• Informacje na temat:

  małysz dzieci

Artykuły na temat: małysz dzieci
 • Adam Małysz wydał oświadczenie! Chodzi o Justynę Żyłę

  Adam Małysz (40 l.) został zapytany o rozbieraną sesję swojej kuzynki, Justyny Żyły (31 l.). Nie chciał tej sprawy komentować, ale przyznał, że nie widział jej nagich zdjęć. Dodatkowo wydał jeszcze oświadczenie.

 • "M jak miłość" lepsze od Małysza

  Małysz.

 • Adam Małysz o kryzysie w małżeństwie Piotra Żyły. "Nie było widać po nim przygnębienia"

  Adam Małysz (40 l.) został poproszony o komentarz dotyczący kryzysu w małżeństwie Piotra Żyły (31 l.) i jego żony Justyny (31 l.). Dyrektor PZN stwierdził, że "nie będzie się wypowiadał na temat rodziny". Równocześnie zastrzegł, że "sprawy rodzinne nie miały żadnego wpływu na formę Piotra".

 • Tokio Hotel nie przyjedzie do Polski

  W środę, 22 listopada, w Polsce spotkają się członkowie niezwykle popularnych grup, szczególnie wśród młodzieży - US5 i Killerpilze. Muzycy będą gwiazdami gali rozdania nagród Jetix Kids Awards, które zostaną wręczone w Teatrze Polskim w Warszawie. W ostatniej chwili swój udział w imprezie odwołała niemiecka grupa Tokio Hotel.

 • Apoloniusz Tajner znów zostanie ojcem! Matką dziecka sporo młodsza ukochana

  ...triumfy święcił Adam Małysz. W 2004 roku podał się do dymisji, a dwa lata później objął posadę prezesa Polskiego Związku Narciarskiego.  Tę funkcję Tajner sprawuje do dziś. Zresztą układa mu się nie(...) świętować, bowiem - jak donosi "Super Express" - zostaną rodzicami! Dziecko pary ma przyjść na świat latem.  Przypomnijmy, że Tajner ma już dzieci: 36-letniego Tomisława i 40-letnią Dominikę...

 • Przemysław Babiarz: Przede mną dużo pracy

  Już po raz siódmy popularny komentator sportowy, laureat Telekamery "Tele Tygodnia" 2014 jedzie na igrzyska olimpijskie. Trzy razy był na letnich, trzy razy na zimowych zawodach. Jak ocenia szanse Polaków?

 • Małysz o swoim rozwodzie

  Adam Małysz pytany o największe upokorzenie w swoim życiu, opowiedział o "rozwodzie" z żoną Izą...

 • Bobrowski: Zmagania z rolą i boksem

  Ten film zapewnił mi jedno z najbardziej emocjonujących przeżyć w moim życiu - o roli Przemka w obrazie "Bokser" z cyklu "Prawdziwe historie" opowiada Szymon Bobrowski.

 • "Na dobre i na złe": Czarne chmury nad Konicą

  Doktora Rafała Konicę czeka rodzinny dramat. Może stracić na zawsze trójkę dzieci, które porwie jego była żona Marta! - To wydarzenie go załamie, ale mój bohater zrobi wszystko, by odzyskać swoje pociechy - zdradza aktor.

 • Ania Wiśniewska gorzko o mężu

  Ania Wiśniewska, przyszła była żona Michała Wiśniewskiego (rozwód w toku), oświadczyła, że żałuje każdej chwili spędzonej z gwiazdorem.

Wideo na temat: małysz dzieci
 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...

 • Dzieci Ireny Sendlerowej

  Film oparty na książce Anny Mieszkowskiej "Matka dzieci Holocaustu" opowiada o działalności bohaterskiej Polki, Ireny Sendlerowej, która podczas II wojny światowej, wraz z grupą współpracowników zainicjowała szeroko zakrojoną akcję ratowania dzieci z warszawskiego getta. Film koncentruje się przede wszystkim na ukazaniu wkładu narodu polskiego w ratowanie Żydów. Pokazane są tam zarówno wątki współpracy Ireny z Radą Pomocy Żydom - Żegotą, jak i jej bliska relacja z Kościołem. Dzięki szeroko...