• Informacje na temat:

  mam talent prokop

Artykuły na temat: mam talent prokop
 • Oświadczył się podczas trwania programu "Mam talent"!

  Programy na żywo rządzą się swoimi prawami. Nierzadko dzieje się coś niezaplanowanego i zaskakującego. Tak też było podczas ostatniego odcinka „Mam talent”, w którym jeden z uczestników oświadczył się ukochanej!

 • Kontrowersje w "Mam talent". Zmarnowany Złoty Przycisk?

  Puszyste tancerki z zespołu Barbie Boom usłyszały od jurorów trzy razy "nie", a mimo to awansowały do półfinału show. Część widzów nie kryje oburzenia.

 • Marcin Prokop wylądował... na Wspólnej!

  Mierzący 206 cm wzrostu showman Marcin Prokop, znany m. in. z programów “Idol", “Mam talent!" i “Dzień dobry TVN", wystąpi gościnnie w kilku odcinkach “Na Wspólnej". Sprawdź, w jakiej roli!

 • Prokop zdetronizuje Wojewódzkiego?

  Krążą plotki, że na wiosnę Marcin Prokop poprowadzi nowy autorski program. W związku z tym powody do niepokoju ma podobno dotychczasowy król stacji, Kuba Wojewódzki.

 • Marcin Prokop obiecał córce, że rodzina się powiększy. Słowa dotrzymał

  Marcin Prokop (39 l.) do niedawna o prywatności nie mówił zbyt wiele. Dopiero teraz to się zmieniło. Dowiadujemy się, jak wygląda jego relacja z żoną i córką. Na jaw wychodzą też inne fakty z jego życia.

 • Nowe role Marcina Prokopa

  Fani Marcina Prokopa mogli śmiać się z błyskawicznych puent i ciętych ripost swojego ulubieńca w "Mam talent!", jednak program ma szansę powrócić na antenę dopiero jesienią. Mimo to, ta wiosna będzie należała do niego!

 • Marcin Prokop pisze książkę dla dzieci!

  Marcin Prokop (37 l.) postanowił pójść w ślady koleżanki z "Mam talent" i również chce się dorobić na literaturze dziecięcej!

 • Marcin Prokop: Mój talent wyszedł i nie wrócił

  Tej wiosny za sprawą Marcina Prokopa i Szymona Hołowni na gwiazdy padł blady strach. Dwaj gospodarze programu "Mamy Cię!" wkręcili w zabawne sytuacje m.in. Joannę Jabłczyńską i Agatę Młynarską. Z okazji ostatniego odcinka show poprosiliśmy pierwszego z nich o wypełnienie nietypowego kwestionariusza.

 • Marcin Prokop i Szymon Hołownia stracili program w TVN!

  Nowa edycja "Mamy cię!", w którym Szymona Majewskiego zastąpili Prokop (38 l.) z Hołownią (39 l.), okazała się totalną klapą!

 • Szymon Hołownia: Udaję, że mam jakiś talent

  Tej wiosny za sprawą Marcina Prokopa i Szymona Hołowni na gwiazdy padł blady strach. Dwaj gospodarze programu "Mamy Cię!" wkręcili w zabawne sytuacje m.in. Joannę Jabłczyńską i Agatę Młynarską. Z okazji ostatniego odcinka show poprosiliśmy drugiego z nich o wypełnienie nietypowego kwestionariusza.

Wideo na temat: mam talent prokop
 • Czym teraz zajmują się uczestnicy "Mam talent"? Opowiedzieli o tym w "śniadaniówce"

  W dotychczasowych sezonach programu "Mam Talent!" było wiele emocji, zjawiskowych występów i barwnych osobowości. Jak obecnie wyglądają kariery uczestników? W "Dzień Dobry TVN" zwycięzca 2. edycji programu Marcin Wyrostek, finalistka 1. sezonu Klaudia Kulawik oraz prowadzący Marcin Prokop opowiedzieli o swoich wspomnieniach związanych z programem. Wokalistka, która jako dziewczynka zgłosiła się

 • Masz talent!

  "Masz talent!" w komediowym tonie pokazuje, że czasem spełnić się mogą nawet najbardziej nierealne marzenia. Oto niezbyt zaradny Paul Potts, w dzieciństwie walczący z licznymi przeciwnościami losu, jako dorosły wielbiciel opery, obdarzony wyjątkowym głosem, bierze udział w brytyjskiej edycji programu "Mam talent!" (Britain's Got Talent), budząc absolutną sensację i wzruszając miliony ludzi na całym świecie. Nagranie z przesłuchania do programu obejrzało ponad 25 milionów internautów, a był to...

 • Mama

  "Duch jest samą esencją osoby. Jeśli pozostawisz osobowość, żeby wyschła na słońcu, tym co pozostanie będą emocje". - Guillermo del Toro Nominowany do nagrody Akademii®, GUILLERMO DEL TORO (Labirynt Fauna, Hellboy) przedstawia film Mama, thriller opowiadający historię dwóch dziewczynek, które zaginęły w lesie w dniu śmierci rodziców. Kiedy po kilku latach dzieci zostają odnalezione i starają się zacząć nowe życie, odkrywają, że każdej nocy ktoś lub coś próbuje nimi zawładnąć. Pewnego...

Dyskusje na temat: mam talent prokop
 • Re: "Mam talent" w “Na Wspólnej"!

  Marcin Prokop nie jest jurorem w "Mam talent" tylko prowadzącym w duecie z Szymonem Hołownią.

 • Re: Marcin Prokop wylądował... na Wspólnej!

  Smutna prawda jest taka, że wciąż kolesie zatrudniają kolesi... Nie wiem Czy Prokop da sobie radę, ale życzę powodzenia Z drugiej strony dobrze, że nie zaangażowali jego koleżanki z programu śniadaniowego Doroty Welman... Osobiście w takiej roli wolałbym zobaczyć Kota. Z tym ,że oni chcą tę rolę powiązać z Mam talent i to zamyka pole manewru.

 • Re: "Na Wspólnej": Michał kontra Marcin Prokop - Kinga w szoku!

  W tym wszystkim chodzi o to, że podczas oglądania serialu mają darmową reklamę, gdy wstawią tam jakiś wątek np. Geslerowej "KUCHENNE REWOLUCJE" czy Prokopa "MAM TALENT" wtedy słupki tych programów idą w górę i oto w tym wszystkich chodzi TVN, aby zdobyć widza za wszelką cenę. Taka reklama w serialu zawsze sprzedaje się lepiej niż gdyby umieścić ją zaraz po zakończeniu jakiegoś programu.

 • Re: "Aż po sufit!": Hity i kity jesieni!

  Czarus już dawno się skonczyl wiec po co ryzykować zatrudniając go,a po za tyn TVN co sezon probuje wcisnąć widzom tyle KITOW ze przesada,ta stacja to od dawna kibel,DDTVN to jedyne co oglądam z zachwytem,zeby nie Prokop i ten maly w Mam Talent to tez by była lipa bo Agniecha tak chce być Wojewodzkim na sile az głupio,ale mu do jajec nie dorasta i do tego wygląda jak anoreksja no i Na Wspolnej