• Informacje na temat:

  mama ani przybylskiej

Artykuły na temat: mama ani przybylskiej
 • Mama o Przybylskiej: "Ania nie była gwiazdą"

  Tak o Annie Przybylskiej mówi jej mama Krystyna w książce pt. "Ania". 5 października mijają 3 lata od przedwczesnej śmierci aktorki, dla której pogoń za sławą i popularnością była bez znaczenia. Nie wybrała kariery za granicą, choć miała taką możliwość. Najważniejsza była rodzina, z której czerpała siłę do życia, a potem do walki z chorobą.

 • Media na pogrzebie Anny Przybylskiej

  Mimo apelu rodziny Anny Przybylskiej i samej zmarłej, na pogrzebie aktorki pojawiły się media. Co sprawiło, że nie posłuchały prośby rodziny?

 • Jarosław Bieniuk nie dałby szansy Martynie, gdyby nie mama Ani Przybylskiej!

  Jarosław Bieniuk (38 l.) postanowił znów spróbować szczęścia w związku z Martyną. Jednak nie wydarzyłoby się to, gdyby nie mama Ani Przybylskiej (+36 l.).

 • Anna Przybylska była osobą szczególną

  Piotr Zelt podkreśla, że Anna Przybylska, nigdy nie wybierała drogi na skróty i nie kalkulowała, co jej się lepiej opłaci. Miała jasno wyznaczone cele i ich się trzymała. Nadrzędną wartością była dla niej rodzina, a za nic miała błysk fleszy i blichtr wielkich salonów. Aktorka zmarła 5 października, przegrywając walkę z rakiem trzustki. Miała 35 lat.

 • Wygląda na to, że 25-letnia atrakcyjna blondynka, Martyna Gliwińska, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych, staje się coraz bliższa Jarosławowi Bieniukowi, niegdyś partnerowi Anny Przybylskiej (†36(...), matka Anny Przybylskiej. "To było do przewidzenia, że w życiu Jarka prędzej czy później pojawi się jakaś kobieta" - mówi tygodnikowi. "Szczerze mówiąc nie jestem jeszcze gotowa na to, że już teraz ktoś...

 • Tysiące osób pożegnało Annę Przybylską

  Rodzina, przyjaciele, fani i mieszkańcy Trójmiasta uczestniczyli w czwartek w uroczystościach pogrzebowych zmarłej aktorki Anny Przybylskiej. W okolicy kościoła przy ul. Świętojańskiej, w którym odprawiono mszę w intencji zmarłej, ułożono 4 tys. białych róż.

 • Pamięć Ani Przybylskiej zostanie uczczona! Zadbała o to jej mama!

  Śmierć Ani Przybylskiej (†36 l.) zasmuciła wiele osób. Ze stratą nie mogła pogodzić się najbliższa rodzina aktorki, koledzy i koleżanki z branży filmowej oraz wierni widzowie. Teraz jej pamięć zostanie uczczona.

 • Maria Czubaszek: Lubię być zaskakiwana!

  Cięty dowcip oraz poczucie humoru to jej znak firmowy. Maria Czubaszek zdradza, dlaczego woli polityków od plotek z życia gwiazd. Pisarka i satyryczka wyjawia także, jakie sprawy traktuje bardzo serio i czym zaimponowała jej Ania Przybylska.

 • Film o Ani Przybylskiej jeszcze nie powstał, a już budzi ogromne emocje. Mówiło się o konflikcie jej rodziny z reżyserem. Miesięcznik "Dobry Czas" dowiedział się, że jest... całkiem inaczej.

 • Ania Przybylska urodziła syna!

  Anna Przybylska (26 l., "RH+" , "Kariera Nikosia Dyzmy" "Złotopolscy") została po raz drugi mamą. W piątek, 13 stycznia, popularna aktorka urodziła syna, który otrzymał imię Szymon.

Wideo na temat: mama ani przybylskiej
 • Mama Ani Przybylskiej: Córka była bardzo waleczna. Do końca!

  Na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbyła się uroczysta premiera biografii Anny Przybylskiej zatytułowana "Ania". W Teatrze Muzycznym zjawili się przyjaciele, fani aktorki oraz mama Krystyna, która w rozmowie z dziennikarką "Dzień dobry TVN" wyznała, że książka ta jest jej testamentem dla córki i zamyka pewien etap żałoby. - Książkę dedykuję wszystkim. Jest tam naprawdę kawałek dobrego życia mojego

Dyskusje na temat: mama ani przybylskiej