• Informacje na temat:

  mam talent chór

Artykuły na temat: mam talent chór
 • Monika Zamachowska wysłała córkę na lekcje śpiewu do Steczkowskiej!

  Córka Moniki Zamachowskiej (45 l.) ponoć ma talent muzyczny!

 • Tabb & Sound'n'Grace "Dach": Piosenka o potędze miłości

  Pozostający do tej pory nieco w ukryciu producent i kompozytor Bartosz "Tabb" Zielony (m.in. Mezo i Grzegorz Hyży) wychodzi z cienia. Przebój "Dach" nagrany z chórem Sound'n'Grace zapowiada jego płytę.

 • Piasek: Pojednałem się z ojcem, gdy był na łożu śmierci

  ...mnie na przesłuchanie do szkolnego zespołu. Trafiłem na fantastycznego nauczyciela od muzyki, pana Janusza Górskiego. Dbał o różne formy muzykowania. W szkole był nie tylko chór, ale też zespół(...) wyjątkiem w rodzinie. Być może talent odziedziczyłem po tacie, który w młodości grał na skrzypcach, o czym dowiedzieliśmy się przypadkowo, znajdując na strychu u babci jego skrzypce. Nigdy nie...

 • Maciej Mucherski "Nowy ja": Coś szczególnego

  Na naszych stronach możecie zobaczyć nowy teledysk uczestnika "Mam talent" Macieja Mucherskiego - "Nowy ja".

 • Izabella Skrybant-Dziewiątkowska: Błagałam Boga, by zabrał mnie ze sobą. Zobaczyłam dziwną łunę

  W jej sypialni wisi obraz Anioła Stróża, dzięki niemu każdego dnia czuje się bezpieczna. Izabela Skrybant-Dziewiątkowska przywiozła go z rodzinnego domu. Tata grał na organach i udzielał się w życiu miejscowego kościoła: prowadził chór i wystawiał jasełka. Talent muzyczny piątka dzieci odziedziczyła po nim. Po wojnie rodzina osiedliła się we wsi Osiek, niedaleko Wrocławia. - Czasy były trudne...

 • Kora: Kocham światło (wywiad)

  "Tragedią mojego ostatniego żyjącego brata Tadeusza jest to, że z powodu choroby przestał widzieć. To rozpaczliwa sytuacja. Nie chciałabym dożyć takiego momentu, bo wówczas popełniłabym samobójstwo" - mówi Kora w rozmowie z "Tele Tygodniem".

 • Linda marzył, by zostać... piosenkarzem!

  Bogusław Linda, czyli podinspektor Marek Kaszowski z "Paradoksu", przyznał niedawno, że jako nastolatek marzył, by być sławnym piosenkarzem i wieść życie rockmana. Tymczasem nie chciano go nawet w szkolnym... chórze!

 • Filmowy zawrót głowy! Drakula spotyka Pinokia

  Dawno nie było tygodnia, w którym do kin trafiałoby aż 11 premierowych tytułów. Poza Drakulą i Pinokiem na dużym ekranie możemy od dziś oglądać również islandzką piosenkarkę Björk ("Björk: Biophilia Live"), szkockiego aktora Jamesa McAvoya ("Brud") oraz Roberta Downeya Jr. ("Sędzia"). Widzowie obejrzą również polską produkcję, nagrodzony w Gdyni mroczny kryminał "Jeziorak".

 • 10 najlepszych seriali roku!

  ..." czy "Mam talent!", i wyróżniającym ich produkcję elementem, a zarazem jego największą zaletą, uczynili popisy wokalne bohaterów. Ich poziom jest jednak o wiele wyższy, od wspomnianych programów, co(...) uznanie - czego dowodem są aż cztery nominacje do Złotych Globów, najwięcej ze wszystkich seriali. "Glee" opowiada o członkach gimnazjalnego chóru i ich nauczycielach. Fabuła nie jest specjalnie...

 • "Mam talent": Wokaliści znów górą!

  Tradycji stało się zadość. Do finału "Mam talent" znów awansowali wokalni uczestnicy: Piotr Karpienia i chór gospel Sound'n'Grace.