• Informacje na temat:

  mam talent polski ostatni odcinek

Artykuły na temat: mam talent polski ostatni odcinek
 • 15 lat od emisji pierwszego odcinka!

  Dokładnie 15 lat temu - 16, 17 i 18 czerwca 1997 roku - Program 1 TVP wyemitował trzy pilotażowe odcinki serialu "Klan", który zgłoszony został, obok "Złotopolskich" i "Zaklętej", do konkursu na pierwszą polską telenowelę. Widzom tak bardzo spodobała się saga rodu Lubiczów, że zdecydowali, iż to właśnie "Klan" powinien zostać skierowany do produkcji. Nikt nie przypuszczał wtedy, że opowieść...

 • Stefano Terrazzino w "Salonie sukien ślubnych"

  Stefano Terrazzino, znany z występów w programach "Taniec z Gwiazdami" i "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", poprowadzi jesienią w telewizji TLC polską edycję show "Salon sukien ślubnych". W takiej roli jeszcze go nie widzieliśmy.

 • "Klan": Serialowa Gabriela zdradza, co wydarzy się po wakacjach!

  Córka znakomitego aktora Mariana Łącza („Janosik”) po tacie odziedziczyła pogodne usposobienie, niespożyte pokłady energii, talent aktorski i... zamiłowanie do spędzania czasu nad wodą. Nam opowiedziała o ojcu, wędkowaniu oraz „Klanie”.

 • "Mam talent!" znów zachwyca

  Spośród emitowanych w weekend w polskiej telewizji programów rozrywkowych, uwagę przykuwają wyniki oglądalności kolejnego półfinałowego odcinka "Mam talent!" i finału "Must be the Music. Tylko muzyka".

 • Barbara Brylska zamierza wrócić do aktorstwa?

  ...widzów polskich aktorek. Miała miliony fanów, którzy podziwiali ją za ogromny talent, olśniewającą urodę i to "coś", co nikomu nie pozwalało przejść obok niej obojętnie. Słynęła też z pięknych piersi(...)Mija właśnie dokładnie 10 lat od chwili, gdy Barbara Brylska zagrała swą ostatnią rolę - w 2009 roku wcieliła się w Martę w filmie "Miłość na wybiegu", po czym zdecydowała się na dobre wycofać...

 • "Mam talent" się zaciął

  Perfekcyjna do niedawna, tvn-owska machina była w sobotni wieczór wyjątkowo źle naoliwiona. Autorzy "Mam talent" zupełnie zapomnieli się postarać.

 • "1983": "Wizytówką serialu są talenty Polaków"

  ..."Wizytówką '1983' są talenty Polaków, bo ten serial jest robiony praktycznie w całości przez rodzimą ekipę twórców i aktorów. To dowód na to, że Polak potrafi - mówi Agnieszka Holland. Pierwszą polską produkcję Netflixa będzie można oglądać od 30 listopada.

 • "Taniec..." lepszy od "Mam talent!"

  Długi weekend nie posłużył talent-show emitowanym w polskiej telewizji. Słaby wynik zanotował zwłaszcza "Mam talent!", którego w efekcie wyprzedził w zestawieniu oglądalności "Taniec z gwiazdami".

 • Aleksandra Żuraw ujawnia wstrząsające kulisy "Top Model"!

  ...m.in. o tym, jak dostała się do programu, jak wyglądały castingi. Jednak ostatni odcinek z tej serii wstrząsnął wszystkimi widzami. Okazuje się bowiem, że szybkie odpadnięcie Oli z programu(...) Lizbony. Niestety, jej braki w języku angielskim oraz buntowniczy charakter doprowadziły do tego, że Anja Rubik zdecydowała o szybkim powrocie Oli do Polski. Po programie słuch o niej zaginął. Nie widać...

 • Wiemy, co czeka "Mam talent"!

  Na oficjalnej stronie programu "Mam talent" pojawiła się informacja o dalszych losach tego show. Wcześniej krążyły pogłoski, że TVN rozważa zakończenie nadawania programu.