• Informacje na temat:

  małżeństwo kasi

Artykuły na temat: małżeństwo kasi
Zdjęcia na temat: małżeństwo kasi
Wideo na temat: małżeństwo kasi
 • Kasia Cichopek namawia do małżeństwa. "Ślub utrudnia rozstanie"

  Co znane pary sądzą o małżeństwie i konkubinatach? "Ślub cementuje i utrudnia rozstanie" - uważa Kasia Cichopek. "Dzisiaj ludzie bardzo szybko się rozstają, podejmując raptownie tę decyzję, najczęściej w emocjach. Później emocje gasną, trzeba przejść przez wszystkie formalności i niektóre pary się nawracają. Przysięga mocniej wiąże" - twierdzi celebrytka. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Melasa

  Młode małżeństwo, Aldo i Monica, stara się znaleźć sposób na przetrwanie w kubańskim miasteczku.

 • Kasia Warnke: Mieliśmy z Piotrkiem ciężkie chwile

  Czy Katarzyna Warnke wprowadziła się do swojego nowego domu? - Nie, ale nie jest to już temat traumatyczny - zdradziła aktorka. Co było powodem przedłużającego się remontu? Jaki wpływ miało to na jej małżeństwo z Piotrem Stramowskim? - Non stop się kłóciliśmy - powiedziała Warnke. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Supermarket

  W sylwestra niczym niewyróżniające się małżeństwo Wareckich wracając samochodem do domu zatrzymuje się w przypadkowym sklepie. Mąż idzie kupić szampana. Żona zostaje w samochodzie i czeka. Mijają godziny, a on nie wraca. Nikt nie może go znaleźć. Splot pozornie błahych wydarzeń zamienia losy bohaterów w koszmar. Bez wyraźnej przyczyny i powodu, bohaterowie znajdują się w sytuacji bez wyjścia.

Dyskusje na temat: małżeństwo kasi