• Informacje na temat:

  małżeństwo edyty

Artykuły na temat: małżeństwo edyty
 • Nowe wieści o "ciąży" Edyty Górniak! "Jej organizm mógłby nie poradzić sobie..."

  Do smutnych przemyśleń doszła piosenkarka, która od lat narzeka na brak szczęścia w miłości.  Jej małżeństwo z muzykiem Dariuszem K. zakończyło się rozwodem. Do historii przeszedł także ostatni romans gwiazdy z początkującym irlandzkim aktorem Williamem McKinney’em. Pytana o sprawy sercowe piosenkarka wyznała nieoczekiwanie, że już nigdy w życiu nie stanie przed ołtarzem. "Nie, nie chciałabym...

 • Barbara Brylska: Nie wszystko się udało

  Wyszła za mąż za lekarza. Zakochiwała się na planach filmowych. Barbara Brylska, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, miała burzliwe życie. Od dawna nie udziela się publicznie i nie zgadza się na wywiady.

 • Koniec małżeństwa Edyty Górniak

  ...dziennika - przeżywa drugą młodość. Dla nowej miłości jest gotowa poświęcić swój związek z mężem. Jak mówią znajomi pary, "Krupa do końca wierzył, że jego małżeństwo da się uratować, stracił jednak...

 • Płyty, które rodziły się w wielkich bólach

  Często bywa tak, że wielkie albumy powstawały w bólach. Artyści mierzący się z kryzysem twórczym, katastrofy osobiste, klęski żywiołowe, mocowanie się z techniką dawały (ale nie zawsze!) miejsce w historii muzyki.

 • Małżeństwo? Nie, dziękujemy!

  Okazuje się, że plotki o rozstaniu 31-letniej Edyty Herbuś i 50-letniego Mariusza Trelińskiego były nieprawdziwe. Para znów pokazała się razem...

 • Dariusz K. płakał, gdy prowadzono go do aresztu

  Jak wynika z relacji tabloidów, do byłego męża Edyty Górniak Dariusza K. powoli dociera, czego się dopuścił.

 • Drugi ślub Edyty Górniak

  ...w Portugalii, gdzie Edyta kilka lat temu kupiła luksusowy apartament. "To właśnie w nim chciałaby po raz drugi wyjść za mąż" - zdradza tabloidowi znajomy gwiazdy. Poprzednie małżeństwo Górniak(...) całym moim majątkiem. Odeszłam, zostawiając wszystko". Czy po tym wszystkim ponownie zdecyduje się na małżeństwo?

 • Wyjechała z Polski z synem

  Czy małżeństwo Edyty Górniak i Dariusza Krupy przechodzi kryzys? Piosenkarka zabrała synka i wyjechała za granicę.

 • "Przepis na życie": Macierzyństwo nigdy nie było na liście marzeń Edyty Olszówki!

  Edyta Olszówka, czyli Pola Madejska z "Przepisu na życie", wyznała, że najprawdopodobniej nigdy nie będzie jej dane być... mamą. - Nie czuję się gotowa na podjęcie takiego wyzwania jak dziecko - stwierdziła.

 • Górniak już po rozwodzie

  Tematem numer 1 polskich tabloidów jest rozwód Edyty Górniak i Darka Krupy. Para ustaliła szczegóły rozstania i wczoraj (24 lutego) oficjalnie zakończyła 5-letnie małżeństwo.

Zdjęcia na temat: małżeństwo edyty
Dyskusje na temat: małżeństwo edyty