• Informacje na temat:

  małżeństwo dody

Artykuły na temat: małżeństwo dody
 • Doda o małżeństwie Majdana i Rozenek: "Nie oglądam"

  Radosław Majdan (44 l.) wiele lat temu związany był z Dodą (33 l.). To małżeństwo nie przetrwało, a teraz były bramkarz jest zakochany w innej kobiecie, Małgorzacie Rozenek-Majdan (38 l.?). Rabczewska została zapytana o tę relację.

 • "Przyjaciółki": Nowe twarze i wątki

  Jeśli myśleliście, że życie tytułowych kobiet w końcu będzie usłane różami, no cóż... tak się nie stanie. Możemy wręcz liczyć, że nic nie przyjdzie im łatwo, a nowi bohaterowie mogą jeszcze bardziej skomplikować ich losy...

 • Doda wściekła na Majdana i Rozenek! "Już nie będę..."

  Radek Majdan miał być miłością życia Dody. I trzeba przyznać, że przez wiele lat takie sprawiali wrażenie. Pasowali do siebie idealnie, a media uwielbiały nieco kpiarsko przyrównywać ich do Beckhamów(...) na to, żeby rozwód coś zmienił. Niestety, Radek w pewnym momencie spotkał na swojej drodze młodziutką Małgorzatę Rozenek, która miała za sobą dwa rozwody i nieodpartą chęć na kolejne małżeństwo...

 • "M jak miłość": To tylko seks?

  Magda spędzi upojną noc w ramionach Olka, Maria zaś w końcu ulegnie Robertowi. To tylko chwilowe zauroczenia? A może obu parom uda się teraz zbudować trwałe związki?

 • Zaskakujące wieści! "Doda zostanie matką"

  Jest młoda, atrakcyjna, sławna i bogata, ale wciąż nie spotkała tego jedynego, który by ją uszczęśliwił. Czy to się kiedyś zmieni? Zapytaliśmy wróżkę Annę Kempisty, czy w kartach tarota widać kogoś odpowiedniego dla Dody (32 l.).

 • Zbrodnia w "M jak miłość"?

  Rafał jest psychicznie chory i bardzo niebezpieczny. Jego obsesja na punkcie Anny może go popchnąć do popełnienia zbrodni. Za to zakochana w Marcinie Janka otrzyma wsparcie od jego mamy.

 • Doda odwołała ślub?! Co dalej?!

  Niedawno na jaw wyszło kilka rewelacji z życia jej narzeczonego, Emila Haidara (34 l.). Okazało się, że mężczyzna ma dwie nastoletnie córki. Co więcej, podobno narzeczony Dody leczy się(...) już za sobą nieudane małżeństwo z Radkiem Majdanem oraz kilka innych, bolesnych związków. Nic więc dziwnego, że teraz nie chce popełnić tych samych błędów. Podobno celebrytka doszła do wniosku, że...

 • Złóż życzenia Dodzie!

  Na ten dzień z niecierpliwością czekało wielu fanów Dody - w piątek, 15 lutego, popularna wokalistka obchodzi urodziny. Za naszym pośrednictwem możecie jej złożyć życzenia!

 • Tabloid ujawnia zaskakujące wieści o małżeństwie Dody i Emila Stępnia!

  Jak donosi "Fakt", Doda Stępień (34 l.) po ślubie żyje jak pączek w maśle...

 • Doda rozwodzi się z Radkiem!

  To już koniec! O kryzysie w małżeństwie Dody (23 l.) i Radka Majdana mówiło się już od dłuższego czasu. Wokalistka postanowiła powiedzieć "Dość" i złożyła pozew rozwodowy!

Wideo na temat: małżeństwo dody