• Informacje na temat:

    małzeństwo cichopek

Artykuły na temat: małzeństwo cichopek
  • Kasia Cichopek porzuci aktorstwo dla męża?!

    Mimo że Katarzyna Cichopek 36 l.) i Marcin Hakiel (36 l.) są małżeństwem od 11 lat, to wciąż się ogromnie kochają. Niestety, mąż aktorki z roku na rok robi się coraz bardziej zazdrosny, co utrudnia Kasi pracę w zawodzie. Czy dla dobra ich związku aktorka zdecyduje się odejść z serialu "M jak miłość”?

  • "M jak miłość": Uczuciowe zawirowania

    Nad młodym małżeństwem Ali i Pawła zebrały się czarne chmury, a powodem tej burzy jest jak zwykle Madzia. Natomiast ojciec Kingi znowu poczuł się młody, atrakcyjny i zakochany! Kim jest wybranka jego serca?

  • Kasia Cichopek w roli jurorki programu "Czar par"

    Kasia Cichopek (36 l.) ma powody do świętowania. Telewizja Polska zaprosiła ją do współpracy przy programie "Czar par".

  • Dramatyczna śmierć w "M jak miłość"

    Kiedy przyszła panna młoda obleje suknię ślubną sokiem, stwierdzi, że to bardzo zła wróżba. Wkrótce przekonamy się, że do ślubu Kasi i Marcina w "M jak miłość" nigdy nie dojdzie, ponieważ wydarzy się tragedia.

  • "M jak miłość": Katarzyna Cichopek nie chce romansów!

    Postać Kingi Zduńskiej, granej przez Katarzynę Cichopek,tworzy szczęśliwy związek z Piotrem Zduńskim. Oczywiście, mają za sobą kłótnie, a nawet zdrady, jednak ich para zawsze była przykładna i uczyła widzów czym jest przyjaźń i miłość. Katarzyna Cichopek chce, aby tak zostało.

  • "M jak miłość": To tylko seks?

    Magda spędzi upojną noc w ramionach Olka, Maria zaś w końcu ulegnie Robertowi. To tylko chwilowe zauroczenia? A może obu parom uda się teraz zbudować trwałe związki?

  • Katarzyna Cichopek kusi głębokim dekoltem! Widać, że schudła?!

    Katarzyna Cichopek (36 l.) to bez wątpienia jedna z ulubionych, polskich aktorek. Występująca na co dzień w "M jak Miłość" gwiazda nie zapomina o swoich fanach, raz po raz publikując rozmaite zdjęcia w sieci. Jedno z nich w szczególności zwróciło uwagę internautów, a wszystko przez jej strój z wyraźnie zaakcentowanym dekoltem. Jaka była ich reakcja? Sprawdźcie!

  • "M jak miłość": Dużo zmian

    W nowym roku bohaterów serialu "M jak miłość" czeka dużo zmian. Nie obędzie się bez uczuciowych kryzysów, nieporozumień i prawdziwych rodzinnych rewolucji. Jesteście ciekawi, co się wydarzy?

  • Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel świętują 11. rocznicę ślubu! Co za gorące zdjęcie!

    Katarzyna Cichopek (36 l.) dziś, 20 września, świętuje z mężem 11. rocznicę ślubu. Z tej okazji podzieliła się wyjątkowym zdjęciem na swoim profilu w mediach społecznościowych.

  • Cichopek spełni marzenia o córce?

    Dzień, w którym została mamą, z pewnością zapamięta do końca życia. Od tego momentu Katarzyna Cichopek (31 l.) stała się przecież zupełnie inną kobietą.

Zdjęcia na temat: małzeństwo cichopek
Wideo na temat: małzeństwo cichopek
  • Kasia Cichopek namawia do małżeństwa. "Ślub utrudnia rozstanie"

    Co znane pary sądzą o małżeństwie i konkubinatach? "Ślub cementuje i utrudnia rozstanie" - uważa Kasia Cichopek. "Dzisiaj ludzie bardzo szybko się rozstają, podejmując raptownie tę decyzję, najczęściej w emocjach. Później emocje gasną, trzeba przejść przez wszystkie formalności i niektóre pary się nawracają. Przysięga mocniej wiąże" - twierdzi celebrytka. (Dzień dobry TVN/x-news)

  • Melasa

    Młode małżeństwo, Aldo i Monica, stara się znaleźć sposób na przetrwanie w kubańskim miasteczku.

  • "M jak miłość": To koniec małżeństwa Zduńskich?!

    tyle niedomówień, tyle złości, tyle agresji, że Kinga na tym etapie wątpi, czy to małżeństwo jeszcze ma sens – zdradza Katarzyna Cichopek. Czy wkrótce zobaczymy więc rozwód Zduńskich?

  • Dwoje do poprawki

    Film opowiada on o parze, która po 30 latach małżeństwa postanawia spędzić intensywny weekend z doradcą, co ma pomóc im zadecydować o przyszłości związku.