• Informacje na temat:

  mama arnolda schwarzeneggera

Artykuły na temat: mama arnolda schwarzeneggera
 • Miley Cyrus i Patrick Schwarzenegger jednak się rozstali!

  Związek Miley Cyrus (22 l.) i Patricka Schwarzeneggera (21 l.) to już przeszłość.

 • Schwarzenegger gubernatorem?

  Może nie wszyscy o tym wiedzą, ale hollywoodzki gwiazdor Arnold Schwarzenegger to nie tylko kinowy twardziel, ale także zapalony polityk. Aktor, który jest od lat aktywnym Republikaninem, niedawno oświadczył, że jest rozgoryczony dotychczasowymi posunięciami gubernatora Kalifornii Gray'a Davisa i poważnie rozpatruje możliwość kandydowania w następnych wyborach na to stanowisko.

 • Miley Cyrus: Mama jej chłopaka w końcu ją zaakceptowała!

  Piosenkarka i syn Arnolda Schwarzeneggera są ze sobą zaledwie od kilku miesięcy, a już mają za sobą poważny kryzys! Przypomnijmy, że Miley Cyrus wściekła się, gdy zobaczyła zdjęcia swojego chłopaka, na którym widać, jak obejmuje inną dziewczynę. Dość szybko jednak wybaczyła mu ten wybryk. Teraz wyszło na jaw, że para zeszła się dzięki... mamie Patricka Schwarzeneggera. Jest to o tyle...

 • Nieślubne dziecko Schwarzeneggera

  "Los Angeles Times" pisze, że były gubernator amerykańskiego stanu Kalifornia, popularny aktor Arnold Schwarzenegger i jego żona Maria Shriver ogłosili separację po tym, jak artysta ujawnił, że jest ojcem dziecka jednej z kobiet pracujących w ich domu.

 • Miley Cyrus: Mama jej chłopaka jest przeciwna ich związkowi!

  Od jakiegoś czasu media donoszą o uczuciu, które połączyło Miley Cyrus i syna Arnolda Schwarzeneggera i Marii Shriver, Patricka. Para początkowo jedynie się przyjaźniła, a od niedawna są sobie bliscy. Niestety, piosenkarka nie przypadła do gustu mamie swojego ukochanego. Była żona Arnolda Schwarzeneggera uważa, że może ona mieć zły wpływ na jej syna! Przypomnijmy, że Maria Shriver nie...

 • Schwarzenegger w "Terminatorze 4"?

  Pytanie czy Arnold Schwarzenegger ( "Terminator" , "Conan Barbarzyńca" ) - po okresie sprawowania rządów nad Kalifornią - zajmie się znów aktorstwem, wraca co jakiś czas jak bumerang. Teraz znów stanie się aktualne, gdyż producenci filmu "Terminator 4" zapowiedzieli, że scenariusz jest już gotowy oraz że chętnie widzieliby go przynajmniej w jakimś epizodzie.

 • Żona Schwarzeneggera przerwała milczenie

  W kilka godzin po publicznym przyznaniu się męża, Arnolda Schwarzeneggera , że jest ojcem dziecka ich pomocy domowej, Maria Shriver postanowiła zabrać głos. Zdradzona kobieta wypowiedziała się na temat cierpień, jakie przechodzi obecnie jako żona i matka.

 • Moby krytykuje Schwarzeneggera

  Moby okazuje się być zagorzałym przeciwnikiem kandydatury Arnolda Schwarzeneggera na gubernatora stanu Kalifornia. Muzyk uważa, że odtwórca roli Terminatora powinien zajmować się tym, co potrafi najlepiej, czyli rozrywką.

 • Schwarzenegger zataił, że ma dziecko!

  ...wydanym przez rzecznika Schwarzeneggera napisano, że para będzie pracowała nad przyszłością swojego związku, żyjąc osobno i wspólnie będzie opiekowała się czwórką dzieci. Shriver, która jest...

 • Schwarzenegger docenia Wałęsę

  "Wspaniały człowiek" - tak Arnold Schwarzenegger opisał Lecha Wałęsę. Zdjęcie, na którym aktor ściska dłoń Wałęsy można zobaczyć na serwisie Twitter. Okazją do wymiany uścisków były huczne 80. urodziny byłego prezydenta ZSRR Michaiła Gorbaczowa.