• Informacje na temat:

  mały kibic

Artykuły na temat: mały kibic
 • "M jak miłość": Prezent na Gwiazdkę - mały Mikołaj!

  ..., słyszysz?! Kooooonieeeeeec!!!!! Tymczasem na Deszczowej pojawi się całkiem sporo "kibiców"... Gdy do salonu zajrzy Paweł z Filarskim, Maria od razu gniewnie fuknie: - Wszyscy wychodzą, już! No...

 • Muzycy to też kibice

  Kazik i Muniek kibicują Legii Warszawa, raper Peja Lechowi Poznań, w Krakowie Andrzej Sikorowski wspiera Wisłę, a Maciej Maleńczuk napisał hymn dla Cracovii. Jak widać, nie tylko na świecie słynni muzycy, jak np. Rod Stewart czy Sting, nie boją się przyznawać do miłości do barw klubowych.

 • Jakub Błaszczykowski: Był świadkiem morderstwa!

  Jest gwiazdą polskiej piłki nożnej, filarem naszej reprezentacji i bohaterem tysięcy kibiców. Mali chłopcy marzą o powtórzeniu jego kariery, a fani zazdroszczą milionów, które zarobił, grając najpierw w niemieckim klubie Borussia Dortmund, a obecnie we włoskiej Fiorentinie. Tylko najbliżsi Jakuba Błaszczykowskiego (30 l.) wiedzą, ile kosztował go sukces. Jako dziecko musiał stawić czoła ogromnej...

 • Kibicom na ratunek

  Najgorsze są przerwy między meczami. Tak myśli prawie każdy fan futbolu, kiedy zaczyna się duża impreza piłkarska. Trzy mecze dziennie to dla uzależnionych od piłki wciąż mało. Jak przeczekać niemal dwie godziny do kolejnego spotkania?

 • Impreza "Pazdan na BALu" odwołana! Oburzony Michał Pazdan ostro skomentował aferę

  ...​Michał Pazdan (28 l.) stał się głównym bohaterem pozaboiskowej afery! Wszystko zaczęło się wtedy, gdy jeden z warszawskich klubów ogłosił, że wkrótce urządza imprezę z udziałem piłkarza. To nie spodobało się wielu dziennikarzom i kibicom, którzy zarzucali zawodnikowi, że balowanie zaraz po meczu jest niegodne profesjonalnego zawodnika. Pazdan zareagował ostro!

 • Jan Nowicki kończy 65 lat

  Jan Nowicki, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, odtwórca ponad stu ról filmowych, tytułowy Wielki Szu w filmie Sylwestra Chęcińskiego i Kettling w "Panu Wołodyjowskim" Jerzego Hoffmana , a także felietonista i wielki kibic piłki nożnej, w piątek, 5 listopada, kończy 65 lat.

 • Rio 2016: Michael Phelps i jego szokująca przeszłość. Życie naznaczone skandalami

  Michael Phelps jest teraz na ustach dziennikarzy i kibiców z całego świata. Ma na koncie już 22 tytuły mistrza olimpijskiego, 26 razy zdobywał mistrzostwo świata. Jednak pływak jest wciąż głodny(...) oczekują ode mnie ludzie. Dlatego chcę przeprosić. Obiecuję moim kibicom i publiczności, że to się więcej nie powtórzy" - deklarował wówczas Phelps. Rzeczywiście, wkrótce ucichły historie o jego...

 • Kożuchowska jako Mały

  W drugiej połowie czerwca do kin trafi zwiastun animacji "I ty możesz zostać bohaterem!". Będzie to pierwszy zwiastun kinowy z udziałem aktorów użyczających swego głosu głównym bohaterom: Małgorzaty Kożuchowskiej, Agnieszki Dygant i Krzysztofa Tyńca.

 • Hela i piłka nożna

  Hela, Lidka, Rysiek i Leszek wybierają się na mecz piłki nożnej. Po meczu, w barze spotykają się kibice i piłkarze. Hela poznaje Marka Nowaka. Od początku...

 • "Kroniki futbolowe" przed Euro 2012

  Telewizja Kino Polska rozpoczyna emisję "Kronik futbolowych". Wielcy trenerzy, legendarne mecze i największe sukcesy naszej reprezentacji powrócą w archiwalnych materiałach filmowych, opatrzonych współczesnym komentarzem. Kibicu, nie przegap!

Wideo na temat: mały kibic
 • Mały Rycerz na meczu siatkówki

  Piosenka "W stepie szerokim" na stałe zagościła w naszej kulturze. Kilka lat temu zakochali się w niej kibice siatkówki. Teraz, gdy tylko trzeba wesprzeć naszą drużynę narodową, natychmiast słychać: „Pieśń o Małym Rycerzu”

 • Alfie, mały wilkołak

  Film na podstawie serii książek Paula van Loon pod tym samym tytułem. Przy pełni księżyca, w siódme urodziny, Alfie (Ole Kroes) zmienia się w białego, puszystego, małego wilkołaka. W nocy chłopiec bez skrępowania wyskakuje przez okno i biegając po parku, czy ogrodzie sąsiadów wyszukuje kurczaków, kaczek i innych przysmaków. Przed wschodem słońca powraca do domu śmiertelnie zmęczony. Z obawy przed reakcją przybranych rodziców i utratą domu, postanawia utrzymać swój sekret w tajemnicy.

 • Mała matura 1947

  Ciepła i niepozbawiona humoru opowieść o dojrzewaniu w pierwszych burzliwych latach powojennej Polski. Film w reżyserii Janusza Majewskiego ("C.K. Dezerterzy", "Zaklęte rewiry") z udziałem plejady gwiazd (Marek Kondrat, Olgierd Łukaszewicz, Marian Opania, Wiktor Zborowski, Agnieszka Michalska, Artur Żmijewski, Wojciech Pszoniak, Sonia Bohosiewicz) i utalentowanych debiutantów (Adam Wróblewski, Dawid Kot, Mikołaj Jodliński, Adam Zduńczyk). Podobnie jak w "Stowarzyszeniu umarłych poetów" Petera...