• Informacje na temat:

  mam talent 2012 wielka brytania

Artykuły na temat: mam talent 2012 wielka brytania
 • Narzeczony Kwaśniewskiej jest "księciem kefirów"!

  Utalentowany muzyk, lider zespołu Poluzjanci, wrażliwiec o artystycznej duszy. Tak pisze się o Kubie Badachu (35). Złośliwcy zaś dodają: "Książę kefirów". Albo przytaczają przezwisko, które podobno(...) Polski wiceprezes fundacji Peace Child, który chciał stworzyć zespół muzyczny złożony z utalentowanych dzieci z różnych krajów, m.in. z Nowej Zelandii, Izraela, Palestyny, Irlandii, Polski, ZSRR...

 • Frodo już tutaj nie mieszka

  ...się niektórych moich lęków. Mam poczucie zakotwiczenia, co w tej branży sprzyja długiemu życiu i zachowaniu zdrowia psychicznego. Głos Wooda, nawet gdy analizuje on zakamarki swojej psychiki, brzmi(...) serial w 2012 r. Urodzony w Cedar Rapids w stanie Iowa Wood rozpoczął swoją medialną karierę jako dziecięcy model pozujący do zdjęć w katalogach i uczestniczący w pokazach organizowanych w centrach...

 • Głos, talent czy muzyka?

  W ten weekend niemal równocześnie ruszają trzy telewizyjne show, w których dużą rolę odgrywa muzyka: "The Voice of Poland", "Must Be The Music. Tylko muzyka" i "Mam talent". Sprawdźcie, o co w tym wszystkim chodzi!

 • "Mój tydzień z Marilyn": Magia "Marilyn"

  "Mój tydzień z Marilyn" ("My Week with Marilyn"), reż. Simon Curtis, USA / Wielka Brytania 2011, dystrybutor Forum Film, premiera kinowa 3 lutego 2012 roku.

 • Bednarek najlepszy na świecie? To możliwe!

  Dziś wieczorem (10 listopada) w Amsterdamie poznamy laureatów MTV Europe Music Awards 2013. Czy statuetkę dla najlepszego wykonawcy na świecie podniesie Kamil Bednarek?

 • "Les Miserables: Nędznicy": Zwycięstwo na barykadach

  Popularność musicalowej wersji "Nędzników" Viktora Hugo, z muzyką Claude'a-Michela Schönberga, spokojnie przyrównać można do "Upiora w operze". Od czasów premiery w 1980 r. spektakl wystawiano prawie 40 tysięcy razy na całym świecie. Nie jest zaskoczeniem zatem, że w końcu o musical upomniało się kino. Dziwi jedynie, że tak późno. Widowisko Toma Hoopera rekompensuje jednak wszelkie oczekiwanie i przywraca zarazem blask filmowego musicalu.

 • Limahl: Ta historia nie ma końca

  Z okazji przypadających w czwartek (19 grudnia) 55. urodzin Limahla przypominamy kilka ciekawostek związanych z życiem i twórczością tego brytyjskiego wokalisty. Jego charakterystyczna fryzura to jeden z obciachowych symboli lat 80.