowego partnera, miliardera Jamesa Packera. "Przyjrzała się jego byłym ukochanym i żadna z nich nie miała tak dużego...

 • Sekstaśma 2014: Najlepsze sceny erotyczne

  Erotyczna polifonia w "Nimfomance" Larsa von Triera, Scarlett Johansson jako naga kosmitka w filmie "Under the Skin", niesymulowany seks we francuskim "Nieznajomym nad jeziorem", seksapil Evy Green w "Sin City: Damulka warta grzechu", wreszcie - nieznana Alexandra Daddario w pamiętnym zbliżeniu w serialu "Detektyw"; oto najlepsze erotyczne sceny mijającego roku.

 • Karolina Szostak: Co się dzieje z jej biustem?!

  ...mały. Biust nie mieści się w miseczce, co powoduje deformację, a luźny obwód nie daje podtrzymania, powodując osuwanie się biustu i pogorszenie jego jędrności. Ramiączka boleśnie wrzynają się(...)Bez wątpienia największym znakiem rozpoznawczym dziennikarki sportowej Polsatu jest jest pokaźny biust, którym często się chwali. Nic więc dziwnego, że ten temat tak bardzo interesuje polską prasę...

 • "M jak miłość": Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz, seniorzy rodu Mostowiaków

  Seniorzy rodziny Mostowiaków, Barbara i Lucjan, to najsłynniejsze serialowe małżeństwo. Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz wcielają się w "M jak miłość" w tę sympatyczną parę już od 14 lat.

 • Meghan Trainor świeciła biustem na ściance!

  ...10 lutego odbyła się 61. gala Grammy Awards, na której jak co roku roiło się od gwiazd. Na czerwonym dywanie pozowała m.in. piosenkarka Meghan Trainor, która skupiła na sobie całą uwagę, a wszystko przez mocno wyeksponowany biust. Gwiazda miała na sobie biały kombinezon, którego dekolt był tak wycięty, iż o mało nie doszło do wpadki. Fotografowie i uczestnicy gali mieli niezłe widoki...

 • "Sto najważniejszych scen filmu polskiego": Odwracanie kota ogonem

  Zdarza wam się kliknąć czasem w ciekawy tytuł na internetowej stronie, by po chwili ze złością zamknąć okienko, bowiem wyświetlony tekst nie ma nic wspólnego z obiecywaną treścią? Po przekartkowaniu książki Wiesława Kota "Sto najważniejszych scen filmu polskiego" możecie mieć podobne odczucia.

 • Elżbieta Romanowska na Sylwestrze zaliczyła wpadkę. Chodzi o jej biust...

  Elżbieta Romanowska (35 l.) była jedną z prowadzących "Sylwestrową Moc Przebojów" w Polsacie. Na scenie aktorka zaliczyła wpadkę. A wszystko przez przesadne konturowanie biustu...

 • Keira Knightley: Za mały biust?

  Keira Knightley, bohaterka filmu "Piraci z Karaibów. Klątwa czarnej perły" , oświadczyła niedawno, że nigdy nie będzie mogła zagrać dziewczyny Bonda, bo - jej zdaniem - ma zbyt mały biust.

 • Joanna Jędrzejczyk powiększyła biust?! Pokazała zdjęcie w bikini!

  Joanna Jędrzejczyk (31 l.) jest trzykrotną mistrzynią świata w boksie tajskim. Nic dziwnego, że trenując od lat sporty walki, dorobiła się umięśnionego i mało kobiecego ciała. Najprawdopodobniej taka sylwetka zaczęła nieco przeszkadzać bokserce.

 • Audrey Hepburn: Duży nos, mały biust?

  Audrey Hepburn oceniała, że ma zbyt duży nos oraz za mały biust. Generalnie nie uważała się za piękną osobę, która mogłaby się powszechnie podobać.

Zdjęcia na temat: mały biust
Dyskusje na temat: mały biust