• Informacje na temat:

  mam talent iii

Artykuły na temat: mam talent iii
 • Uczestniczka "Mam talent" lesbijką

  Patrycja Malinowska , jedna z uczestniczek III edycji "Mam talent", w jednym z programów wyznała, że jest lesbijką.

 • "Must Be The Music" po raz dziewiąty. Co nowego?

  Dziś wieczorem (niedziela 15 marca) rusza dziewiąta już edycja "Must Be The Music". Po raz pierwszy od dłuższego czasu muzyczne show Polsatu nie będzie rywalizować z podobnymi programi nadawanymi przez konkurencję.

 • „Korona królów”: Halina Łabonarska chce dobrze przeżyć każdy dzień

  Halina Łabonarska, którą wkrótce zobaczymy w nowym serialu TVP „Korona królów” jako Królową Jadwigę – żonę Władysława Łokietka i matkę Kazimierza III Wielkiego – za kilka dni świętować będzie 70. urodziny.

 • Filmowy zawrót głowy! Drakula spotyka Pinokia

  Dawno nie było tygodnia, w którym do kin trafiałoby aż 11 premierowych tytułów. Poza Drakulą i Pinokiem na dużym ekranie możemy od dziś oglądać również islandzką piosenkarkę Björk ("Björk: Biophilia Live"), szkockiego aktora Jamesa McAvoya ("Brud") oraz Roberta Downeya Jr. ("Sędzia"). Widzowie obejrzą również polską produkcję, nagrodzony w Gdyni mroczny kryminał "Jeziorak".

 • "House of Cards": Spacey patrzy widzom prosto w oczy

  Kevin Spacey dwa razy zdobył Oscara (za role w „Podejrzanych” i „American Beauty”). Człowiek wielu talentów: aktor, reżyser, producent, a nawet dyrektor teatru. Nam opowiada o swoim najnowszym serialu.

 • "Mam talent!" ponownie liderem

  Najpopularniejszą pozycją weekendu ponownie okazał się show telewizji TVN - "Mam talent!".

 • "Zdrowie pięknych dziewczyn i twoje, Agnieszka". Chylińska nie potrafi zapomnieć

  ...wrócił do pracy nad kolejną płytą, a ona - do pisania książek dla dzieci (ma ich na koncie już cztery), a później - do sędziowania w telewizyjnym show "Mam talent". Wydawało się, że do przełomu(...) gwiazdą. Ale rozgłos zawdzięczała nie tylko talentowi. Stała się symbolem buntu jej pokolenia. Miała temperament, niewyparzony język, prowokowała skandale. Takie jak ten na gali rozdania Fryderyków...

 • Piotr Lisiecki z "Mam talent" również zadebiutuje!

  Szykuje się wiosenna ofensywa wokalnych bohaterów "Mam talent". Wydanie premierowych płyt zapowiedzieli m.in. Ania Teliczan, Me Myself And I, Mateusz Ziółko z zespołem, Sabina Jeszka i Anna Gogola. Teraz do tego grona dołączył Piotr Lisiecki.

 • "Klan": Dziś mija 16 lat od debiutu Daniela Zawadzkiego

  ...pierwszy dostrzegł wielki talent młodziutkiego wtedy Daniela i obiecał mu, że po skończeniu studiów dołączy do zespołu Współczesnego. On także zarekomendował swego studenta amerykańskiej reżyserce(...)". Daniel zrobił na niej duże wrażenie, więc bez wahania dała mu niewielką rolę. Kolejną - tym razem główną - Daniel Zawadzki, wówczas student III roku PWST, zagrał w sztuce "Polowanie na kaczki...

 • Szczerbaty 6-latek robi furorę!

  Niezwykły entuzjazm na widowni wywołał w filipińskiej edycji "Mam talent" 6-letni Rolando Ng III. Zobaczcie sami!

Wideo na temat: mam talent iii
 • Nowa wokalistka Łez. Ładniejsza od Wyszkoni?

  Adam Konkol i zespół Łzy promuje właśnie nową płytę nagraną z nową wokalistką Sarą Chmiel. Dziewczyna jest absolwentką Szkoły Muzycznej I stopnia im. Krzysztofa Pendereckiego w Dębicy w klasie fortepianu, byłą wokalistka tercetu Mocha, z którym wystąpiła na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2009 oraz w III edycji programu "Mam talent!". Chmiel zastąpiła Anię Wyszkoni, która postawiła