• Informacje na temat:

  małżeństwo edyty

Artykuły na temat: małżeństwo edyty
 • Nowe wieści o "ciąży" Edyty Górniak! "Jej organizm mógłby nie poradzić sobie..."

  Do smutnych przemyśleń doszła piosenkarka, która od lat narzeka na brak szczęścia w miłości.  Jej małżeństwo z muzykiem Dariuszem K. zakończyło się rozwodem. Do historii przeszedł także ostatni romans gwiazdy z początkującym irlandzkim aktorem Williamem McKinney’em. Pytana o sprawy sercowe piosenkarka wyznała nieoczekiwanie, że już nigdy w życiu nie stanie przed ołtarzem. "Nie, nie chciałabym...

 • Barbara Brylska: Nie wszystko się udało

  Wyszła za mąż za lekarza. Zakochiwała się na planach filmowych. Barbara Brylska, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, miała burzliwe życie. Od dawna nie udziela się publicznie i nie zgadza się na wywiady.

 • Koniec małżeństwa Edyty Górniak

  ...dziennika - przeżywa drugą młodość. Dla nowej miłości jest gotowa poświęcić swój związek z mężem. Jak mówią znajomi pary, "Krupa do końca wierzył, że jego małżeństwo da się uratować, stracił jednak...

 • Płyty, które rodziły się w wielkich bólach

  Często bywa tak, że wielkie albumy powstawały w bólach. Artyści mierzący się z kryzysem twórczym, katastrofy osobiste, klęski żywiołowe, mocowanie się z techniką dawały (ale nie zawsze!) miejsce w historii muzyki.

 • Małżeństwo? Nie, dziękujemy!

  Okazuje się, że plotki o rozstaniu 31-letniej Edyty Herbuś i 50-letniego Mariusza Trelińskiego były nieprawdziwe. Para znów pokazała się razem...

 • Dariusz K. płakał, gdy prowadzono go do aresztu

  Jak wynika z relacji tabloidów, do byłego męża Edyty Górniak Dariusza K. powoli dociera, czego się dopuścił.

 • Drugi ślub Edyty Górniak

  ...w Portugalii, gdzie Edyta kilka lat temu kupiła luksusowy apartament. "To właśnie w nim chciałaby po raz drugi wyjść za mąż" - zdradza tabloidowi znajomy gwiazdy. Poprzednie małżeństwo Górniak(...) całym moim majątkiem. Odeszłam, zostawiając wszystko". Czy po tym wszystkim ponownie zdecyduje się na małżeństwo?

 • Wyjechała z Polski z synem

  Czy małżeństwo Edyty Górniak i Dariusza Krupy przechodzi kryzys? Piosenkarka zabrała synka i wyjechała za granicę.

 • "Przepis na życie": Macierzyństwo nigdy nie było na liście marzeń Edyty Olszówki!

  Edyta Olszówka, czyli Pola Madejska z "Przepisu na życie", wyznała, że najprawdopodobniej nigdy nie będzie jej dane być... mamą. - Nie czuję się gotowa na podjęcie takiego wyzwania jak dziecko - stwierdziła.

 • Górniak już po rozwodzie

  Tematem numer 1 polskich tabloidów jest rozwód Edyty Górniak i Darka Krupy. Para ustaliła szczegóły rozstania i wczoraj (24 lutego) oficjalnie zakończyła 5-letnie małżeństwo.

Zdjęcia na temat: małżeństwo edyty
Wideo na temat: małżeństwo edyty
 • Melasa

  Młode małżeństwo, Aldo i Monica, stara się znaleźć sposób na przetrwanie w kubańskim miasteczku.

 • Supermarket

  W sylwestra niczym niewyróżniające się małżeństwo Wareckich wracając samochodem do domu zatrzymuje się w przypadkowym sklepie. Mąż idzie kupić szampana. Żona zostaje w samochodzie i czeka. Mijają godziny, a on nie wraca. Nikt nie może go znaleźć. Splot pozornie błahych wydarzeń zamienia losy bohaterów w koszmar. Bez wyraźnej przyczyny i powodu, bohaterowie znajdują się w sytuacji bez wyjścia.

 • Zapiski z Toskanii

  "Zapiski z Toskanii", mistrza światowego kina Abbasa Kiarostamiego, to subtelna opowieść o naturze związków między kobietą i mężczyzną z wybitną, nagrodzoną w Cannes, rolą Juliette Binoche. Toskania. Właścicielka lokalnego sklepiku z antykami (Juliette Binoche) przybywa na wykład brytyjskiego pisarza (William Shimell) promującego swoją najnowsza książkę. Po spotkaniu kobieta zaprasza go na wycieczkę do małego toskańskiego miasteczka, gdzie właścicielka kawiarni omyłkowo bierze ich za...

Dyskusje na temat: małżeństwo edyty