• Informacje na temat:

  małżeństwa konkurs

Artykuły na temat: małżeństwa konkurs
 • Konkurs "Geniusz"

  Razem ze stacją National Geographic mamy dla was nie lada gratkę - konkurs, w którym to wy decydujecie, kto zasługuję na miano prawdziwego geniusza!

 • "Klan": Historia małżeństwa Lubiczów

  W popularnej telenoweli "Klan" wcielili się w małżeństwo Lubiczów. Ale Halina Dobrowolska i Zygmunt Kęstowicz znali się już wiele lat wcześniej.

 • Konkurs na pożegnanie "Dynastii"!

  Oglądaj finał "Dynastii" w CBS Drama, weź udział w naszym konkursie i zgarnij nagrody!

 • Grażyna Szapołowska i Paweł Potoroczyn: Oświadczyny w drugim dniu znajomości

  Byli razem siedem lat. Dopiero kilka lat po rozwodzie aktorka opowiedziała, dlaczego rozpadło się jej trzecie małżeństwo.

 • "Klan": Historia małżeństwa Lubiczów

  Serial "Klan" to nie tylko najdłużej emitowana polska telenowela. Mało kto pamięta dziś, że jej fabuła została wybrana przez telewidzów w konkursie ogłoszonym przez Telewizję Polską w 1997 roku. Spośród czterech różnych pomysłów na seriale (wśród nich byli też m.in. "Złotopolscy"), to właśnie na klan Lubiczów oddano najwięcej głosów. Pierwszy klaps miał miejsce 15 sierpnia 1997 roku. Pomysłodawcą...

 • Conchita Wurst w Parlamencie Europejskim zaapelowała o prawa mniejszości

  Kilkaset osób przyszło posłuchać w środę Conchity Wurst przed Parlamentem Europejskim. Zwyciężczyni tegorocznego konkursu Eurowizji, znana także jako kobieta z brodą, przyjechała do PE, by apelować o równe prawa dla mniejszości seksualnych.

 • Kamil Stoch: Małżeństwo otworzyło mi oczy!

  Kiedy był młodym sportowcem, przegrywał konkurs za konkursem. Frustrowało go to tym bardziej że wszyscy wokół mówili mu, że ma potencjał. Nie szły jednak za tym wyniki. Dopiero małżeństwo pozwoliło mu się wyluzować i nabrać do wszystkiego dystansu. - Frustrowałem się jeszcze bardziej, bo skoro mam talent, ciężko pracuję, to czemu nie mam wyników? Żyłem jak w wąskim tunelu, widziałem tylko...

 • Nowe Horyzonty: "Performer", Pasolini, dokument o Fassbinderze

  W Międzynarodowym Konkursie Filmy o Sztuce w ramach 15. edycji festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty o główną nagrodę będzie rywalizował "Performer" Macieja Sobieszczańskiego i Łukasza Rondudy - produkcja Wajda Studio, która miała swoją premierę światową na festiwalu w Rotterdamie. W programie imprezy znalazły się także: dokument o Rainerze Wernerze Fassbinderze oraz biograficzny "Pasolini

 • Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor: zgrzyty w małżeństwie?

  .... Dziś to wszystko procentuje - dodaje informator.  Ku wielkiej radości mamy, Janinka zdradza artystyczne talenty. - Uwielbia występować. Uczestniczy w konkursach dla uczniów szkół muzycznych i często...

 • Festiwal San Remo: Powrót Rominy Power i Ala Bano

  Wielki powrót po 24 latach słynnego włoskiego duetu Romina Power i Al Bano, spotkanie z lekarzem wyleczonym z eboli oraz z rodziną z 16 dzieci - tak minął pierwszy dzień 65. edycji festiwalu piosenki w San Remo. Gromadzi on przed telewizorami miliony widzów.

Wideo na temat: małżeństwa konkurs
 • Ex Machina

  Programista jednej z największych firm internetowych wygrywa konkurs, którego nagrodą jest tygodniowy pobyt w górskiej posiadłości swojego szefa. Przybywając na miejsce, Caleb odkrywa, że jest częścią przełomowego eksperymentu.

 • Dwoje do poprawki

  Film opowiada on o parze, która po 30 latach małżeństwa postanawia spędzić intensywny weekend z doradcą, co ma pomóc im zadecydować o przyszłości związku.

 • Poskromić playboya

  "Poskromić Playboya" opowiada historię Vince'a (Geoff Stults), najbardziej skutecznego adwokata zajmującego się rozwodami w całej Nowej Anglii. Dla Vince’a, życie to jeden wielki konkurs, a przegrana jest nie do przyjęcia. Dotyczy to także zdobywania pięknych kobiet. Kiedy Vince spotyka Jane (Mena Suvari), jego codzienność przewraca się do góry nogami. Szybko zda sobie sprawę, że właśnie trafił na miłość swojego życia.