• Informacje na temat:

  mam talent niemiecka wersja

Artykuły na temat: mam talent niemiecka wersja
 • "Pszczółka Maja" i "Listonosz Pat" na dużym ekranie

  ...w technologii 3D, a historia dostosowana będzie do współczesnych realiów. Mianowicie, pochodzący z małego miasteczka, Listonosz Pat, zapragnie wziąć udział w telewizyjnym show "Mam Talent". Dzielny bohater(...) września z kolei na duże ekrany trafi słynna "Pszczółka Maja". Jest to produkcja austriacko-niemiecka, a reżyserem obrazu jest Alexs Stadermann. Mała żółto-czarna bohaterka będzie miała problem...

 • Liam Neeson w RMF FM: Mam do Polaków duży sentyment

  "Bardzo miło wspominam czas spędzony w Waszym kraju i mam do Was duży sentyment" - mówi Liam Neeson w rozmowie z RMF FM. Popularny aktor opowiada o nowej, trzeciej już części filmu "Uprowadzona", o roli Oscara Schindlera w produkcji Stevena Spielberga oraz o swym zachwycie nad "Idą".

 • "Sen o Warszawie": Dokument o Niemenie

  "Sen o Warszawie" - to, nawiązujący do słynnej piosenki, tytuł dokumentu poświęconego jednemu z najważniejszych muzyków polskich XX wieku. Od 21 listopada filmową biografię Czesława Niemena oglądać będzie można w wybranych kinach studyjnych w różnych miastach.

 • Heidi Klum żąda milionów za udział w "Top Model"

  Niemiecka modelka Heidi Klum coraz wyżej się ceni. Za prowadzenie dziewiątej edycji niemieckiej wersji "Top Model" zażądała ośmiu milionów euro.

 • Topless-buźka od Heidi Klum

  Kto nie planuje żadnego wakacyjnego wyjazdu, ten atmosferę gorących wysp Bahama odnajdzie śledząc Twittera niemieckiej modelki Heidi Klum.

 • Heidi Klum prezentuje opaleniznę

  Niemiecka supermodelka dzieli się ze swymi fanami wakacyjnymi zdjęciami. Na Twitterze gwiazda umieściła właśnie fotkę z Karaibów, na którym podziwiać możemy jej... spaloną słońcem pupę.

 • Mel Brooks: Pochwała parodii

  Jest jednym z nielicznych artystów, którzy w swojej karierze zdobyli nie tylko Oscara, ale najważniejsze teatralne wyróżnienie w Ameryce - statuetkę Tony, telewizyjny laur Emmy oraz muzyczną nagrodę Grammy. Artysta wielu talentów Mel Brooks skończył właśnie 85. urodziny.

 • Telewizyjne bajki na dużym ekranie

  Legendarne bajki dla dzieci "Pszczółka Maja" i "Listonosz Pat" doczekały się filmowych wersji. Jeszcze w 2014 roku dzieci będą mogły wybrać się do kina, by śledzić losy znanych z telewizji bohaterów.

 • Czym grozi playback?

  Dlaczego wokaliści trzymają wyłączony mikrofon i udają, że śpiewają? Brak szacunku do widza, czy może źle pojęty perfekcjonizm? Czy mamy prawo czuć się oszukani?

 • US5: Przebojowy boysband!

  W specjalnym konkursie INTERIA.PL możecie już wygrać poszerzoną wersję płyty "Here We Go" boysbandu US5, robiącego wielką furorę przede wszystkim w Niemczech. U naszych zachodnich sąsiadów piątka przystojniaków trafiła na czołówki list przebojów, a na sam szczyt trafiła piosenka "Maria" .