• Informacje na temat:

  małzenstwo zosi i kuba burskich

Artykuły na temat: małzenstwo zosi i kuba burskich
 • Czy Kuba zostawi Zosię?

  Amelka (Julia Kornacka) źle znosi kryzys małżeński rodziców. Głośne kłótnie Zosi (Małgorzata Foremniak) i Kuby (Artur Żmijewski) sprawią, że dziewczynka przestanie mówić.

 • "Na dobre i na złe": Pokocha innego?

  Trudno o piękniejszą parę. Burscy z Leśnej Góry pasują do siebie jak dwie połówki jabłka. Jednak coraz więcej ich dzieli. W życiu doktor Zosi pojawił się przystojny kolega dr Piotr Gawryło. Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?

 • Burski ma kochankę?

  Media rozpisują się, że Artur Żmijewski odchodzi z "Na dobre i na złe", a grany przez niego Kuba wróci wkrótce do Polski! Na dodatek z uroczą asystentką u boku!

 • Jednak nie odchodzi

  Wbrew krążącym plotkom, Małgorzata Foremniak wcale nie odchodzi z obsady "Na dobre i na złe"! Dowód? Wzięła udział w nagraniu nowej czołówki popularnego serialu!

 • Foremniak nie odchodzi! Doktor Zosia zostaje w Leśnej Górze!

  ...(Marek Bukowski). Wyjazd do Australii oczywiście byłby równoznaczny z opuszczeniem przez Zosię Leśnej Góry, ale pamiętajmy, że mamy do czynienia z serialem, i to do tego jeszcze z ostatnim odcinkiem sezonu. Scenarzyści musieli więc wymyślić na koniec jakąś bombę dramaturgiczną, a wyjazd Zosi do Australii idealnie spełniał to zadanie. Wywołało to falę spekulacji na temat rzekomego odejścia Małgorzaty...

 • Zmiany w "Na dobre i na złe"

  W jubileuszowym 300. odcinku "Na dobre i na złe" gościnnie wystąpi para wybitnych aktorów, niezapomniane gwiazdy "Kabaretu Starszych Panów" - Barbara Kraftówna i Wiesław Michnikowski. W kolejnych odcinkach na widzów czeka wiele niespodzianek.

 • Na uczuciowym zakręcie

  Piotr Gawryło (Marek Bukowski) i Zosia Burska (Małgorzata Foremniak) zbliżą się do siebie. Połączą ich wyznania na temat kłopotów w życiu prywatnym.

 • Pokocha innego?

  Trudno o piękniejszą parę. Burscy z Leśnej Góry pasują do siebie jak dwie połówki jabłka. Jednak coraz więcej ich dzieli. W życiu doktor Zosi pojawił się przystojny kolega dr Piotr Gawryło. Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?

 • Egzaminy z uczuć

  Życie osobiste dwóch głównych bohaterek popularnych seriali znajduje się na zakręcie. Jak dalej nim pokierują Natalia z "Hotelu 52" oraz Zosia z "Na dobre i na złe"? Czy coś poświęcą w imię miłości?

 • ...z Mikołałajem,Kuba związał się więc z Agatą -dyrektor administracyjną szpitala,okazało się że jest w ciąży,ale po jakimś czasie poroniła,a para zdecydowała o rozstaniu.Pózniej także Zosia rozstała się z Mikołajem i nic nie stało na drodze do szczęścia Zosi i Jakuba.Przetrwali wiele burz ,a od odcinka 434 niestety nie ma ich już w serialu,ponieważ są w Berlinie .Mamy nadzieję że jeszcze kiedyś...