• Informacje na temat:

  mam talent wielki biust

Artykuły na temat: mam talent wielki biust
 • ​"Na Wspólnej": Grażyna Wolszczak już nigdy nie rozbierze się przed kamerą...

  Grażyna Wolszczak, czyli Barbara Brzozowska z "Na Wspólnej", uważana jest za jedną z najpiękniejszych i najseksowniejszych polskich gwiazd po sześćdziesiątce. Patrząc na nią, trudno uwierzyć, że należy do pokolenia... emerytek. Jeszcze niedawno jej ciałem - a zwłaszcza biustem - zachwycała się cała Polska!

 • Zmarła Anita Ekberg

  Nie żyje szwedzka aktorka Anita Ekberg, jedna z największych gwiazd światowego kina lat 60. XX wieku. Zmarła 11 stycznia 2015 roku, wieku 83 lat w szpitalu w Rocca Di Papa, nieopodal Rzymu. Do historii kina przeszła jej rola w filmie "Słodkie życie" ("La Dolce Vita") Federico Felliniego.

 • Anna Mucha chroni swoje życie prywatne. Chce wychować dzieci z dala od medialnego szumu

  ..., ubiera krótką spódniczkę, obcisłą bluzkę, eksponuje nogi, biust. Jeśli się wypowiada, to zawsze odważnie i często pod prąd.  - Mój seksapil wynika z akceptacji siebie dokładnie taką, jaką jestem i na przykład z tego, że uwielbiam kochać się przy włączonym świetle - powiedziała w jednym z wywiadów.  Innym razem napisała na blogu: "w nosie mam boga, honor i ojczyznę", czym oburzyła wielu Polaków...

 • Biust 44, ostra jazda i rozgrzany Mustang

  "Najseksowniejsza kobieta świata" - zachwyca się Christiną Hendricks "Esquire Magazine". Ma ogniście rude włosy, błękitne oczy, nieziemsko duży biust i do tego ogromny aktorski talent, który dał się poznać w serialu "Mad Men".

 • "Czterej pancerni i pies": Małgorzata Niemirska - "Heroina Polskiego Kina"

  ...heroiny polskiego kina zasłużyła sobie talentem, urodą, seksapilem, zmysłowym głosem i błyskotliwym poczuciem humoru. "Mój biust angażowano do wielu ról tytułowych. Od początku dał się zauważyć dysonans(...) Zawadzka z kolei wspominała wspólne chwile spędzone na scenie i w garderobie Teatru Dramatycznego. "Grałyśmy razem w "Kubusiu Fataliście". To był wielki przebój Teatru Dramatycznego, który pod...

 • Nie mam drogich zachcianek

  Dzięki "Seksowi w wielkim mieście" stała się sławna. To tajemnicza piąta bohaterka serial u i filmu. Na ekranie pojawia się w dość nietypowy sposób - poprzez stroje. Kto to? Pat Field, nowojorska stylistka.

 • Najpierw chciałam zostać... papieżem

  ..., lecz jest to dla mnie również wielki ciężar i odpowiedzialność. Ona czasem przytłacza i przyćmiewa to, co mam do powiedzenia jako aktorka" - przekonuje. I dodaje: "Czasem sobie myślę, jak cudownie(...)" - musiała poświęcić się dla roli. "Wydaje mi się, że nie chodziło o temperament, ani raczej - niestety - o talent, tylko o walory cielesne, jakimi miała epatować moja bohaterka. Reżyser Michał Kwieciński był...

 • "Prawdziwy pingwin metal"

  Pochodzącą oryginalnie z Krakowa, wyjątkowo niepoprawną politycznie grupę Cremaster z pewnością trudno byłoby zaliczyć do grona typowych metalowych tworów. Hybrydowa muzyka z pogranicza wielu stylistyk, określana przez samych muzyków "pingwin metalem", prześmiewcza symbolika, "nie z tej ziemi" koncerty oraz sceniczna aparycja czy ironiczno-zwariowane teksty w stylu "Plecak Zjadł Mi Mamę", dobitnie świadczą o sporym dystansie do rzeczywistości i parciu pod prąd wszelkim konwencjom. Co ważne,...

 • Stop grafomanii!

  "Obowiązek obowiązkiem jest, piosenka musi posiadać tekst". Co sprawia, że tekst piosenki jest wartościowy? Gdzie przebiega granica między grafomanią a poezją w muzyce rozrywkowej? Którzy autorzy najlepiej radzą sobie z "otchłanią białej kartki"? Czy mamy następców Agnieszki Osieckiej i Wojciecha Młynarskiego?

 • Najpierw chciałam zostać... papieżem

  Matylda, razem z bratem Mateuszem, stanowią już czwarte pokolenie aktorów w rodzinie Damięckich. Czasem jednak znane nazwisko ją przytłacza.

Wideo na temat: mam talent wielki biust
 • Masz talent!

  "Masz talent!" w komediowym tonie pokazuje, że czasem spełnić się mogą nawet najbardziej nierealne marzenia. Oto niezbyt zaradny Paul Potts, w dzieciństwie walczący z licznymi przeciwnościami losu, jako dorosły wielbiciel opery, obdarzony wyjątkowym głosem, bierze udział w brytyjskiej edycji programu "Mam talent!" (Britain's Got Talent), budząc absolutną sensację i wzruszając miliony ludzi na całym świecie. Nagranie z przesłuchania do programu obejrzało ponad 25 milionów internautów, a był to...

 • Wielki Gatsby

  Baz Luhrmann postanowił zmierzyć się z legendą. Twórca "Australii" i "Moulin Rouge" postanowił po raz kolejny przenieść na duży ekran powieść Francisa Scotta Fitzgeralda "Wielki Gatsby". Główne role grają Leonardo DiCaprio, Carey Mulligan i Tobey Maguire.

 • Wielki Liberace

  "Wielki Liberace" to prawdziwa historia wielkiej gwiazdy estrady polskiego pochodzenia. Świat znał go jako Valentino Liberace - bajecznie bogatego, niewiarygodnie utalentowanego i kochanego przez publiczność celebrytę. Jego występy zawsze były wielkim wydarzeniem, a pełen przepychu styl stał się inspiracją m.in. dla Eltona Johna, Madonny, czy Lady Gagi. Jednak jego prywatne życie odbiegało od wszystkiego, co wiedziały o nim miliony fanów.