• Informacje na temat:

  mam talent dancehall

Artykuły na temat: mam talent dancehall
 • "M jak miłość": Zakochana intrygantka - rozmowa z Iloną Lewandowską

  Dzięki wyrazistej roli w "M jak miłość" może zaprezentować swój talent aktorski milionom telewidzów. W przeciwieństwie do Anety, którą gra w serialu, jest pogodną, uśmiechniętą osobą. W nowych odcinkach jej bohaterka, kierowana chorobliwą zazdrością, zrobi wszystko, by zniszczyć życie Magdy!

 • Finalista "Mam talent!" wyda płytę

  Kamil Bednarek wygrał sobotni (13 listopada) odcinek programu "Mam talent!", zapewniając sobie miejsce w finale. Co ciekawe, już w następnym tygodniu na rynku pojawi się debiutancki krążek jego zespołu.

 • Dorodne owoce trzeciej edycji "Mam talent"

  Po trzech latach emisji w polskiej telewizji "Mam talent" zaczyna realnie oddziaływać na rodzimy show-biznes.

 • Zespół Kamila z "Mam talent" wydaje płytę

  19 listopada ukaże się debiutancki album Star Guard Muffin - "Szanuj". Na czele grupy stoi wokalista Kamil Badnarek, który robi furorę w programie "Mam talent".

 • Kamil Bednarek flirtuje w nowym klipie

  Reaggae'owy zespół znanego z "Mam talent" Kamila Bednarka - Star Guard Muffin - zaprezentował swój drugi teledysk.

 • Zespół Kamila Bednarka ma Złoto

  Dowodzona przez finalistę "Mam talent" Kamila Bednarka grupa Star Guard Muffin odebrała Złotą Płytę za sprzedaż 15 tysięcy egzemplarzy debiutanckiego albumu "Szanuj".

 • Jamajska podróż Kamila Bednarka i jego zespołu

  "Jamaica Trip" to tytuł drugiego wydawnictwa zespołu Star Guard Muffin, na czele którego stoi finalista "Mam talent" - Kamil Bednarek.

 • Marika przekracza Rubikon

  Dała się poznać jako świetna wokalistka reggae/dancehall. Teraz będzie celebrytką.

 • "Włosy na klacie" Małgorzaty Foremniak, "cipiciąga" i "przedłużenia penisa" Nergala

  Telewizyjne konkursy talentów to nie tylko popisy wokalno-muzyczne, ale też do bólu nieprzyjemne i złośliwe opinie oceniających, spięcia i kłótnie na linii uczestnicy-jurorzy i przekraczające barierę dobrego smaku pochwały. Specjalnie dla Was wybraliśmy najmocniejsze incydenty z "Must Be The Music", "Mam talent" i "The Voice Of Poland".

 • "Nie interesuje mnie produkowanie kolejnych ganja-tune'ów"

  /dancehall mogła niewątpliwie zaskoczyć jej słuchaczy. Rootsowy śpiew i ragga'owa nawijka na tym albumie w dużej mierze ustąpiły miejsca rytmom nu jazzowym, funkowym czy soulowym. Pojawiło się pytanie: czy to aby nie abdykacja "Dancehallowej Queen"? Czy siła ognia, z którą Marika rozpalała polski massive za czasów Bass Medium Trinity, jeszcze w niej drzemie? Czy zmiana muzycznego klimatu

Wideo na temat: mam talent dancehall
 • Masz talent!

  "Masz talent!" w komediowym tonie pokazuje, że czasem spełnić się mogą nawet najbardziej nierealne marzenia. Oto niezbyt zaradny Paul Potts, w dzieciństwie walczący z licznymi przeciwnościami losu, jako dorosły wielbiciel opery, obdarzony wyjątkowym głosem, bierze udział w brytyjskiej edycji programu "Mam talent!" (Britain's Got Talent), budząc absolutną sensację i wzruszając miliony ludzi na całym świecie. Nagranie z przesłuchania do programu obejrzało ponad 25 milionów internautów, a był to...

 • Mama

  "Duch jest samą esencją osoby. Jeśli pozostawisz osobowość, żeby wyschła na słońcu, tym co pozostanie będą emocje". - Guillermo del Toro Nominowany do nagrody Akademii®, GUILLERMO DEL TORO (Labirynt Fauna, Hellboy) przedstawia film Mama, thriller opowiadający historię dwóch dziewczynek, które zaginęły w lesie w dniu śmierci rodziców. Kiedy po kilku latach dzieci zostają odnalezione i starają się zacząć nowe życie, odkrywają, że każdej nocy ktoś lub coś próbuje nimi zawładnąć. Pewnego...

 • Dino mama 3D

  Niesforny Ernie, jego siostra Julia i przyjaciel Max marzą o niezwykłych przeżyciach w odległych i barwnych krainach. Buszując po laboratorium pełnym wynalazków, znajdują maszynę do podróżowania w czasie. Wystarczy jedno potknięcie i... cofają się o 65 milionów lat! Trafiają w sam środek gniazda dinozaura. Tyranozaur omyłkowo bierze je za swoje, właśnie wyklute, młode. Dzieciaki muszą odnaleźć sposób, by wrócić do domu, zanim pojawi się na świecie ich przybrane "rodzeństwo"...