• Informacje na temat:

  małżonek spears

Artykuły na temat: małżonek spears
 • Dziewczyna męża Britney

  Kevin Federline (28 l.), były mąż Britney Spears, przyznał oficjalnie, że ma nową dziewczynę. Jest nią radio wa prezenterka Liz Hernandez. Federline poznał ją 18 miesięcy podczas wywiadu, którego jej udzielał.

 • Britney Spears wyszła za mąż!

  Britney Spears zaskoczyła wszystkich! Planowany z wielką pompą na listopad jej ślub z tancerzem Kevinem Federlinem odbył się w tajemnicy w sobotę, 18 września. Taką informację podało niedzielne (z 19 września) wydanie pisma "Access Hollywood".

 • Federline uważa się za wspaniałego ojca

  Kevin Federline, były mąż piosenkarki Britney Spears, szczyci się, że jest ojcem na pełen etat od czasu, kiedy sąd zapewnił mu pełną opiekę nad dwoma synami.

 • B. Spears: Zwierzę w łóżku

  Jason Alexander, były mąż Britney Spears, zdradza kulisy ich raptem 55-godzinnego małżeństwa. "To prawdziwe zwierzę w łóżku" - mówi o 22-letniej popularnej amerykańskiej wokalistce jej były luby.

 • ...w miniony czwartek. Aktorzy pobrali się w sobotę, 23 sierpnia, we Francji. Jako jednym z nielicznych udało im się zachować tę informację w tajemnicy. Gratulujemy! Britney Spears nie ma...

 • Britney Spears ukarała męża

  Według amerykańskich tabloidów Britney Spears po raz kolejny wyrzuciła z posiadłości w Malibu męża Kevina Federline'a. Ponadto wokalistka ukarała małżonka odsyłając do dealera samochodowego ulubione Ferrari Kevina.

 • ...z Kevinem Federlinem wydawało się, że Britney Spears u boku Jasona Trawicka zazna w końcu spokoju.  Niestety, mężczyzna nie podzielał jej entuzjazmu w kwestii powiększenia rodziny. Wstrzymał więc seks...

 • Środkowy palec Britney Spears

  Britney Spears zamieściła na swej stronie internetowej zdjęcie, na którym z lubością pokazuje wysunięty środkowy palec. Ma to być według tabloidu "Daily Mirror" palec dla jej męża - Kevina Federline'a.

 • Colin zostawił Alicji dom

  ...także z Britney Spears i modelką "Playboya" Nicole Narain. Sam Colin publicznie chwalił przygodny seks i usługi prostytutek. Ocknął się pod koniec 2005 roku uzależniony od narkotyków i leków...

 • Mąż Britney Spears przyciąga

  Kevin Federline (28 lat), mąż Britney Spears (24 lata), nareszcie rozpoczął solową karierę! Jego pierwszy kontrakt opiewa na 20 tysięcy dolarów.

Wideo na temat: małżonek spears
 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....

 • Bejbi blues

  Kasia Rosłaniec, reżyserka przebojowych i wielokrotnie nagradzanych "Galerianek", przedstawia historię niedojrzałej 17-latki, która zostaje matką. "Bejbi blues" to kolejny - po "Sali samobójców" i "Jesteś Bogiem" - odważny, prawdziwy, wstrząsający, ale też nie pozbawiony humoru, portret pokolenia młodych Polaków. Generacji facebooka, smsów, chatów i blogów internetowych. 17-letnia Natalia (Magdalena Berus) urodziła dziecko. Ale to wcale nie była "wpadka". Natalia ciążę zaplanowała. Razem ze...

 • Take This Waltz

  Margot, mężatka z pięcioletnim stażem, odczuwa znużenie w związku, który nie dostarcza jej już nowych, ekscytujących wrażeń. Mąż nie pali się do powiększenia rodziny - jest zajęty przygotowaniem swojej pierwszej książki kucharskiej, poświęconej w całości daniom z drobiu. Mimo wzajemnej miłości, o jakiej małżonkowie zapewniają się w co drugiej scenie, Margot doskwiera nuda. Pewnego dnia poznaje atrakcyjnego Daniela i z miejsca się w nim zakochuje.