• Informacje na temat:

  mam talent paulina lenda

Artykuły na temat: mam talent paulina lenda
 • Paulina Lenda już po ślubie! Uroczystość była bardzo oryginalna

  Do tej pory mało kto o tym wiedział! Paulina Lenda i jej ukochany wzięli ślub. Ceremonia i wesele były bardzo oryginalne. Były łapacze snów, menu dla wegan i wegetarian, obrączki w postaci tatuażu i... tort z pizzy!

 • Paulina Lenda: "Mam stracha"

  Faworytką kolejnego półfinału programu "Mam talent" będzie z pewnością 15-letnia Paulina Lenda. Obdarzona wyjątkowym głosem wokalistka opowiedziała portalowi INTERIA.PL o stresie, oczekiwaniach, ulubionym jurorze i o Klaudii Kulawik, która ma już miejsce w finale.

 • Dawno niewidziana Paulina Lenda. Jak wygląda i co dzisiaj robi?

  Po raz pierwszy usłyszeliśmy o Paulinie Lendzie ponad siedem lat temu, gdy występowała w programie "Mam talent". Teraz wraca - dawno niewidzianą wokalistkę będziemy mogli zobaczyć w niedzielnym odcinku "Must Be The Music".

 • Paulina Lenda: Zraniona wilczyca

  Kłębowisko oszustów, hipokrytów i ignorantów - taki, ze wszech miar upiorny obraz polskiego show-biznesu wyłania się z opowieści Pauliny Lendy, finalistki pierwszej edycji "Mam talent".

 • Liszowska zaśpiewa u Rubika

  ...albumu kompozytora. Premiera płyty "One" była początkowo zaplanowana na marzec, jednak prace nad nią nieco się przeciągnęły. Oprócz Joasi, swych głosów użyczą Rubikowi m.in. Paulina Lenda znana z show "Mam talent", Isis Gee i Halina Młynkowa. Usłyszymy na niej także podobno samego pana Piotra.

 • Paulina Lenda wydaje płytę!

  Wiosną 2010 roku ukaże się debiutancka płyta Pauliny Lendy, finalistki pierwszej edycji programu "Mam talent" - dowiedział się portal INTERIA.PL.

 • Rubik pracuje z... wróżką

  .... Jest nią Paulina Lenda, finalistka programu "Mam talent". Złośliwi internauci zastanawiają się kto będzie tym razem klaskał u Rubika...

 • Paulina Lenda zabiła piosenkę?

  Paulina Lenda, wbrew niektórym przewidywaniom, nie wygrała drugiego półfinału programu "Mam talent", ale i tak przeszła do finału dzięki decyzji jurorów.

 • Górniak olała Rubika!

  ...zdaniem odrobinę złośliwie: "Pewnie jemu by to bardzo pomogło i pociągnęło płytę, niestety nie damy rady". Szkoda, że po rozum do głowy wzorem Edyty nie poszły dwie zdolne debiutantki z "Mam talent", Paulina Lenda i Ewa Lewandowska, które usłyszymy na rubikowym albumie.

 • Paulina Lenda powraca do Polski: Pozwoliłam odejść

  "Pozwoliłam odejść" to tytuł nowego teledysku Pauliny Lendy, nieco zapomnianej już finalistki pierwszej edycji "Mam talent".

Wideo na temat: mam talent paulina lenda
 • Masz talent!

  "Masz talent!" w komediowym tonie pokazuje, że czasem spełnić się mogą nawet najbardziej nierealne marzenia. Oto niezbyt zaradny Paul Potts, w dzieciństwie walczący z licznymi przeciwnościami losu, jako dorosły wielbiciel opery, obdarzony wyjątkowym głosem, bierze udział w brytyjskiej edycji programu "Mam talent!" (Britain's Got Talent), budząc absolutną sensację i wzruszając miliony ludzi na całym świecie. Nagranie z przesłuchania do programu obejrzało ponad 25 milionów internautów, a był to...

 • Mama

  "Duch jest samą esencją osoby. Jeśli pozostawisz osobowość, żeby wyschła na słońcu, tym co pozostanie będą emocje". - Guillermo del Toro Nominowany do nagrody Akademii®, GUILLERMO DEL TORO (Labirynt Fauna, Hellboy) przedstawia film Mama, thriller opowiadający historię dwóch dziewczynek, które zaginęły w lesie w dniu śmierci rodziców. Kiedy po kilku latach dzieci zostają odnalezione i starają się zacząć nowe życie, odkrywają, że każdej nocy ktoś lub coś próbuje nimi zawładnąć. Pewnego...

 • Dino mama 3D

  Niesforny Ernie, jego siostra Julia i przyjaciel Max marzą o niezwykłych przeżyciach w odległych i barwnych krainach. Buszując po laboratorium pełnym wynalazków, znajdują maszynę do podróżowania w czasie. Wystarczy jedno potknięcie i... cofają się o 65 milionów lat! Trafiają w sam środek gniazda dinozaura. Tyranozaur omyłkowo bierze je za swoje, właśnie wyklute, młode. Dzieciaki muszą odnaleźć sposób, by wrócić do domu, zanim pojawi się na świecie ich przybrane "rodzeństwo"...