• Informacje na temat:

  małżeństwa konkurs

Artykuły na temat: małżeństwa konkurs
 • Aneta Kręglicka: Oto kulisy jej małżeństwa

  ...namówiły ją do udziału w konkursie piękności. W 1989 roku Aneta została Miss Wybrzeża, a 5 miesięcy później, w Operze Leśnej, nakładano na jej głowę koronę Miss Polonia. Chwilę potem pakowała walizki do swojego pierwszego wyjazdu za granicę. Ruszyła na światowy konkurs piękności do Hongkongu. Tam rzuciła wszystkich na kolana! Dziennikarzom zaimponowała świetną znajomością języka włoskiego...

 • "Klan": Historia małżeństwa Lubiczów

  W popularnej telenoweli "Klan" wcielili się w małżeństwo Lubiczów. Ale Halina Dobrowolska i Zygmunt Kęstowicz znali się już wiele lat wcześniej.

 • Konkurs "Geniusz"

  Razem ze stacją National Geographic mamy dla was nie lada gratkę - konkurs, w którym to wy decydujecie, kto zasługuję na miano prawdziwego geniusza!

 • Grażyna Szapołowska i Paweł Potoroczyn: Oświadczyny w drugim dniu znajomości

  Byli razem siedem lat. Dopiero kilka lat po rozwodzie aktorka opowiedziała, dlaczego rozpadło się jej trzecie małżeństwo.

 • Eros Ramazzotti: Sekta zniszczyła mu małżeństwo

  Eros Ramazzotti (55 l.) dziś niechętnie sięga pamięcią do czasów swojego pierwszego małżeństwa z modelką i prezenterką Michelle Hunziker (42 l.). A wszystko przez sektę, która przed laty zawładnęła jego żoną.

 • Conchita Wurst w Parlamencie Europejskim zaapelowała o prawa mniejszości

  Kilkaset osób przyszło posłuchać w środę Conchity Wurst przed Parlamentem Europejskim. Zwyciężczyni tegorocznego konkursu Eurowizji, znana także jako kobieta z brodą, przyjechała do PE, by apelować o równe prawa dla mniejszości seksualnych.

 • Ryszard Rynkowski może być dumny z 10-letniego syna. "Wygrywa każdy konkurs"

  ...małżeństwa ma dwóch synów - Janka i Ignasia, którzy są niemal równolatkami swojego wujka. Sam artysta stara się uniknąć błędów, które popełnił, wychowując Martę.  - Kochał ją bezgranicznie, ale nie(...) procentuje, bo syn ma świetne wyniki w nauce. Szybko się uczy i posiada niesamowite zdolności plastyczne. - Wygrywa każdy konkurs. Ma niebywałe wyczucie kompozycji. W jego pracach widać duszę artysty...

 • Nowe Horyzonty: "Performer", Pasolini, dokument o Fassbinderze

  W Międzynarodowym Konkursie Filmy o Sztuce w ramach 15. edycji festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty o główną nagrodę będzie rywalizował "Performer" Macieja Sobieszczańskiego i Łukasza Rondudy - produkcja Wajda Studio, która miała swoją premierę światową na festiwalu w Rotterdamie. W programie imprezy znalazły się także: dokument o Rainerze Wernerze Fassbinderze oraz biograficzny "Pasolini

 • Konkurs na pożegnanie "Dynastii"!

  Oglądaj finał "Dynastii" w CBS Drama, weź udział w naszym konkursie i zgarnij nagrody!

 • Festiwal San Remo: Powrót Rominy Power i Ala Bano

  Wielki powrót po 24 latach słynnego włoskiego duetu Romina Power i Al Bano, spotkanie z lekarzem wyleczonym z eboli oraz z rodziną z 16 dzieci - tak minął pierwszy dzień 65. edycji festiwalu piosenki w San Remo. Gromadzi on przed telewizorami miliony widzów.

Zdjęcia na temat: małżeństwa konkurs
Wideo na temat: małżeństwa konkurs
 • Ex Machina

  Programista jednej z największych firm internetowych wygrywa konkurs, którego nagrodą jest tygodniowy pobyt w górskiej posiadłości swojego szefa. Przybywając na miejsce, Caleb odkrywa, że jest częścią przełomowego eksperymentu.

 • Dwoje do poprawki

  Film opowiada on o parze, która po 30 latach małżeństwa postanawia spędzić intensywny weekend z doradcą, co ma pomóc im zadecydować o przyszłości związku.

 • Poskromić playboya

  "Poskromić Playboya" opowiada historię Vince'a (Geoff Stults), najbardziej skutecznego adwokata zajmującego się rozwodami w całej Nowej Anglii. Dla Vince’a, życie to jeden wielki konkurs, a przegrana jest nie do przyjęcia. Dotyczy to także zdobywania pięknych kobiet. Kiedy Vince spotyka Jane (Mena Suvari), jego codzienność przewraca się do góry nogami. Szybko zda sobie sprawę, że właśnie trafił na miłość swojego życia.