• Informacje na temat:

  mam talent betty

Artykuły na temat: mam talent betty
 • Serialowy przewodnik

  ...rzuca się z pięściami na fotoreportera jednego z tabloidów. Betty nie kryje przed Nicole, że bardzo interesuje ją płeć wnuka. Kasia i Franek przynoszą jedzenie więzionej przez właściciela Ricie(...) w sprawie morderstwa. Z pomocą przychodzi ojciec Mateusz. Mający detektywistyczny talent ksiądz dostrzega wątki, które świadczą o tajemniczym związku łączącym obie sprawy. "Chicago Fire" odc.6 Detektyw...

 • Serialowy przewodnik

  Dagmara. Dominik mówi, że był bity przez jej chłopaka! Do Nicole dzwoni Betty, jej mama. Kamil dowiaduje się, że Aneta już nigdy nie odzyska pełnej sprawności w ręce. odc.1855 Bogdan prosi senatora Krupskiego, by pomógł Ziębom. Wieczorem obaj zostają zatrzymani przez CBA! Do Nicole przylatuje matka. Ekscentryczna Betty robi na Mikołaju i Romanie piorunujące wrażenie. Smolny chce przyjść na urodziny...

 • Naomi Watts: Nie mogę zawsze być księżną Dianą

  Podziwiana za role dramatyczne, m.in. u Lyncha, Cronenberga czy Hanekego, Naomi Watts zapragnęła zmiany. W "Mów mi Vincent" ekranowa księżna Diana zamienia koronę na... rurę do tańca i rozbawia publiczność u boku króla komedii Billa Murraya.

 • "Mam talent": Betty Q powraca

  W kolejnym półfinale programu "Mam talent" zobaczymy tancerkę, która w pierwszym odcinku piątej edycji rozgrzała jurorów do czerwoności. Czy burleskowa tancerka ma szansę awansować do finału?

 • "Mam talent": Duety do mety

  Dwa duety awansowały do finału piątej edycji programu "Mam talent".

 • Gorąco w "Mam talent"

  Striptiz, taniec brzucha, taniec na rękach, lizanie łokcia, układanie kostki rubika i - co ciekawe - stosunkowo mało śpiewania. Za nami pierwszy odcinek piątej już serii programu "Mam talent".

 • "Mam talent", czyli boki zrywać

  W trzecim półfinale piątej edycji programu "Mam talent" widzom zaserwowano humor rodem z niemieckiej oberży.

 • "Mam talent": Robert Kozyra na kolanach

  "To nie jest dla nas łatwe" - mówiła Agnieszka Chylińska przed ogłoszeniem wyników po wszystkich odcinkach castingowych. W sobotę (13 października) poznaliśmy 40 półfinalistów piątej edycji "Mam talent".

 • Do kogo należy jesień w TV?

  Bitwy na seriale idą do lamusa. Tegoroczna jesień to już prawdziwa wojna z użyciem najcięższej broni - różnego rodzaju show z udziałem gwiazd, gwiazdeczek i osobowości telewizyjnych. Kto w najbliższych miesiącach idzie do rezerwy, a kto do pierwszego szeregu?

 • 40 ciekawostek z okazji 40. urodzin Eminema

  17 października 1972 roku na świat przyszedł Marshall Bruce Mathers III, lepiej znany jako Eminem. Z okazji 40. urodzin najpopularniejszego rapera na świecie, wybraliśmy 40 intrygujących faktów z życia gwiazdora hip hopu.