• Informacje na temat:

  mam talent whitney houston

Artykuły na temat: mam talent whitney houston
 • "Klan": Aldona Orman cieszy się z międzynarodowych sukcesów swej 9-letniej córki

  ..., najchętniej utwory z repertuaru Whitney Houston. Lubi też piosenki Celine Dion, Edyty Górniak i Olgi Szomańskiej  - mówi Aldona Orman. Wokalny talent ukochanej córki aktorki odkryła Lidia Lasota(...) i wyrosła na śliczną dziewczynkę. Oprócz urody dostała też od losu wielki talent i - wszystko na to wskazuje - stoi u progu wielkiej kariery. Pod koniec sierpnia zachwyciła swym głosem jurorów IV...

 • Paulla i DJ Adamus "Nigdy o tobie nie zapomnę": Psychofan grozi śmiercią

  Wideoklip do singla Paulli i DJ Adamusa "Nigdy o tobie nie zapomnę" jest unowocześnioną wersją historii opowiedzianej w filmie "The Bodyguard" z Whitney Houston w roli głównej. Pojawia się w nim psychofan, który usiłuje zabić wokalistkę.

 • Edyta Górniak wyjechała do Ameryki za miłością?!

  W Los Angeles mieszka jeden z najważniejszych producentów muzycznych i kompozytorów na świecie. To 67-letni David Foster. Przed laty to on zrobił z Whitney Houston (†49 l.) wielką gwiazdę. Edyta(...) podczas koncertu zorganizowanego przez Ambasadę Indonezji w Warszawie. Edyta Górniak, poza piosenką "List" ze swojego repertuaru, sięgnęła po utwór Whitney Houston "I Have Nothing". Właśnie tę...

 • Kevin Costner: Nie taki gwiazdor straszny

  Jeden z największych gwiazdorów hollywoodzkiego kina - aktor, producent i reżyser. Prywatnie ojciec siedmiorga dzieci i zapalony muzyk. Kevin Costner obchodzi dziś 60. urodziny.

 • Edyta Górniak i David Foster mają się ku sobie?! Tak można wyczytać w jednym z tygodników

  O spotkaniu z nim nawet nie marzyła. David Foster, to światowej sławy kompozytor, pianista i producent muzyczny, który stoi za największymi hitami m.in. Whitney Houston i Celine Dion. Edyta Górniak(...) pod wrażeniem jej talentu, ale i urody - opowiadała jednemu z tabloidów osoba z otoczenia Kanadyjczyka.   To Foster zaproponował piosenkarce, by przeprowadziła się do Los Angeles i zamieszkała w jego...

 • Lisa Stansfield: Na fali (wywiad)

  3 listopada na Torwarze w Warszawie wystąpi brytyjska wokalistka Lisa Stansfield, która ma na koncie ponad 20 mln sprzedanych płyt. Do Polski przyjedzie z nowym materiałem pochodzącym z wydanego na początku roku albumu "Seven".

 • " Idol był narzędziem"

  ...m.in. z Whitney Houston i Rodem Stewartem. Facet o niesamowitym doświadczeniu. Znakomity i inspirujący człowiek.   A jak doszło do waszej współpracy?   O dziwo odebrałem telefon z zaproszeniem(...) Pumpkins. I z nimi też popełniłem jakieś piosenki, które umieszczę na jakichś płytach. Albo zajmę się tym od początku do końca i nagram z nimi całą płytę, bo są to znakomici, utalentowani ludzie i jestem...

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • "Mam talent": wyśpiewają finał?

  W sobotnim (8 listopada) półfinale "Mam talent" zaśpiewają Klaudia Walencik i Mateusz Ziółko - wymieniani wśród faworytów całego programu.

 • "Mam talent": Zwycięzcą...

  Zaskoczeni? Chyba nie mogło być inaczej - trzecią edycję programu "Mam talent" zgodnie z oczekiwaniami wygrała 11-letnia wokalistka Magda Welc.