• Informacje na temat:

  mam talent konrad

Artykuły na temat: mam talent konrad
 • Małgorzata Foremniak

  ...(ur. 1967 w Radomiu) - polska aktorka, jurorka "Mam talent".

 • Małgorzata Foremniak i Artur Żmijewski: Para dla 5 milionów Polaków

  Małgorzaty Foremniak i Artura Żmijewskiego od ponad dwóch lat nie oglądamy już w serialu "Na dobre i na złe".

 • "M jak miłość": Mike ma w sobie coś ze szwarccharakteru

  Zapraszamy na rozmowę z Konradem Bugajem - młody aktor już wkrótce pojawi się w serialu "M jak Miłość" i zagra nowego szefa Kingi Zduńskiej: Mike'a.

 • Joanna Żółkowska: Pasja życia

  Aktorka teatralna, telewizyjna i filmowa. Energiczna, zdecydowana, niezależna. Matka aktorki Pauliny Hotlz. Joanna Żółkowska kończy dziś 65 lat.

 • Rick - nowy przystojniak rusza do akcji!

  Kolejne spotkanie z "Barwami szczęścia" - numer 737 - już w środę. Tego dnia poznamy nowego bohatera serialu... Ricka - producenta płyty, którą nagrywa Hubert. W łowcę muzycznych talentów wcieli się Konrad Jałowiec, widzom znany m.in. z filmu "Los numeros" oraz seriali "Linia życia" i "Rezydencja".

 • "Mam talent": Spór jurorów

  Nareszcie trzeci półfinał programu "Mam talent" obfitował w oczekiwane emocje. Wygrał lalkarz Konrad "Kony" Czarkowski, a dogrywka o głosy jurorów rozegrała się między śpiewającymi dziewczynami: Jessiką Merstein i duetem Joanna Smajdor i Katarzyna Kowalczuk.

 • "Barwy szczęścia": Agata pomoże Pawłowi wziąć się w garść?

  W 1976. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w TVP2 w środę 9 stycznia o godzinie 20.10) Agata wyzna Patrykowi (Konrad Skolimowski), że musi spotkać się z Pawłem. - Nie mam wyjścia... Walawski zgodził(...), że przy niej od razu lepiej się czuje. - Mam wiadomości, które mogą cię zainteresować - Agata od razu przejdzie do rzeczy i poinformuje Piaseckiego, że Piotr wreszcie zgodził się, by "Zaginiona...

 • "Mam talent": Superduet

  Sobota, 14 listopada, to dzień trzeciego półfinału programu "Mam talent". W roli faworyta wystąpi śpiewający, dziewczęcy duet: 17-letnia Asia Smajdor i 20-letnia Kasia Kowalczuk.

 • Laura Łącz: Nie buntowałam się, robiłam swoje

  ...życia. Nie zwalniam tempa, wręcz przeciwnie. Z wiekiem różnorodnych zajęć mam coraz więcej - wyznaje Laura Łącz. Talent ma w genach. - Dziadkowie, zarówno ze strony mamy jak i taty, mieli zdolności muzyczne. Dziadek Łącz pięknie grał na skrzypcach. Ale aktorką zostałam "po mamie i tacie" - śmieje się pani Laura. - Choć ojciec aktorem został trochę przez przypadek. Tuż po wyzwoleniu, w kamienicy...

 • Polak w półfinale brytyjskiego "Mam talent": Cztery razy "nie"!

  Konrad "Kony" Czarkowski odpadł w półfinale brytyjskiej edycji programu "Mam talent". Ku sporemu zaskoczeniu, twórca kukiełek dostał aż cztery głosy na "nie", choć na castingu jurorzy byli zachwyceni jego popisami.

Dyskusje na temat: mam talent konrad