• Informacje na temat:

  małysz u kaczyńskiego

Artykuły na temat: małysz u kaczyńskiego
 • Małysz przeprosi Kaczyńską?

  W jednym z ostatnich wywiadów Adam Małysz (33 l.) pozwolił sobie na polityczną dygresję i skrytykował szefa PiS za comiesięczny zwyczaj składania kwiatów przed pałacem prezydenckim. "Dlaczego prezes(...) rodziców w Sopocie często widzą, jak zapala znicze na balkonie. Wywiad Małysza wywołał poruszenie wśród polityków. Pojawiły się nawet złośliwe komentarze, że mistrz próbuje zapracować na order od obecnego...

 • Zaskakujący ranking osobowości

  Kammel. Wśród "marek eksportowych", czyli osób odnoszących sukcesy w Polsce i za granicą, znaleźli się głównie sportowcy: Dariusz Michalczewski, Adam Małysz, Justyna Kowalczyk, Otylia Jędrzejczak(...) w mediach, wymieniano np. Wojciecha Cejrowskiego i Jolantę Kwaśniewską. Rzadziej natomiast respondenci woleliby oglądać Jarosława Kaczyńskiego, Zbigniewa Ziobrę oraz Dodę. Najczęściej respondenci zgadzają...

 • W poniedziałek wieczorem, 18 marca, podczas uroczystej gali w warszawskim Teatrze Narodowym Janusz Gajos odebrał statuetkę Wiktora w kategorii "Aktor Roku". Laureatami Super Wiktorów, nagród przyznawanych za całokształt twórczości, zostali m.in. Daniel Olbrychski i Jerzy Stuhr. Wikor jest nagrodą telewizyjną przyznawaną od 1985 roku.

 • Lis z szansą na dwa Wiktory

  W poniedziałek, 11 maja, już po raz 24. zostaną wręczone Wiktory, czyli nagrody dla najpopularniejszych osobowości telewizyjnych oraz Super Wiktory za całokształt osiągnięć. Na statuetki szansę mają min. Tomasz Lis, Piotr Kraśko, Lech Kaczyński, Donald Tusk, Edyta Górniak oraz Robert Kubica.

 • Rusin, Lis czy Cichopek?

  Już dzisiaj po raz 24. zostaną wręczone Wiktory, czyli nagrody dla najpopularniejszych osobowości telewizyjnych oraz Super Wiktory za całokształt osiągnięć. Na statuetki szansę mają m.in. Kinga Rusin, Katarzyna Cichopek, Marta Żmuda Trzebiatowska, Tomasz Lis, Piotr Kraśko i Agustin Egurrola.

 • Cichopek niebezpieczna w sieci

  Cyberprzestępcy coraz częściej wykorzystują nazwiska i wizerunki polskich gwiazd do przyciągnięcia zainteresowania potencjalnych ofiar. Liderką tegorocznego rankingu "niebezpiecznych polskich gwiazd w sieci" została Kasia Cichopek.

 • Wręczono Wiktory

  Roman Polański i Joanna Brodzik znaleźli się wśród laureatów tegorocznej edycji Wiktorów, czyli nagród dla największych osobowości telewizyjnych 2003 roku. W warszawskim Teatrze Narodowym w poniedziałek, 15 marca, odbyła się uroczysta gala rozdania statuetek.