• Informacje na temat:

  mam talent wpadka

Artykuły na temat: mam talent wpadka
 • Sensacyjne plany Kasi Cichopek! I to po takiej wpadce?

  Wpadka sprzed lat, z której śmiała się cała Polska, niczego jej nie nauczyła?

 • Maciej Orłoś: Tu jest konkret

  W "Teleexpressie" jest właściwie od zawsze - to znaczy od 24 lat. I chyba dlatego tak trudno wyobrazić sobie ten magazyn bez charakterystycznego głosu, okularów i poczucia humoru Macieja Orłosia. Czy jednak jako dziecko marzył o zawodzie dziennikarza? Skończył przecież studia aktorskie i do dzisiaj grywa w filmach.

 • Amanda Holden zaliczyła wpadkę! Zaświeciła pośladkami!

  Jurorka brytyjskiego "Mam talent" znów desperacko próbuje zwrócić na siebie uwagę?

 • "Scenariusz na miłość": Prawdziwe powołanie

  Specjalista od komedii romantycznych, Marc Lawrence, twórca hitów "Dwa tygodnie na miłość", "Prosto w serce" i "Słyszeliście o Morganach?", przedstawia swoje najnowsze dzieło - "Scenariusz na miłość". W rolach głównych niezastąpiony w rolach słodkich drani Hugh Grant oraz zdobywczyni Oscara Marisa Tomei.

 • Romanowska: Mam świadomość tego, jak wyglądam

  ...zamykam się na tę opcję. Wychodzę jednak z założenia, że wszystko nastąpi w swoim czasie. Nie jestem osobą, która robi coś na siłę. Nie mam zaplanowanego całego życia. Nie postanowiłam sobie, że do(...) tradycjonalistką? E.R.: - Oczywiście, ale to pewnie tylko dlatego, że mam idealne wręcz wzorce w postaci moich rodziców. Oni są tak wspaniałą parą, a dodatkowo ogromnym wsparciem dla mnie. Jeżeli w przyszłości...

 • "Birdman": Powrót na szczyt

  "Birdman" to czarna komedia o aktorze znanym z roli superbohatera (Michael Keaton), który stawia czoło wyzwaniu, jakim jest wystawienie sztuki na Broadwayu. Podczas przygotowań do premiery toczy walkę ze swoim ego i robi, co w jego mocy, by uratować karierę, rodzinę i siebie. Produkcja Alejandro Gonzáleza Inárritu ma 9 oscarowych szans.

 • ...programu "Mam talent" wokalistka założyła opinającą w talii sukienkę, wielu uznało to za modową wpadkę, gdyż kreacja jeszcze bardziej podkreśliła jej nadmiernie szczupłą sylwetkę. Mogłoby się(...), że strój był zbyt wyuzdany i zwyczajnie kiczowaty. Annie Powierzy (38 l.) zdarzyła się już niejedna modowa wpadka. Ostatnio niechlubnie zapisała się w pamięci internautów niebieską sukienką...

 • "Mam talent": Pewny awans braci

  Drugi półfinał programu "Mam talent" swoim poziomem nie rzucił na kolana. Zaskoczenia jednak nie było - pewnie awansowali śpiewający bracia Legun, uznawani za głównych faworytów.

 • 7 serialowych grzechów głównych: Pycha, czyli afera Sherlocka Holmesa

  ...-polski serial miał powstać w rozbudowywanych halach przy ulicy Woronicza w Warszawie. Sheldon Reynolds okazał się człowiekiem, który przypisywał sobie wiele talentów, bo nie tylko wziął na swoje(...) artystów nie zabrakło pracy. Zbigniew Buczkowski, który zagrał w "Sherlocku" kilka epizodów, z rozrzewnieniem wspomina tamten okres. - Gdy Reynolds mnie zobaczył, powiedział, że mam być do jego...

 • Susan Boyle żyłą złota. 16 mln dolarów!

  Od kiedy szkocka gospodyni domowa Susan Boyle pojawiła się w brytyjskim programie "Mam talent", jej aktywność w show-biznesie przyniosła 16 milionów dolarów skumulowanego przychodu.