• Informacje na temat:

  małżeństwo roberta janowskiego

Artykuły na temat: małżeństwo roberta janowskiego
 • Syn Janowskiego rozwodzi się z Moniką Borzym!

  Syn Roberta Janowskiego i Katarzyny Kalicińskiej miał zaledwie trzy lata, kiedy małżeństwo jego rodziców rozpadło się. Teraz, jak dowiedział się magazyn "Życie na Gorąco", sam znalazł się na życiowym(...) popełniają osoby z branży artystycznej. Zapominają, że świat nie kręci się tylko wokół nich - dodaje. Małżeństwo przetrwało cztery lata, dokładnie tyle samo, ile małżeństwo Janowskich. Jesteśmy...

 • Internetowa miłość Roberta Janowskiego

  Miłość Roberta Janowskiego i jego żony Moniki narodziła się w internecie. Nim się spotkali, bardzo dużo ze sobą czatowali. Zaczęło się od życzeń noworocznych, które Janowski wysłał do znajomej znajomych za pośrednictwem Facebooka.

 • Robert Janowski został psychologiem i "trenerem dusz"!

  Robert Janowski (52 l.) zdobył dyplom "trenera dusz" i chce radzić ludziom, jak zmienić swoje życie. Zaczął od syna!

 • "Jaka to melodia?" bez Janowskiego?

  Mówi się, że rozwód Roberta Janowskiego odebrał mu sympatię milionów widzów. Czy gospodarz teleturnieju "Jaka to melodia?" straci pracę?

 • Rozwód z winy Roberta Janowskiego?!

  Sprawa rozwodowa państwa Janowskich nie zakończy się szybko. Żona prezentera chce podobno za wszelką cenę udowodnić, że małżeństwo rozpadło się z jego winy.

 • Pamiętajmy o tych, którzy odeszli

  Polskie kino straciło w tym roku wiele wybitnych osobowości. Zmarli m.in. Wojciech Siemion, Jerzy Turek, Maciej Kozłowski, Elżbieta Czyżewska. W katastrofie smoleńskiej zginął Janusz Zakrzeński. Filmowy świat pożegnał również: Dennisa Hoppera, Claude'a Chabrola, Arthura Penna i Erica Rohmera. Dzisiaj wspominamy artystów, którzy odeszli w minionych miesiącach.

 • Robert Janowski wróci do pierwszej żony?

  Podobno nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. W przypadku Roberta Janowskiego i jego pierwszej żony, Katarzyny Kalicińskiej, aktualniejsze może być jednak powiedzenie: "Stara miłość nie rdzewieje". Czy plotki o tym, że para schodzi się, są prawdziwe?

 • Janowski już po ślubie

  ...od pary. Monika miała na sobie sukienkę z odkrytymi ramionami i srebrne szpilki. Welon niosły córki Roberta, Aniela i Tola. Niestety, zabrakło Makarego, syna prezentera z pierwszego małżeństwa. Chłopak podobno nie akceptuje związku ojca z szafiarką. "Skromne" przyjęcie weselne odbyło się w Janowcu. To trzeci ślub Janowskiego i G. Gwiazdor był już żonaty z producentką Katarzyna Kalicińską...

 • Janowski już po rozwodzie

  We wtorek, 19 lipca, Robert Janowski zakończył swoje małżeństwo. Żona prezentera nie mogła powstrzymać łez.

 • Żona Janowskiego żąda pieniędzy

  Sprawa rozwodowa Roberta Janowskiego nabiera rozgłosu. Ostatnio informowaliśmy, że żona prezentera walczy, by sąd uznał, że to on jest winny rozpadu ich małżeństwa. Teraz dowiadujemy się, że pani(...) zakończył to małżeństwo. Kasia walczy o godziwe warunki dla siebie i córek" - dodaje źródło gazety. Robert i Katarzyna mają dwie córki, 13-letnią Anielę i 10-letnią Tolę.

Zdjęcia na temat: małżeństwo roberta janowskiego