• Informacje na temat:

  mam talent susan boyle

Artykuły na temat: mam talent susan boyle
 • Susan Boyle opowiedziała o utracie wagi!

  Susan Boyle (55 l.) była zmuszona sporo schudnąć ze względu na chorobę.

 • Susan Boyle ucieka, bo...

  Objawienie brytyjskiej edycji programu "Mam talent", 48-letnia Susan Boyle postanowiła opuścić swoją rodzinną Szkocję i przeprowadzić się do Londynu.

 • Susan Boyle znalazła w końcu faceta!

  Susan Boyle (53 l.) od dawna marzyła, by się zakochać. W końcu się udało!

 • Susan Boyle pod ochroną

  Juror brytyjskiego "Mam talent" Simon Cowell zdecydował, że sensacja tego programu, Susan Boyle, wymaga ochrony. Pod domem Szkotki pojawiła się kobieta, która wysyłała do niej liczne listy.

 • Susan Boyle przyznała się do ciężkiej choroby!

  Susan Boyle, finalistka brytyjskiego "Mam talent" wyznała w wywiadzie, że zdiagnozowano u niej zespół Aspergera...

 • "Włoska Susan Boyle"

  "Włoską Susan Boyle" okrzyknęły media 38-letnią bezrobotną Carmen Masola z miasta Novara, która wystąpiła w rozpoczętej właśnie pierwszej włoskiej edycji programu "Mam talent!".

 • Susan Boyle wydaje fortunę na... pedicure

  ...51-letnia szkocka wokalistka Susan Boyle nie należy do osób rozrzutnych, ma jednak swoje słabostki.

 • Susan Boyle powtórzy sukces?

  Na miesiąc przed premierą album "The Gift" Susan Boyle trafił na szczyt sprzedaży w jednym z największych sklepów internetowych. Czy gwiazda "Mam talent" znów zdominuje listy bestsellerów?

 • Susan Boyle w amerykańskim "Mam talent"

  Finalistka programu "Britain's Got Talent", Susan Boyle, zadebiutowała w środę, 16 września, w amerykańskiej telewizji w tamtejszej wersji programu.

 • "Mam talent": Susan przereklamowana?

  Uznawana za główną faworytkę brytyjskiej edycji programu "Mam talent" Susan Boyle nie przypadła do gustu Lily Allen. Pyskata wokalistka uważa, że 48-letnia Szkotka jest "przereklamowana".

Zdjęcia na temat: mam talent susan boyle
Wideo na temat: mam talent susan boyle
 • Masz talent!

  "Masz talent!" w komediowym tonie pokazuje, że czasem spełnić się mogą nawet najbardziej nierealne marzenia. Oto niezbyt zaradny Paul Potts, w dzieciństwie walczący z licznymi przeciwnościami losu, jako dorosły wielbiciel opery, obdarzony wyjątkowym głosem, bierze udział w brytyjskiej edycji programu "Mam talent!" (Britain's Got Talent), budząc absolutną sensację i wzruszając miliony ludzi na całym świecie. Nagranie z przesłuchania do programu obejrzało ponad 25 milionów internautów, a był to...

 • Mama

  "Duch jest samą esencją osoby. Jeśli pozostawisz osobowość, żeby wyschła na słońcu, tym co pozostanie będą emocje". - Guillermo del Toro Nominowany do nagrody Akademii®, GUILLERMO DEL TORO (Labirynt Fauna, Hellboy) przedstawia film Mama, thriller opowiadający historię dwóch dziewczynek, które zaginęły w lesie w dniu śmierci rodziców. Kiedy po kilku latach dzieci zostają odnalezione i starają się zacząć nowe życie, odkrywają, że każdej nocy ktoś lub coś próbuje nimi zawładnąć. Pewnego...

 • Dino mama 3D

  Niesforny Ernie, jego siostra Julia i przyjaciel Max marzą o niezwykłych przeżyciach w odległych i barwnych krainach. Buszując po laboratorium pełnym wynalazków, znajdują maszynę do podróżowania w czasie. Wystarczy jedno potknięcie i... cofają się o 65 milionów lat! Trafiają w sam środek gniazda dinozaura. Tyranozaur omyłkowo bierze je za swoje, właśnie wyklute, młode. Dzieciaki muszą odnaleźć sposób, by wrócić do domu, zanim pojawi się na świecie ich przybrane "rodzeństwo"...