• Informacje na temat:

  małysz skacze

Artykuły na temat: małysz skacze
 • Córka Małysza zdradza rodzinne sekrety!

  Często brakowało jej taty. Modliła się o niego, gdy skakał. Zawsze nosi przy sobie różaniec. To dla całej rodziny Małyszów ważny symbol.

 • Apocalyptica: Małysz kontra Ahonen

  Nie od dziś wiadomo, że w sportach zimowych znakomicie radzą sobie Skandynawowie. Dlatego ostatnie sukcesy Fina Janne Ahonena w skokach narciarskich nie są zaskoczeniem. Za swojego rodaka kciuki ściskali muzycy zespołu Apocalyptica, którzy niedawno zagrali w Polsce w pierwszej części występu Rammstein.

 • Adam Małysz o kryzysie w małżeństwie Piotra Żyły. "Nie było widać po nim przygnębienia"

  Adam Małysz (40 l.) został poproszony o komentarz dotyczący kryzysu w małżeństwie Piotra Żyły (31 l.) i jego żony Justyny (31 l.). Dyrektor PZN stwierdził, że "nie będzie się wypowiadał na temat rodziny". Równocześnie zastrzegł, że "sprawy rodzinne nie miały żadnego wpływu na formę Piotra".

 • Rupert Grint "brytyjskim Małyszem"

  Rupert Grint ("Harry Potter") zastąpi Steve'a Coogana w filmowej biografii najsłynniejszego brytyjskiego skoczka narciarskiego Eddiego "Orła" Edwardsa - poinformował "Sunday Mirror".

 • Małysz: Świąteczny egzamin

  Wielkanoc spędzamy jak większość polskich rodzin. Bywa, że włączymy telewizor, ale nie spędzamy przed nim dużo czasu - tłumaczy Iza Małysz w wywiadzie dla "TeleTygodnia". Skoczek nie ukrywa, że chce szybko(...). Głupio by wyglądało, żeby ciągle był taki szczupły. Święta będą sprzyjały więc temu, by Małysz przybrał na wadze. Koniec kariery sportowej to dla niego nie tylko zmiany w żywieniu. Jak mówi jego...

 • "Najpopularniejszy zespół karaoke na świecie"

  , pracy z Davem Lombardo, planach na przyszłość i rywalizacji Jaane Ahonen - Adam Małysz.

 • Małysz chciał porzucić Polskę!

  Mało brakowało, a nasz fenomenalny skoczek wyprowadziłby się z Polski! Przyznaje, że sytuacja gospodarcza w kraju męczyła go tak bardzo, że poważnie rozważał możliwość emigracji na zachód Europy.

 • Dawid Podsiadło: Triumf symboliczny

  Po jubileuszowej, 20. gali rozdania Fryderyków Dawid Podsiadło oficjalnie już został Adamem Małyszem polskiej piosenki.

 • Piotr Żyła: jaki jest naprawdę? Żona udzieliła wywiadu, w którym zdradza szczegóły!

  ...pani Ewa, po czym dodaje: - Kiedyś się krzyczało "Chodź, bo Małysz skacze", a dzisiaj "Chodź, bo Żyła gada" - mówi. *** Zobacz więcej materiałów(...) (4 l.). Dziewczynka jest oczkiem w głowie taty, z kolei chłopczyk poszedł w jego ślady i też trenuje skoki! - Kuba już od trzech lat skacze na nartach. Żeby się nie stresować, rzadko jestem na jego...

 • Ponad 11 mln oglądało triumf Stocha

  Występ Kamila Stocha, który w niedzielę, 9 lutego, wywalczył mistrzostwo olimpijskie na normalnej skoczni w Soczi, oglądało w decydującym momencie 11 mln 419 tysięcy widzów TVP1 - wynika z danych centrum informacji telewizji publicznej.