• Informacje na temat:

  mam talent 2009 rok

Artykuły na temat: mam talent 2009 rok
 • O której znanej osobie czytaliście najchętniej w 2009 roku? Która gwiazdka sprawiła, że polski show-biznes stał się barwniejszy? Do kogo należał 2009 rok? Zagłosujcie w ankiecie!

 • 2014: Rok pożegnań

  Anna Przybylska, Małgorzata Braunek, Stanisław Mikulski, Robin Williams, Philip Seymour Hoffman... 2014 okazał się rokiem pożegnań. W ciągu minionych 12 miesięcy odeszło wiele gwiazd kina. Kogo będzie nam brakować najbardziej?

 • Zawsze uśmiechnięta Małgorzata Braunek

  Była jedną z najlepszych i najpiękniejszych polskich aktorek. U szczytu kariery postanowiła porzucić kino, gdyż ze sławą było jej nie po drodze. Po latach wróciła na ekrany, ale nie dane nam było cieszyć się jej talentem zbyt długo.

 • Jak działa fabryka idoli

  Czerwonowłosa, 20-letnia Saszan ma na Facebooku więcej fanów niż Edyta Górniak czy Justyna Steczkowska. Na widok 18-letniego Dawida Kwiatkowskiego dziewczyny piszczą i płaczą. Nie ma wątpliwości, że również nad Wisłą wiedzą już, jak się produkuje idoli.

 • Upadłe gwiazdy: David Hasselhoff

  ...z powodu zatrucia alkoholowego. Rok później ponownie znalazł się pod opieką medyczną. Tym razem po trzydniowym ciągu alkoholowym. Za karę aktor stracił posadę jurora w brytyjskim "Mam talent". Jesienią 2010 został uczestnikiem 11. sezonu amerykańskiej edycji "Tańca z gwiazdami". - Jednego dnia jestem jurorem w "America’s Got Talent", a następnego nie mam już pracy. Do tego mój najlepszy przyjaciel...

 • Filip Łobodziński: Nieoczekiwana zmiana miejsc

  Pokolenie dzisiejszych 50-latków doskonale pamięta Filipa Łobodzińskiego z "Podróży za jeden uśmiech" Stanisława Jędryki. Jako Duduś był nieznośny, irytujący, przemądrzały i... nie sposób było go nie lubić.

 • Kuba Sienkiewicz wyjawia prawdę: Krystyna Sienkiewicz była potwornie samotna

  ...to pierroty, anioły, koty. Miała też wielki talent do artystycznego przetwarzania rzeczywistości, kawałek korzenia, wstążka i już była instalacja. Takie działania bardzo ją uspokajały. Była(...) pracowała i całkiem nieźle funkcjonowała. Na scenie pomagali jej zawsze życzliwi koledzy. Pod koniec życia ciotki bardziej się pan do niej zbliżył? - W 2009 roku założyłem pracownię w drewnianej...

 • Weronika Książkiewicz: Na huśtawce życia

  Po raz kolejny reżyser zobaczył w niej demona seksu. W najnowszej komedii "Disco polo" Macieja Bochniaka gra asystentkę szefa wszystkich szefów w branży disco polo (zabawny Tomasz Kot).

 • "Słoneczny patrol": David Hasselhoff powróci na szczyt?

  ...stracił pracę. - Jednego dnia jestem jurorem w "America’s Got Talent", a następnego nie mam już pracy. Do tego mój najlepszy przyjaciel przegrywa walkę z rakiem. To rozwala ci umysł. Musisz wziąć(...)-opery David był już u kresu wytrzymałości. - Mijał 6. rok mojej obecności w "Żarze..." i przechodziłem najgorszy moment w życiu: zmęczony jedną rolą, przygotowaniami do niej oraz faktem, że nie mogę...

 • "Mam najlepszą pracę na świecie"

  "Chyba po prostu mam dużo szczęścia" - mówi o swoich sukcesach Susan Boyle, która została odkryta w 2009 roku dzięki brytyjskiemu programowi "Mam talent". Na początku listopada ukazała się trzecia płyta "Someone To Watch Over Me".