• Informacje na temat:

  małżeństwo figurskich

Artykuły na temat: małżeństwo figurskich
 • Dominika Figurska poucza Dereszowską! Poszło o ślub!

  Dominika Figurska (41 l.) na łamach tabloidu zachwala instytucję małżeństwa. W ten sposób przekona niezdecydowaną koleżankę, która postawiła na konkubinat?

 • "Przyjaciółki": Nowe twarze i wątki

  Jeśli myśleliście, że życie tytułowych kobiet w końcu będzie usłane różami, no cóż... tak się nie stanie. Możemy wręcz liczyć, że nic nie przyjdzie im łatwo, a nowi bohaterowie mogą jeszcze bardziej skomplikować ich losy...

 • Dominika Figurska zdradza receptę na... udane małżeństwo: Szukać kompromisów

  Dominika Figurska (38 l.) i Michał Chorosiński (41 l.) pokonali małżeński kryzys. Dziś twierdzą, że życiowy zakręt dał im niebywałą siłę i sprawił, że uczucie w ich związku na nowo odżyło.

 • "M jak Miłość": Podwójne małżeństwo

  Biały welon, biały tort, biała suknia... W 406. odcinku "M jak Miłość" na ślubnym kobiercu stanie kolejna zakochana para: Ewa i Leszek. Tego w każdym razie będą się spodziewać weselni goście. W ostatniej chwili okaże się jednak, że... do ślubu może w ogóle nie dojść!

 • Michał Figurski wstrząśnięty słowami byłej żony!

  O kryzysie w małżeństwie Figurskich wiadomo było od dłuższego czasu. Paparazzi zdążyli już przyłapać zarówno Michała (41 l.) jak i Odetę na schadzkach z nowymi "miłościami". O rozwodzie jednak żadne z nich nie wspominało, co dawało nadzieję, że ich małżeństwo uda się jeszcze naprawić. Ostatnio wszelkie wątpliwości postanowiła rozwiać Odeta ogłaszając na okładce kolorowego magazynu, że właśnie...

 • Kładę się spać z wyrzutami sumienia

  Właśnie wydała książkę o gotowaniu dla dzieci pt. "Pichciuchy". Na co dzień Odeta Moro-Figurska prowadzi "Kawę czy herbatę?" i marzy, aby mieć więcej czasu dla rodziny.

 • Dominika Figurska i jej wielka rodzinna tajemnica!

  Dominika Figurska (39 l.) idealnie łączy wychowanie pięciorga dzieci i prężnie rozwijającą się karierą zawodową. W czym tkwi jej sekret?

 • Kolejna ciąża w "M jak Miłość"!

  Kolejna bohaterka "M jak Miłość" zniknie na jakiś czas z małego ekranu. Z powodu zajścia w ciążę Dominika Figurska, serial owa Ewa, wyjedzie na jakiś czas za granicę.

 • Figurski romansuje z Trzebiatowską!?

  O tym, że małżeństwo Figurskich się sypie, prasa donosi od kilku dni. Podobno Odeta (35 l.) straciła głowę dla niejakiego Dariusza Goczała - realizatora i producenta filmowego, eksmęża byłej żony Roberta Janowskiego! Powodem ich rozstania miał być ogólny brak czasu i wypalenie się między nimi uczucia. Do tego dziewczyna miała nadal żal do Michała o skandal z Ukrainkami. Wszystko wskazuje...

 • Kumorek pulchną blondynką

  Magdalena Kumorek znalazła się w obsadzie dubbingu animacji "Sklep dla samobójców" Patrice'a Leconte'a. Podczas przygotowań do roli okazało się, że "odgrywana" przez nią postać jest od niej o kilka rozmiarów większa.

Zdjęcia na temat: małżeństwo figurskich
Wideo na temat: małżeństwo figurskich
 • Odeta Moro o pomocy dla Michała Figurskiego

  Odeta Moro zaangażowała się w zbieranie pieniędzy dla byłego męża Michała Figurskiego, który po przebytym wylewie wymaga kosztownej rehabilitacji. Dziennikarka wraz z przyjaciółmi zebrała 50 tys. złotych. "Jak ludzie są ze sobą przez długi czas, to oprócz tego, że są małżeństwem, to też się lubią. Myśmy się zawsze lubili z Michałem, więc to wystarczy, żeby pomóc. To jest zresztą ojciec mojego dziecka, więc tutaj nie ma złudzeń i zastanawiania się: pomóc czy nie pomóc?" - tłumaczy Moro. (Dzień...