• Informacje na temat:

  mam talent finał iii edycji

Artykuły na temat: mam talent finał iii edycji
 • Sara Chmiel zastąpiła Anię Wyszkoni

  Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2009 oraz dotarła do półfinału niedawno zakończonej III edycji programu "Mam Talent". Występuje też na scenach teatrów muzycznych. Już w sześcioosobowym składzie(...) w programie "Dzień Dobry TVN" oraz w "Teleexpresie". Wieczorem Łzy wystąpiły na głównym koncercie XIX finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod PKiN w Warszawie. Sara ma wykształcenie muzyczne...

 • "Must Be The Music 6": Tomasz Kowalski gościem trzeciego półfinału

  Po tygodniowej przerwie spowodowanej żałobą narodową po śmierci Tadeusza Mazowieckiego na ekrany telewizorów powraca "Must Be The Music". W niedzielę (10 listopada) zobaczymy kolejnych kandydatów do finału szóstej edycji show.

 • Muzyka emocjonalna w "Must Be The Music"

  Awans grupy Lemon do finału "Must Be The Music" był niemal oczywistością. Zaskoczeniem jest za to laureat drugiego miejsca niedzielnego (29 kwietnia) półfinału - Jakub Szyperski.

 • Wybitni kompozytorzy na FMF

  Utwory polskiego zdobywcy Oscara - Jana AP Kaczmarka, a także wybitnego kompozytora i dyrygenta Diego Navarro, odpowiednio dyrektorów dwóch zaprzyjaźnionych z FMF festiwali: Transatlantyku w Poznaniu oraz FIMUCITE na Teneryfie, zabrzmią podczas tegorocznej Wielkiej Gali Muzyki Filmowej.